Skocz do zawartości

Spec od Subaru w Lublinie?


Dottoree

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuję jakiegoś mechanika ogarniającego Subaru w okolicach Lublina. Mam jakiś mały (mam nadzieję) kłopocik z silnikiem? turbinką? Do ASO nie chcę jechać, tym bardziej że w samochodzie właśnie skończyła się gwarancja, a poza tym od poprzedniego właściciela wiem ze oba ASO z W-wy nie poradziły sobie z tym...

Moja furka to WRX 2.5 2006/2007.

Dostałem namiar na jakiegoś Pana A. Stachurskiego z Konopnicy, wie ktoś coś na jego temat?

 

Pozdrawiam serdecznie,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od poprzedniego właściciela wiem ze oba ASO z W-wy nie poradziły sobie z tym...

Dziwne :roll: , bylo na gwarancji i aso sobie nie poradzily :?: ....ja bym tam pojechal... :wink:

AK

ps.a jakie objawy..."kłopociku" :?:

 

Napisałem na PW

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam ASO Grafix w Białymstoku - bardzo dobrzy mechanicy, super profesjonalna obsługa kierownictwa i naprawdę przystępne ceny w stosunku do na przykład warszawskich serwisów ASO (nie zawsze profesjonalnych i miłych niestety...).

 

 

Pozdrawiam. sebachon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Możesz zgłosić się tutaj :

[edycja moderatora - adresy nieautoryzowanych serwisów proszę wymieniać sobie na PW]

 

Tam obsługuje swojego OBK i jestem zadowolony

 

Pozdrawiam

 

-- 6 lis 2010, o 23:37 --

 

przepraszam, już nie będę :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję jakiegoś mechanika ogarniającego Subaru w okolicach Lublina. Mam jakiś mały (mam nadzieję) kłopocik z silnikiem? turbinką? Do ASO nie chcę jechać, tym bardziej że w samochodzie właśnie skończyła się gwarancja, a poza tym od poprzedniego właściciela wiem ze oba ASO z W-wy nie poradziły sobie z tym...

Moja furka to WRX 2.5 2006/2007.

Dostałem namiar na jakiegoś Pana A. Stachurskiego z Konopnicy, wie ktoś coś na jego temat?

 

Pozdrawiam serdecznie,

M.

 

Stachurski serwisowal mi kiedys kiedys auto - ale od tamtej pory na terenie samego Lublina znajdziesz pomocne serwisy, jeden nawet forumowy - a poza tymmozesz sprobowac w ASO obecnym - naprawde w koncu porzadny autoryzowany serwis lubelski mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...