Skocz do zawartości

48. Rajd Barbórka - 04.12.2010


niumen

Rekomendowane odpowiedzi

Wymroziłem się na zielonej trybunie. Na szczęście wygrałem karnet w konkursie, bo jakbym miał płacić za taki szajs 160pln to... :evil: niedziałające telebimy to jakaś porażka. I średnio mnie interesuje to, że był mróz. Wiadomo było od dłuższego czasu jaka będzie pogoda.

 

Jeśli chodzi o stronę rajdową to:

 

- precyzja Makinena jest miażdząca.

- Krzyszycha jako jedyny robił beczkę w podobnym stylu jak Tommi. Drugi rajd w Lancerze, gość jest niesamowity.

- Nivette w super stylu pokonał całą Barbórkę tzn. ogień i niech się dzieje co chce. :mrgreen:

- Ustawienie zawieszenia w Sołowowa fieście to jakaś pomyłka. Na żerań może i się nadawało ale na karową wypadałoby zglebić.

- Radek Typa jadący slajdem od beczki w górę do galerii na jednym złożeniu, coś niesamowitego. :shock:

- Driftujące E46 też kozak

- Nie rozumiem czemu nie zaproszono Kacpra Puszkiela na Karową, ten chłopak zbierał największe brawa na Żeraniu, myślę że kibice woleli by oglądac jego niż jakiegoś dziennikarza (który swoją drogą źle nie jeździł) Ale widac już od dawna, że po Karowej jeżdżą "kumple".

- Kuchar się nieźle spinał na karowej :lol:

- a żeby było po równo, to przypomnijcie sobie Kajta, który zawsze jeździł Karową dla kibiców i twierdził, że czas jest nieważny. Jakoś pierwsza częsc przejazdu nie wyglądała widowiskowo. :mrgreen:

 

chyba tyle. Bohaterem rajdu jest ŻERAŃ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 704
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja w telewizorze :P

spoko, typa slajd gigant, makinen przytulony do beczki - fajnie to zobaczyć w powtórkach 8)

ale i tak zazdroszczę obecnym na karowej :roll:

w każdym razie spoko

tylko odniosłem wrażenie, że kuchar dotknął beczki (pierwszej) - nie ma za to punktów jakichś?

http://www.youtube.com/watch?v=P2DsVv9vyTI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buncol555, 100% się zgadzam tyle że ja płaciłem :)

dodam do tego niesamowite czasy robione przez Krzyśka Szymańskiego, któremu z racji solidarności Legacowej mocno kibicuję - ależ on fantastyczną maszynownię złożył. Jak to chodzi, jakie czasy robi - technicznie sprawdzali go czy na pewno nie idzie na kolcu.

 

Cysztof, dzięki za podwózkę - odmarzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie rozumiem czemu nie zaproszono Kacpra Puszkiela na Karową, ten chłopak zbierał największe brawa na Żeraniu, myślę że kibice woleli by oglądac jego

 

 

dokladnie, mysle, ze rowniez zrobil by fajny "konkursowy" przejazd, ale coz zielony(Siwinskowy) stolik robi swoje :arrow: t.j czemu w klasie kjs jechal np Tomalak jak zadnej klasy nie wygral w tym roku ..

 

Ale co my mozemy, zwykli szarzy zjadacze zakretow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymroziłem się na zielonej trybunie. Na szczęście wygrałem karnet w konkursie, bo jakbym miał płacić za taki szajs 160pln to... :evil: niedziałające telebimy to jakaś porażka. I średnio mnie interesuje to, że był mróz. Wiadomo było od dłuższego czasu jaka będzie pogoda.

Po tym jak 2 lata temu kupiłem bilet na trybunę i oglądałem OS w telebimie który stał do mnie tyłem (czyli lustrzane odbicie) bo samej beczki nie widziałem gdyż zasłaniało ją drzewo :lol: obiecałem sobie, że nigdy więcej na ten rajd nie pojadę, a już na pewno nie będę płacił za miejsce na trybunie...

