Skocz do zawartości

Żużel - są tu kibice?


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

ale kpinę zrobili z tym meczem i jeszcze na sędziego zwalają kpina i wstyd szkoda słów na to wszystko. choć trzeba przyznać że ewidentnie sędzia nie miał jaj w tym przypadku

Co do samego wypadku on naprawdę nie wyglądał groźnie ale skutki fatalne. Przykro się ogląda takie widowiska.

Tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest śledztwo w sprawie śmierci Lee. Ciekawe czy będą się czepiać obstawy medycznej za zwłokę w transporcie "Rico" do szpitala.

Wątpie, takie rzeczy są cieżko do udowodnienia, wiem to z praktyki.

Jakby był jakiś memoriał w Rzeszowie (Marta P. zapowiada) to może się wybierzemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest śledztwo w sprawie śmierci Lee. Ciekawe czy będą się czepiać obstawy medycznej za zwłokę w transporcie "Rico" do szpitala.

 

podobno Lee nie narzekał na ból poza nogą i takie były pierwsze informacje, że prawdopodobnie złamana noga, w takim przypadku muszą uważać na kręgosłup bo różnie może być

zresztą decyzja lekarza na torze była momentalna żeby ściągnąć karetkę do Lee i karetka była kilka sekund po upadku przy nim

pytanie jak długo jechali do szpitala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jakby był jakiś memoriał w Rzeszowie (Marta P. zapowiada) to może się wybierzemy?

Może

podobno Lee nie narzekał na ból poza nogą i takie były pierwsze informacje, że prawdopodobnie złamana noga, w takim przypadku muszą uważać na kręgosłup bo różnie może być

zresztą decyzja lekarza na torze była momentalna żeby ściągnąć karetkę do Lee i karetka była kilka sekund po upadku przy nim

pytanie jak długo jechali do szpitala

Wiem, że nie narzekał i oddychał swobodnie, ale myślę, że cała ta sytuacja z zakładaniem szyny i bandażowaniem nogi trwała zbyt długo... Muszę z ojcem porozmawiać i zapytać się co on by zrobił w takiej sytuacji. Jednak wydaje mi się, że stabilizacja na szyję i jazda do szpitala !!!

 

-- 3 cze 2012, o 21:25 --

 

Jakie śliczne dwa wyniki dzisiaj były w Ekstralidze.

Przegrana Torunia i na deser porażka Stali Gorzów, którą przepięknie poprowadził do takiego wyniku kaptan gollob !!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie śliczne dwa wyniki dzisiaj były w Ekstralidze.

Przegrana Torunia i na deser porażka Stali Gorzów, którą przepięknie poprowadził do takiego wyniku kaptan gollob !!!

 

Gollob już od kilku lat zachowuje się jak zmanierowana panienka i nic mu nie zrobisz

w Toruniu Kołodziej miał niezłego fuksa jak przeleciał nad nim motor, generalnie mecz bardzo fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukciosti, kubanow, gdyby nie defekt Holdera w jednym z biegów byłby remis... na ostatnim okrążeniu z 5:1 zrobiło się 3:3 :cry:

 

Wczoraj zawody fajne, ale jestem coraz bardziej zaniepokojony poziomem, który w tym roku Anioły prezentują :roll: Miedziak... tragedia. Juniorzy, o tych ciulach to nie chce mi się nawet pisać. Ząbik/Czerwiński - jedno i to samo, czyli zero. Jedynie kangury zasługują na brawa, ale jak widać sami nie wystarczą, żeby wygrywać. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukciosti, kubanow, gdyby nie defekt Holdera w jednym z biegów byłby remis... na ostatnim okrążeniu z 5:1 zrobiło się 3:3 :cry:

 

jakby babcia miała wąsy ....

takie gdybanie jest bez sensu, skąd wiesz że Tarnów końcówki nie odpuścił jak mieli już pewną wygraną

generalnie początek dla Tarnowa był ciężki i zanim spasowali się z torem nie wyglądało to tak dobrze

 

mnie zastanawia czemu Cieślak non stop wystawia Jamróga na pozycji seniora, lepiej by było jakby Jamróg jechał jako junior a Gomólski jako senior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajszy mecz pomiędzy KMŻ a Ovią piękny był, na styku, na takie emocje czekałem, samobójcze akcje Gomólskiego były czymś co warto zobaczyć na żywo i nawet deszcz tego nie zmienił. Szkoda aby że zaczęło padać ponieważ mecz skończył by się większym wynikiem, chociaż dzięki niemu było nerwowo aż do końca,

 

Pozdrawiam wszystkich z Lublina i do zobaczenia na odłożonym pierwszym meczu,

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda aby że zaczęło padać ponieważ mecz skończył by się większym wynikiem

no no, w plecy byście wtedy mieli :mrgreen: i już się nie licytujmy, bo gdyby nie postawa Jelenia i Miesiąca, gdyby nie defekty, gdyby nie Misiek, co za Lublin umierać nie chciał, etc...

Pozdrawiam wszystkich z Lublina i do zobaczenia na odłożonym pierwszym meczu

my również i do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę się licytować - ja nie z tych szaleńców co przesiadują na SF. Chodzi mi o czystą i emocjonującą walkę na torze oraz o przyjacielski uścisk ręki po meczu w końcu każdy z nas jest kibicem i zależy nam na dobrym widowisku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...