Skocz do zawartości

dodatkowe zegary


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

do mojego forysia chce dodać 3 zegary decyzja zapadła na słupek bo schowek chce mieć i moje pytanie bo do forka niegdzie nie ma takowego wynalazku czy mocowanie zegarów z imprezy GT podejdzie ??( Forek my 99r)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oo bardzo dobrze że się za to zabrałeś bo też nie wiedziałem jak to ugryźć :mrgreen:

Tzn kumpel od car audio mi mówił że mam mu to przysłać to mu to zrobi i obszyje ale bez auta to jakoś nie wierzę żeby kąt nastawił dobry, a do mielca to mi średnio po drodze :P

 

A rozumiem że EGT, boost i temp oleju :?: I jakiej firmy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siekla jak zwykle pomocy:))

Ale ja bym wolal jakos bez tych szwów ....... ps 750zl dales za 2słupki czy za komplet robocizne Car audio???????

 

Istrid ja zdecydowanie EGT Boost i tem oleju.... co do firmy powiem ci ze ostatnio widzialem ta nowa serie Auto Gauganów na serwo i podswietlaniem zielonym (ja mam takowe) i działoło to nawet fajnie ...auto raczej nie jest regularnie upalane wiec to mam byc okazyjny podglad czy wszystko jest ok i kiedy mozna docisnac mocniej auto

 

koszt 3 zegarów ok 700zl i maja pamięć piku a to sie przydaje akurat:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielone oooo :mrgreen:

 

Robi się coraz ciekawiej :twisted:

 

To są te SM czy jeszcze coś nowego :?:

Dobra znalazłem no to pora sobie zacząć je kompletować :twisted:

Tylko nie wiem czy mi boost jest niezbędny jak ja nie będę dłubać nic z mocą raczej.

 

 

A cypis jest możliwość montażu pod radiem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siekla jak zwykle pomocy:))

Ale ja bym wolal jakos bez tych szwów ....... ps 750zl dales za 2słupki czy za komplet robocizne Car audio???????

 

Istrid ja zdecydowanie EGT Boost i tem oleju.... co do firmy powiem ci ze ostatnio widzialem ta nowa serie Auto Gauganów na serwo i podswietlaniem zielonym (ja mam takowe) i działoło to nawet fajnie ...auto raczej nie jest regularnie upalane wiec to mam byc okazyjny podglad czy wszystko jest ok i kiedy mozna docisnac mocniej auto

 

koszt 3 zegarów ok 700zl i maja pamięć piku a to sie przydaje akurat:))

 

Skora bez szwow to nie przejdzie - rozwiazaniem bez szwów jest flock - 750 PLN kosztowala mnie przerobka 2 slupkow na takie jak na zdjeciu - drugi ma ylko tweeter i obszycie obydwu skórą. Flock bedzie tanszy. Polecam http://flockart.pl/ lub http://flokowanie.pl/ - ten drugi chyba nawet w twoich rewirach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cypis jest możliwość montażu pod radiem ;-)

 

Jest możliwość zamiast radia, albo dorwać obudowe srodkowa na 2 din - przeniesc tylko przycisk bright, poziomowanie reflektorów i spryskiwacze w inne miejsce - na przyklad na konsole srodkowa - tam gdzie przyciski do ogrzewania foteli - i wtedy zamontowac nad radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do środka u mnie jest zupelnie inna konsola środkowa niż w forku Eu ...ja mam przygotyowane pod radio 2 din (tzn radio 1din + schowek pod radiem) brak przycisków bright i tych wszystkich bzdur i klimatronik wiec miejsce jest ......ale jakoś nie przemawia ta miejscówka do mnie.....

 

 

Ale pojawił sie inny plan....... zabieram sie za elementy z włókna weglowego:)) Koledzy maja firmy i zajmuja sie formami ja w pracy wyszperam wszystko co potrzebne podstawy mam i zobaczymy:)

Kazdy od czegoś zaczynal wiec jest plan na budowe własnego mocowania na słupki i konsole środkowa dla kolegi (impreza i forek my00) a potem kurołapek na maske efekty mysle ze do 1 miesiaca sie pojawią na forum 8) 8) 8) 8) 8) 8)

 

Wiec zaczynamy nauke :) temat można zamknąć Ps siekla powiem ci ze cena kosmos nie wiem z jakiej skóry to było robione ale za obszycie 2szt i zabudowe twiterów kolega dawal 250zl !!!!

