Skocz do zawartości

impreza na b22


Premo

Rekomendowane odpowiedzi

.

PS. Cla bardzo sie roznia jesli porownasz UE do USA i Kanady

 

Może sie nie dokładnie wyraziłem.

Obecnie clisz auto w Polszy wg ceny podanej na fakturze/umowie. A na fakrurze jest jak jest. Czyli tak jak chcesz rzeby było. Za pierwsze sprowadzone auto zapłaciłem 12zł (tak 4$) akcyzy. Za najmłodsze, najdroższe 1,5 tyś zł. I tylko dlatego się to opłaca, niestety.

A róznica w sprowadzaniu z USA, Szwajcari, Japoni, Kanady jest 10%

Z tego co wiem to stawki sa ustawione, chyba ze auto jest uszkodzone, ale tyle mi mowil czlowiek co sie tym zajmuje....sam tego niezrobilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to stawki sa ustawione

 

Były do 01.05 2004

A główny problem ze ściaganiem samochodow z USA, moim zdaniem polega na tym, że nie masz przeważnie możliwości obejrzenia na żywo tego co kupujesz (jesli ktoś przebywający na miejscu ci nie pomaga) i czekasz na samochód/samochody kilka miecsięcy z zamrożoną gotówką.

Dlatego pojawiają się okazje typu "uszkodzony podczas transportu"

Ponieważ naiwnych i cwaniaków rozsiało po całym globie i zawsze na siebie trafią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, przy autach z USA nie działa to tak jak mówisz. Celnicy nie mogą kwestionować papierów z UE (faktur itp) natomiast auta spoza UE są clone na takich zasadach jak wcześniej, czyli z wykorzystaniem katalogów itp. Oczywiście stosowane są różne metody, ale nie jest to ani trochę tak proste jak przy autach z Europy.

Choć może jestem naiwny i zbyt mało przebojowy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprowadzalem samochod rowniez spoza UE i byl problem z faktura w UC-stwierdzili ze nie moglem za tyle kupic, ale nie mieli prawa podwazyc ceny - bylem u rzeczoznawcy,ktory wydal dokument stwierdzajacy, ze samochod nie jest odpadem i nadaje sie do naprawy(w ocenie rzeczoznawczy nie bylo zadnej wyceny) podobne klopoty mieli ludzie,ktorzy przywiezli motor z US z wartoscia na fakturze 150$ - celnicy rowniez sie czepiali,ale to wszystko co mogli zrobic-po 10 godzinach bezsensownego czekania w UC(bylem tylka ja i czlowiek z motorem w tym dniu) podpisano wszystkie dokumenty i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, przy autach z USA nie działa to tak jak mówisz. Celnicy nie mogą kwestionować papierów z UE (faktur itp) natomiast auta spoza UE są clone na takich zasadach jak wcześniej, czyli z wykorzystaniem katalogów itp. Oczywiście stosowane są różne metody, ale nie jest to ani trochę tak proste jak przy autach z Europy.

Choć może jestem naiwny i zbyt mało przebojowy :roll:

 

Nie chę się chwalić metodami oszukiwania naszego pasństwa, które nas próbuje naciągnąc na akcyzie bo nie ma czym, ale czepialstwo to jedyna metoda celników.

Jeden ze sposóbów to pójść do rzeczownawcy i za około 150zł "zrobi" z auta jakie chcesz, czyt: jakiej wartości chesz. Moje legacy jest po powodzi :wink: 100Eu, mondeo bez rzeczownawcy 80eu (już spuśscili z tonu). Tylk potem podaj w telewizji, że starszny złom wjeżdza do Polski. No tak, bo jak BMW 320d z 2002 roku kosztuje w dokumentach 2 tyś Eu no to musi być złom. A czy jest naprawdę...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak naprawdę chcesz zamawiać, to bierz Erebuni - jak wiesz, to jedna z najlepszych firm od bodykitów na świecie, a do SE mają dwa widebodies:

 

imprezaWRX423f.jpgimprezaWRX423r.jpg

 

oraz

 

impreza095f.jpgimpreza095r.jpg

 

Ceny odpowiednio: $950 i $850 za komplet. Tylko siatkę tjuningową trzeba na czarno pomalować, bo srebrna jakoś chyba nie pasuje.

