Skocz do zawartości

Nürburgring - Nordschleife


KASIAiMIŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze z Panią się rozmowie na dniach i zweryfikuje swój plan urlopowy z żona...

 

Ale myśle ze ten termin mógłby zostać...

 

Porozmawiać czy będzie duży ruch w weekend czy w tygodniu, w szczególności w jaki dzień zazwyczaj jest mniejsze oblozenie i wtedy napierac...

 

-- 24 kwi 2012, o 14:54 --

 

Ja jeszcze z Panią się rozmowie na dniach i zweryfikuje swój plan urlopowy z żona...

 

Ale myśle ze ten termin mógłby zostać...

 

Porozmawiać czy będzie duży ruch w weekend czy w tygodniu, w szczególności w jaki dzień zazwyczaj jest mniejsze oblozenie i wtedy napierac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

do końca tygodnia podam...

 

-- 27 kwi 2012, o 18:02 --

 

oka - robimy 8.8.2012 akcja !!

 

Proponuję aby 7.8 wyjechać rano - lora ruszyłaby 6.8 wieczorem.

Istniałaby opcja aby nas ta przemiła Pani wpuściła na koniec dnia (7.8 wieczorem) na tor jako jazda zapoznawcza jednym samochodem - o ile nie będzie tłumu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

chciałem czerwiec / lipiec, na chwile obecną przygotowuję samochód, albo pojadę robalem i zostawię tam silnik albo porsche lub do tego czasu kupie hondę type r w starej budzie i nię będzie szkoda jak gdzie wywalę, ogólnie chcę zabrać namiot i lecieć trochę na partyzanta do tego trochę głowę przewietrzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jedyny wątek o nurburing ?? czy jest coś aktulaniejszego, pytam bo wczoraj zapadła że jadę w tym roku i może też się ktoś zabiera

 

Możesz go uaktualnić :D Jak już się zastanowisz kiedy będziesz jechał dokładnie daj znać, może się więcej osób pojawi. Może Than_Juniorem uda się w mniejszym tłoku odnaleźć ;)

 

Swoją drogą to się raczej nie nastawiaj, że będziesz tam szybko jeździł za pierwszym razem ;) Zresztą tam nie ma nic ciekawego. Poważnie, nie wiem co za narkotyk tam rozdają, że człowiek chce tam wracać? :D Poznałem ostatnio gościa z Finlandii, mieszka w Chur. Spytałem go dla żartu czy w Finlandii wszyscy chcą być rajdowcami. Odparł, że tak. Gadu gadu i gość mówi, że zrobił już 1000 okrążeń na Ringu. Teraz wyrabia licencję i będzie z kolegą jechał w 24H wyścigu w tym roku :D

 

Tak więc może do zobaczenia :D

 

Pozdrawiam

Miś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Nurburgring rozwala system, nie da się tego porównać z żadnym innym torem, doznanie naprawdę elektryzujące. 

 

Nie jest to oczywiście górski OS, w nocy, w deszczu, na milimetry od drzew i przepaści ale ma coś w sobie :rolleyes:

 

Z żonką polataliśmy dwa tygodnie temu i było super!!

 

Aktualna cena weekendowa 25€ za kółko. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...