A za dobranie i zrobienie boczka w nowej bmw 5 po wystrzale bocznej poduchy 300zl !!!

 

Wiec wg mnie cena kosmos !!!!!Chyba ze cos pominoleś w tej cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skora bez szwow to nie przejdzie - rozwiazaniem bez szwów jest flock - 750 PLN kosztowala mnie przerobka 2 slupkow na takie jak na zdjeciu - drugi ma ylko tweeter i obszycie obydwu skórą. Flock bedzie tanszy. Polecam http://flockart.pl/ lub http://flokowanie.pl/ - ten drugi chyba nawet w twoich rewirach.
ja mam Defi w oflokowanym przez nich słupku - polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do środka u mnie jest zupelnie inna konsola środkowa niż w forku Eu ...ja mam przygotyowane pod radio 2 din (tzn radio 1din + schowek pod radiem) brak przycisków bright i tych wszystkich bzdur i klimatronik wiec miejsce jest ......ale jakoś nie przemawia ta miejscówka do mnie.....

 

 

Ale pojawił sie inny plan....... zabieram sie za elementy z włókna weglowego:)) Koledzy maja firmy i zajmuja sie formami ja w pracy wyszperam wszystko co potrzebne podstawy mam i zobaczymy:)

Kazdy od czegoś zaczynal wiec jest plan na budowe własnego mocowania na słupki i konsole środkowa dla kolegi (impreza i forek my00) a potem kurołapek na maske efekty mysle ze do 1 miesiaca sie pojawią na forum 8) 8) 8) 8) 8) 8)

 

Wiec zaczynamy nauke :) temat można zamknąć Ps siekla powiem ci ze cena kosmos nie wiem z jakiej skóry to było robione ale za obszycie 2szt i zabudowe twiterów kolega dawal 250zl !!!!

A za dobranie i zrobienie boczka w nowej bmw 5 po wystrzale bocznej poduchy 300zl !!!

 

Wiec wg mnie cena kosmos !!!!!Chyba ze cos pominoleś w tej cenie...

 

Było by miło jak byś pamiętał o kolegach w XT którzy też chcą sobie coś zabudować ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do środka u mnie jest zupelnie inna konsola środkowa niż w forku Eu ...ja mam przygotyowane pod radio 2 din (tzn radio 1din + schowek pod radiem) brak przycisków bright i tych wszystkich bzdur i klimatronik wiec miejsce jest ......ale jakoś nie przemawia ta miejscówka do mnie.....

 

 

Ale pojawił sie inny plan....... zabieram sie za elementy z włókna weglowego:)) Koledzy maja firmy i zajmuja sie formami ja w pracy wyszperam wszystko co potrzebne podstawy mam i zobaczymy:)

Kazdy od czegoś zaczynal wiec jest plan na budowe własnego mocowania na słupki i konsole środkowa dla kolegi (impreza i forek my00) a potem kurołapek na maske efekty mysle ze do 1 miesiaca sie pojawią na forum 8) 8) 8) 8) 8) 8)

 

Wiec zaczynamy nauke :) temat można zamknąć Ps siekla powiem ci ze cena kosmos nie wiem z jakiej skóry to było robione ale za obszycie 2szt i zabudowe twiterów kolega dawal 250zl !!!!

A za dobranie i zrobienie boczka w nowej bmw 5 po wystrzale bocznej poduchy 300zl !!!

 

Wiec wg mnie cena kosmos !!!!!Chyba ze cos pominoleś w tej cenie...

 

 

tez mam taka konsole - ale radio 2 DIN było .

 

Co do ceny - to znalazlem jakies stare zapiski - i fakt cena powala, na penwo 200 kosztowalo mnie wykonanie form - reszta to obszycie bylo jakos, ale to na pewno teraz da sie duuuzo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...