Dzisiaj relacja live w necie, ciepło, sucho, piwko w jednej garści, chipsy w drugiej i nie musiałem jeszcze 200km do domu wracać 8)

 

Beczka Makinena rewelacja :idea:

 

I nie wiem ale wydaje mi się, że Butruk przegrał Karową i cały rajd przez to, że wokół ostatniej beczki zrobił nie 270 a 540 stopni? Dobrze widziałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dobrze zrobiłem, że zostałem na drugą część dnia w domu, mimo że wcześniej kupiłem karnet na żółtą. Przynajmniej mogłem pooglądać całość przejazdów w TVP HD a nie samą beczkę, i do tego jeszcze z herbatką w dłoni :mrgreen:

 

Dzięki za wspólne poranne kibicowanie. Wymarzłem strasznieeee.

 

Niebieski Legac 555 jechał niesamowicie, Tomaszek też zrobił niespodziankę. Butruk podobno miał jakieś magiczne nalewki - tak przynajmniej w TVP mówili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecałem sobie, że nigdy więcej na ten rajd nie pojadę, a już na pewno nie będę płacił za miejsce na trybunie...

 

 

Ja byłem na Karowej raz, jak karnet dostałem. Było fajnie, ale nie będę płacił za wejściówkę na dwie godziny zabawy,

tyle co za cały Rajd Polski.

Chciałem iść obejrzeć Żerań, ale jak zobaczyłem cenę wejściówki na jeden OS, pokazałem organizatorom wirtualnie środkowy palec. Jest to jakaś paranoja, że tak ceny wywindowali.

Przed TV było ciepło, miło , a atrakcją były kołduny prosto z gara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest paranoja. Żeby 30pln za jeden odcinek płacic. Cena jak za OS w Finlandii. Andy Król i spółka jakieś 4 lata temu stwierdziła, że będzie zarabiac no i robia karnety, trybuny, VIPy. Niby normalne bo dzis na wszystkim sie zarabia ale jak to się ma do popularyzacji sportu? Ale i na to są patenty. Da się wejść za darmo (żerań). Ja płaciłem ale wiem, że się da. Z roku na rok co raz mniej mi się ten bajzel podoba. Jednak Żerania nie odpuszcze, nigdy! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się wejść za darmo (żerań). Ja płaciłem ale wiem, że się da.

 

Wszystko się da. Ale moim zdaniem za czyjś wysiłek organizacyjny wypada zapłacić. I tyle.

 

Proszę Cię... Wysiłek organizacyjny to zrobic rundę RPP albo RSMP, a nie kręcioła na zamkniętych terenach (nie licząc Karowej). Ja po prostu uważam, że dojenie pieniędzy z kibiców nie jest fajne, a już na pewno nie takich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmilszym akcentem organizacyjnym było to, że kupowałeś karnet kibica na cały dzień, na wszystkie odcinki za 50PLN (my na bramce przed Żeraniem), żeby pół godziny później nie zostać wpuszczonym na FSO i oglądać odcinek przez ogrodzenie. OS zamknięty dla kibiców. Tylko szkoda, że sprzedając karnety zapomnieli o takich szczegółach informować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tak na szybko coś puszczę, zdjęc narobiłem sporo, bo na krzywika hasałem z chłopakami z TVN-u, robiąc za tragarza statywu :D

 

co mi najbardziej zapadło w pamięć?

 

p1010130oa.jpg

 

p1010142f0.jpg

 

p10101440.jpg

 

p1010145w.jpg

 

 

Tommi super gość, nie ograniczal sie do prostej wymiany uprzejmości i hej do przodu, aby tylko odwalić swoje. Zdążylismy pogadać o Subaru: moim, Subaru Kajtka, o technice doboru ustawień do odcinka. Poprosiłem aby jechał "flat out"... chyba było blisko.

 

Moj przejazd z Makinenem był coś ok 18:20 tuż po przejeździe Hołowczyca...

 

 

później wrzucę co ciekawsze foto z oesów

 

 

kto widział jak Karnabal wycelował w ogrodzenie i go obróciło na pierwszym odcinku? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...