Skocz do zawartości

Nürburgring - Nordschleife


KASIAiMIŚ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

j też myślę minimum 3 dni... Jeden dzień dojazd i wszyscy zmordowani. Potem jazda i wieczór z integracją... Dalej to do domu jakoś trzeba trafić...

W podobny sposób byłem w Monako i tam był cały wypad prawie 6 dni... :twisted:

Ja jadę na pewno - dobrze by było chociaż na dwie fury polecieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nic jak robić wstępną listę. Ja będę jechał na stówę - jakoś po koniec tygodnia będę widział w jakim terminie (muszę wrócić z Norwegii z wakacji z dziećmi) - mam nadzieję, że sprawne autko będzie :twisted:

Jak będzie większa ekipa to nawet można będzie lorę wynając i jechać busikiem... :twisted: Wyjdzie taniej i w razie awarii na torze, będzie czym wracać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to bez różnicy. Jak nie będę miał jakieś poważnej roboty to wsiadam w wehikuł i napieram... Bardzo możliwe, że z kimś z Top Gear... :twisted:

Nikon narazie to poczekajmy do wtorku i wtedy ja będę się mógł określić w miarę konkretnie pomimo, że do wypadu jeszcze kupa czasu.

Wolę to mieć zaplanowane i się później tego planu trzymać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć chłopaki.

 

ja chetnie też bym pojechał ale w sierpniu i też mi bardziej pasuje na tygodniu bo mam sezon w pracy w weekendy.Jeżeli by wam pasowało to dobry pomysł jest z lorą na auta.Ja ze swojej strony posiadam Opla Vivaro 8-osobowego wiec składamy sie na paliwko i lecimy.Auta niech jadą lorą bo wiecie jak jest w razie awarii na torze to się dopiero robią koszta z mechanikami lawetami itd.

 

Może byśmy zrobili wstepna listę a termin dogramy później?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz miec 4 pasazerow albo caly auobus jak chcesz (i masz prawko na to) i psa w bagazniku tez, a nawet bagaznik dachowy z rowerami i nikt nie musi miec kasku.

 

Jak masz jaja nie potrzeba eSTIaja :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu fajne można wypożyczyć. Swift, clio

 

 

Fajne to było 2eleven, ale nie dość, że niedługo po "nas" ktoś je rozbił :arrow:

, to jeszcze chyba ta wypożyczalnia już nie istnieje (ringprojekt). A mieli kilka lotusów, jak byliśmy to exige przyjechało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wpisaem sie na listę jako drugi ale mam parę pytań.

 

1.jak jest z rezerwacją toru i jakie koszta?

2.Gdzie bedziemy spali?

3.Kto podejmie się zorganizowania lory ile aut wchodzi? i jakie koszta?

 

 

 

Ja tak jak pisałem dysponuję 8-osobowym Oplem Vivaro ( 10l/100km diesla przy pełnym załadunku) także koszta paliwka pokrywamy wszyscy i lecimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...