Skocz do zawartości

48. Rajd Barbórka - 04.12.2010


niumen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 704
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bartek będziesz miał ewentualnie jedna miejscówkę w samochodzie

 

 

ewentualnie będę miał :mrgreen: dojedziesz jakoś na BP na Modlińską, czy gdzieś Cię odebrać :?:

 

Hołek skorzysta z Fabii WRC Jacka Ptaszka.

 

 

Ptaszek ma cierpliwość. Pamiętam jak kiedyś oglądałem Hołka w Corollce WRC Ptaszka na stadionie w Olsztynie. Hołek "troszkę" zmienił wygląd Toyotki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał(a):

Bartek będziesz miał ewentualnie jedna miejscówkę w samochodzie

 

 

 

ewentualnie będę miał dojedziesz jakoś na BP na Modlińską, czy gdzieś Cię odebrać

 

 

dam znaki ,dzięki 8)

 

 

szubaru napisał(a):

BĘDZIE HOŁEEEEEEEEEK NA KAROWEJ :

 

http://rajdy.autoklub.pl/news/holek-tyl ... owej,33251

 

 

Czyli masz pełnię szczęścia.

 

 

nie do końca :idea: pełnia by była gdyby jechał całą Barbórkę i oczywiscie wygrał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie ma nalewkowicze :mrgreen:

W AK na Pańskiej 85 (butik Gadźetów) dziś był do wzięcia już 35 rząd na żółtą trybunę.

Może na Nocznickiego mają bliższe, trzeba by dzwonić.

Niestety daleko wyżej od Subaru Corner jak to ktoś trafnie opisał (w zeszłym roku na pomarańczowej było bardzo wesoło).

Pani powiedziała, że żółta jest w tym roku największą trybuną, chyba ok .40 rzędów po 40 miejsc każdy.

Niebieskie kurtki, żółta trybuna :)

Do zo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znajdzie się chętny na zapewnienie mi (+ koledze) transportu pomiędzy odcinkami dostanie ode mnie flaszeczkę johnnego.

 

 

jesli dostaniesz się na ustalone wczesniej BP to dalej nie ma problemu, ze dwa miejsca się znajdą jesli chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znajdzie się chętny na zapewnienie mi (+ koledze) transportu pomiędzy odcinkami dostanie ode mnie flaszeczkę johnnego.

 

 

jesli dostaniesz się na ustalone wczesniej BP to dalej nie ma problemu, ze dwa miejsca się znajdą jesli chcesz

 

 

dostanę :wink:

 

Coraz bardziej zastanawiam się czy nie jechać pociągiem, warunki na drodze dramat :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znajdzie się chętny na zapewnienie mi (+ koledze) transportu pomiędzy odcinkami dostanie ode mnie flaszeczkę johnnego.

 

 

jesli dostaniesz się na ustalone wczesniej BP to dalej nie ma problemu, ze dwa miejsca się znajdą jesli chcesz

 

 

dostanę :wink:

 

Coraz bardziej zastanawiam się czy nie jechać pociągiem, warunki na drodze dramat :roll:

 

 

A no wlasnie , ja tez taką możliwość rozważam , że chyba jednak cugiem do wawy :roll: . Przedwczoraj laweciarz z wawy do nas jechał 18 godzin :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy polecacie zobaczyc OS Zeran FSO? Macie jakies sugestie/uwagi? W ktorym to jest dokladnie miejscu?

 

Zastanawiam sie czy tam nie skoczyc. Ponad to czy beda miejsca do ogladania...

 

Wielkie dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie ma nalewkowicze :mrgreen:

W AK na Pańskiej 85 (butik Gadźetów) dziś był do wzięcia już 35 rząd na żółtą trybunę.

Może na Nocznickiego mają bliższe, trzeba by dzwonić.

Niestety daleko wyżej od Subaru Corner jak to ktoś trafnie opisał (w zeszłym roku na pomarańczowej było bardzo wesoło).

Pani powiedziała, że żółta jest w tym roku największą trybuną, chyba ok .40 rzędów po 40 miejsc każdy.

Niebieskie kurtki, żółta trybuna :)

Do zo ;)

 

 

Szyjka ! Fajnie że Cię żona puściła :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, On nie mówi o fabryce, tylko o torze FSO, który można oglądac z wałów. Jeśli ktoś lubi widziec duzy fragment odcinka to tor będzie dobrym rozwiązaniem ale na klasycznym Żeraniu jest mnóstwo ciekawych miejscówek, najlepiej pooglądać sobie onboardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...