 

Niepowtarzalność gwarantowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak naprawdę chcesz zamawiać, to bierz Erebuni - jak wiesz, to jedna z najlepszych firm od bodykitów na świecie, a do SE mają dwa widebodies:

 

Ceny odpowiednio: $950 i $850 za komplet. Tylko siatkę tjuningową trzeba na czarno pomalować, bo srebrna jakoś chyba nie pasuje.

 

Niepowtarzalność gwarantowana.

 

Ale mi chodzilo o bodykit do GT coupe, ktory stylistycznie upodabnia auto do 22B. S.E. nie zamierzam stylistycznie zmieniac. Przyzwyczailem sie juz do siatek Prodrive a'la Jacky Auto Sport ;) Ale fakt, faktem bodykity ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rura wydechowa wychodzaca przez zderzak to najgorsze co moze spotkac samochod, no i do tego ta siatka na kurczaki :lol:

 

Siatex to podstawowy element dodający mocy w wieś tjuningowych rajdówkach. Zastosowanie go obok szpachlexu i taśmexu pozwala na uzyskanie niespotykanych przyspieszeń i osiągnięcie niesamowitych wrażeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze sobie zobaaczyc i mnie nie draznic oskarzajac ze nie wiem o czym mowie bo wiem!!!!

sa subarki tanie wrx ale nie mam pojecia z jakim kosztem wiaze sie sie sciagniecie takiego auta do polski

 

http://motors.listings.ebay.com/Subaru_ ... ngItemList

 

pozdrawiam i zycze dobrej nocy

 

podajesz linka na Ebay na ktorym po kliknieciu na "buy it now items" dostajesz faktyczne ceny samochodow ktore ludzie sobie zycza, cala reszta cen to sa ceny aukcji czyli moga wzrosnac 2 -3 krotnie, czy wy wiecie jak kupowac na ebay ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dla mnie rewelacja :)

 

Ale oni to robią czwarty rok i końca nie widać - "shipping in late June" wisi tam od zeszłej wiosny...

 

Hmmm... a juz chcialem zamawiac ;)

 

Juz jest gotowy, zadzwon to sie dowiesz( ja tak zrobilem :) ), a nie robili 4 tylko 2, poniewaz Steve chcial doprowadzic ten kit do perfekcji, drga sprawa jest lista juz zamowionych, wiem ze bedzie trzeba czekac co najmniej do konca roku bo jest duzo chetnych.....

Jest jeszcze jeden wide body kit:

web4415.jpg

111.jpg

112.jpg

DSCF0808.JPG

 

Robiony jest przez TRIAL i kosztuje jedyne $9000 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dla mnie rewelacja :)

 

Ale oni to robią czwarty rok i końca nie widać - "shipping in late June" wisi tam od zeszłej wiosny...

 

Hmmm... a juz chcialem zamawiac ;)

 

Juz jest gotowy, zadzwon to sie dowiesz( ja tak zrobilem :) ), a nie robili 4 tylko 2, poniewaz Steve chcial doprowadzic ten kit do perfekcji, drga sprawa jest lista juz zamowionych, wiem ze bedzie trzeba czekac co najmniej do konca roku bo jest duzo chetnych.....

Jest jeszcze jeden wide body kit:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Robiony jest przez TRIAL i kosztuje jedyne $9000 :lol:

 

 

I w sumie już nie muszą Ci odśnieżać ulicy...

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rura wydechowa wychodzaca przez zderzak to najgorsze co moze spotkac samochod, no i do tego ta siatka na kurczaki :lol:

 

Siatex to podstawowy element dodający mocy w wieś tjuningowych rajdówkach. Zastosowanie go obok szpachlexu i taśmexu pozwala na uzyskanie niespotykanych przyspieszeń i osiągnięcie niesamowitych wrażeń.

 

:lol: Zwłaszcza przyśpieszeń ujemnych :D

 

Ten spojler w bodykitcie do GT jakiś taki nie praktyczny, nawet piwa i kiełbasy na nim nie można postawić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby odśnieżać to są te specjalnie ukształtowane spojlery/zderzaki. Swoją drogą na tych zderzakach małe piwo powinno ustać. Widać auto dla kurde-upli :mrgreen:

:idea: Przednie nadkola poszerzał pewnie po to żeby mieć tą dziurę przy drzwiach jak Viper. Może chowa tam szmuglowane narkotyki z Meksyku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...