Jump to content

Subaru Jysty Kłopot

CracowDragon

Recommended Posts

Mam pytanie.... Jestem na kupnie Justy 1,2 i znalazłem jeden który mi pasuje. Jest tylko mały problem. Facet Twierdzi, że przy dołączeniu tylniego napędu coś chuczy... Jemu się wydaje, że jest to jakieś łożysko na wale cy cuś... Czy ktoś ma pojęcie ile może kosztować zrobienie czegoś takiego, ewentualnie co to jeszcze może być...?? Wiem, że najlepiej opisze to jak autkiem pojeżdzę, ale gość jest z Pruszkowa więc niezły kawałek od Krakowa i zanim pojadę chciałbym wiedzieć co to może być i ile mnie to będzie ewentualnie kosztować... Jakieś opcje awaryjne bym potrzebował... :roll:

A może ktoś zna w tamtych okolicach jakiś warsztat (tu chodzi o napęd 4x4 więc chyba najlepiej zajmujący się subaru) gdzie można się umówić i podjechać, żeby sprawdzili i wycenili...??

Pozdrawaim i dziekuje

Kajetan

może ktoś zna w tamtych okolicach jakiś warsztat (tu chodzi o napęd 4x4 więc chyba najlepiej zajmujący się subaru) gdzie można się umówić i podjechać, żeby sprawdzili i wycenili...??

Pruszków to koło Wawy, więc może KAS ?

hmmm...

ah te ceny w stolicy.

Dokładnie... jakoś drogawo...

shodan zapraszamy do kraka... :mrgreen:

Byłem właśnie w warsztacie... Panowie powiedzieli mi DO 500zł... :wink:

Ale to wiem, że jeśli kupię to aby dojechać do Kraka a nie robić w Wawie... :roll:

A ma ktoś jeszcze jakąś opcję co to może być...? :|

mam nadzieje że coś wypali... planowalem (w przypadku kupna) zrobić przed SJS'em (nia na rajdówkę, ale wał i tylnia klapę), niestety juz widze, że nie ma takiej sznsy więc mimo wszystko na SJS ciągnę Rambo... :mrgreen:

W 10 tyś ze wszystkim powinieneś się zmieścić, żeby zrobić z niego rajdówkę do KJS-ów. Może się na którymś rajdziku spotkamy?

pozdr!

moglbys troche napisac na temat przerobek twojej justyny :?: