Skocz do zawartości

Żużel - są tu kibice?


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda okres transwerowy po tym sezonie zapowiada się bardzo emocjonujaco , masa zawodników musi zminic kluby by jeździć w przyszłym roku , jak tylko będzie kasa w klubach to liga się wyrówna i będzie jeszcze ciekawsza ...

 

Zwłaszcza w Zielonej Górze. 3 zawodników z GP... w Toruniu problemu nie mamy. Nawet jak zostanie jak jest, to tylko Holder z GP, bo Holta nie otrzyma pewnie dzikiej karty. Ciekawie ciekawie :)

 

A tak BTW to brąz dla Gorzowa - gratulacje, należało się! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Bo to wisz...hmmm...

Polacy to taki dziwny naród, że cieszy się dopiero jak jest duuuuży sukces. Małe zwycięstwa nie cieszą. Ale małe zwycięstwa prowadzą do wielkiego sukcesu :wink:

Dodam, że jestem kibicem żużla od lat 60'tych XX wieku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezon się nam ładnie rozpoczyna, a tutaj cisza

Przecież na The Forum 99% podnieca się kopaną i to jeszcze w wykonaniu ligowym :shock: :mrgreen:

Brawo Greg, Jarek, Nicki. Ładnie czarny, Emil. Mój ulubieniec AJ bez komentarza :(

Oglądam Kryterium Asów i muszę przyznac, ze stadion Polonii a właściwie oddalenie trybun od toru jest tragiczne !!! Dalej już nie mogli ich odsunąć, co za debilizm.

Ależ Pawliccy ze startu chodzą :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hmm... :roll:

Fan GKS :wink:

 

GKS ....Katowice :wink: :mrgreen:

 

a bardziej serio, wynik dla Wybrzeża pociągnie tylko Nikuś i Jonasson. Chrzanek :roll: lepiej nie mówić, chociaz może jak trenuje od środy, pod siebie przygotowanym torze to coś tam ujedzie, brak Bogdanowa i nie pewna dyspozycja Gafurowa nie wróżą aby Wybrzeże rozjechało Bydgoszcz. Bromberg przyjedzie bez Gapy, wstawią zastępstwo, Emil, Buczek i Kostek plus lepsi juniorzy mogą ugrać dwa punkty dla Polonii. Decydujące mogą okazać się punkty Chrzanowskiego vs Kościechy. Mecz na bank na styku i punkcik przy punkciku......ale przecież nie musicie wierzyć piratowi który się nie zna na motorach :mrgreen:

 

-- 20 kwi 2012, o 22:50 --

 

marynarz77, liczę na Was! :twisted:

 

Toruń w Gorzowie się nie popisał niestety, ale już u siebie z Gdańskiem daliśmy czadu. Mam nadzieje, że teraz Zieloną będzie nie wiele gorzej...

 

Jaśko, lepszy swój wróg niż obcy, kibicuj Bydzi :mrgreen: będą derby :P a ten Wasz Adrianek to cienizna w ZK, zdaje się że w tym sezonie to tylko na Moto Arenie pojeździ :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od roku regularnie kibicuje Unii Leszno, z racji miasta pochodzenia mojej dziewczyny :D

 

na meczach u siebie jestesmy regularnie, na wyjazdy raczej sie nie wybieram ogladam w TV.

 

zuzel jest kozacki 8)

 

-----

 

Kryjom w Bydgoszczy? nie zazdroszcze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś wczoraj na treningu?

Nie, wczoraj była stolica, opinie o treningu znam z netu. Skoro Jeleń jechał na trupach, to po co mu był ten sparing :?: :roll:

A powrót z wygranego żużlowego meczu wyjazdowego to jest przepiękne uczucie

Taa...A przypomnieć Ci powrót z wygranego meczu w Rawiczu? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...