Skocz do zawartości

Jakie tloki do STI 08?


xradi

Rekomendowane odpowiedzi

zreszta ostatnio widzialem STI 09 na hamowni i wyszlo 277HP... wiec co z tym ryzem i sake?? moze za duzo sake wlasnie przy projektowaniu STI?? :o

 

-- N sie 01, 2010 11:20 pm --

 

tyle ze 2005 to mozesz zvirusowac na te 320 natomiast 2008 juz ruszyc nie mozna bo sie rozpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kolego Kruk nie bede z toba wiecej dyskutowal bo nie ma z kim niestety, jak zaczniesz rozumiec co czytasz to sie odezwij
o i znowu ocena człowieka...hehehe dobry jesteś :lol: Kupiłeś kolego STI i się zastanawiasz po co i teraz udowadniasz sobie że źle zrobiłeś i próbujesz na oficjalnym forum Subaru zniechęcić też innych do kupowania STI? Ja tu widzę coś grubszego niż tylko problemy z rozumieniem tekstów :lol: To może kup sobie to Audi zamiast szukać tłoków do STI a jak Audi nie ma w USA to można sprowadzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warsztat spec sie w tuningu japonczykow i jest to filia COBB tuning wiec OK.

 

moze to poprostu kwestia benzyny ktora w US jest gorszej jakosci niz w Europie, a prawda jest taka ze 93oktany US wcale nie rownaja sie 98 EU a dotego 10% etanolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebie sie przyznales ze blisko COBB'u

bo za chwile bedziesz mial tu duzo kolegow

i liste zakupow jak w hipermarkecie

 

 

 

-----------------------------

 

Reasumujac, nabilem ci kilka postow zebys lepiej na forum wygladal

a teraz musze uciekac.

 

 

 

A tak wogole to

 

LANCIA RULEZzz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytasz uwaznie tego wątku.

 

Zalezy co kto potrzebuje, jeden do lansu, drugi jako spełnienie motoryzacyjnej pasji, trzeci do jezdzenia na codzien, a czwarty do upalania i jako 3 auto w rodzinie.

 

A jezeli chodzi o upalanie to:

ja ci radze, zmien dealera albo rzuć "to", sprzedaj subaru i kup se rower KTM'a, zajebista sprawa do upalania.

 

 

Troll_spray.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w ogóle panowie dziwię, że potraktowaliście kol. xradi poważnie i z nim rozmawiacie. Dla mnie teksty typu:

 

S5 to gowniany samochod dla burakow i lansowania

 

zrobic virusa

 

kolego Kruk nie bede z toba wiecej dyskutowal bo nie ma z kim niestety, jak zaczniesz rozumiec co czytasz to sie odezwij

 

S3 po sofcie za 2k masz 310-320HP i juz wciagasz nosem STI, dolozysz 5-8tys na wydech i cos tam jueszcze i masz 360-380HP

 

mówią wszystko. I słusznie skomentował to Owoc666.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, na okres wakacyjny wypuszczają pacjentów na przepustkę z różnych zakładów zamkniętych - trzeba dać im szansę powrotu do społeczeństwa ale masz rację, on swoją już zaprzepaścił :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...może troche przesadzamy - dajcie koledze szanse do refleksji

 

siedzi w US, tam rzeczywistość jest odbierana w nieco innych kategoriach - xradi, nie przejmuj się, zacznij temat od początku, zwal frustracje na cholesterol, a będzie dobrze, każdy zrozumie - myśle że możesz być całkiem sensownym userem forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agresje to ja niestety wyczuwam tylko po waszej stronie oceanu, ja jestem lagodny jak baranek, a co do MAHLE to nie wiem ile chodza w USA, CP eagle kosztuja 500$ a z korbami 700$, biorac obocny kurs doll pod uwage to sie chyba oplaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agresje to ja niestety wyczuwam tylko po waszej stronie oceanu, ja jestem lagodny jak baranek, a co do MAHLE to nie wiem ile chodza w USA, CP eagle kosztuja 500$ a z korbami 700$, biorac obocny kurs doll pod uwage to sie chyba oplaca

 

Mahle w USA są droższe jak CP w detalu bez podatków chyba coś 600$ , a korby za 200$ to są z chin, i wytrzymują pare tys, km i na złom :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...