Skocz do zawartości

Ułęż - Letnia Szkoła Jazdy - AFTERPARTY 1.08.2010 niedziela!


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdrawiamy wszystkich uczestnikow Afterparty. Jak zwykle bylo milo tylko tego deszczy zabraklo....

 

Prosze o wrzucenie fotek i najlepiej z mojego aparatu :!:

Aparacik zostal prawdopodobnie w jednym z waszych schowkow w samochodzie lub gdzies pod siedzeniami.

Bede wdzieczny za info oraz wspolne fotki...

 

Licze tez na komentarze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja to mam głównie jedno pytanie - kiedy następny raz :?: :!: :mrgreen:

 

najlepiej żeby był po moim urlopie jak mi już chłopaki ogarną układ kierowniczy i sprawdzą co mi skrzypi z tylu z prawej ;)

 

Kolega od Volvo jeszcze raz bardzo dziękuje, bardzo mu się podobało - ze względu na to że się dużo nauczył, ale też ze względu na luźną atmosferę bez stawania w kolejkach na baczność do startów i popędzania się nawzajem :) no i piknik był i duża żaba i jakieś inne robale, to czego tu jeszcze można chcieć :roll:

 

Jeśli można prosić to niech Kozak wrzuci fotkę motylków z czarnego Evo, bo widok był po prostu słodki :lol:

 

Jeszcze raz dzięki za super spędzony weekend :)

 

dobra, idę szukać za ile ta kierownica :P

 

PS: pod domem jeszcze raz przewaliłam na spokojnie całe auto - aparatu u mnie niet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo super :!: do czasu kiedy moj Gtek postanowił podziekowac mi za troskę, regularne serwisy, oleje, pierdolki mycie pucowanie wysr...em panewki i powrotem na lawecie :evil::evil: Ale co polatalem to polatalem... choc mialem w planach dokonczenie opon a nie silnika ktory niby byl najmocniejsza strona samochodu :shock: ale odsapne pojade za tydzien zobaczyc co z nim bo wczesniej chyba podpalil bym gnide i nie poglaszcze po spojlerku jak zwykle :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo super :!: do czasu kiedy moj Gtek postanowił podziekowac mi za troskę, regularne serwisy, oleje, pierdolki mycie pucowanie wysr...em panewki i powrotem na lawecie :evil::evil: Ale co polatalem to polatalem... choc mialem w planach dokonczenie opon a nie silnika ktory niby byl najmocniejsza strona samochodu :shock: ale odsapne pojade za tydzien zobaczyc co z nim bo wczesniej chyba podpalil bym gnide i nie poglaszcze po spojlerku jak zwykle :evil:

 

oj nie złość się... się naprawi i będzie jeszcze pięknie śmigać

nie gniewaj się na GTka bo się jeszcze bardziej popsuje :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wporzo było i oby więcej :)

Dużo dało tylko tera trzeba się wdrażać :)

 

właśnie, póki pamiętam, bo jakoś mi umknęło jak wyjeżdżaliście:

dzięki że się skusiliście i pojechaliście, szkoda tylko że wcześnie musieliście jechać, no i przede wszystkim szkoda że się Luqowi auto popsuło :(

pilnuj kolegi, żeby nie zepchnął GTka do Wisły :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lugu, bardzo przykro to słyszeć, ja również raz wróciłem z Ułęża na lawecie, po tym jak padła mi skrzynia. Od tamtego czasu, mimo 30+ pojeżdżawek w tym roku, nic się nie dzieje (odpukać w niemalowane).

 

Pamiętajcie aby zawsze upalać subarakem z olejem na MAX na bagnecie (na NASIOC twierdzą nawet aby zalewać zawsze nawet powyżej poziomu MAX - pomiędzy otworek MAX a 'ząbek' na bagnecie) ... to minimalizuje ryzyko związane z panewkami. No i upalajcie na dobrych olejach - Motul, Millers etc a nie jakiś tam Mobil 1 czy Castrol - ale o tym to już nie trzeba chyba tutaj nikomu wspominać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wporzo było i oby więcej :)

Dużo dało tylko tera trzeba się wdrażać :)

 

właśnie, póki pamiętam, bo jakoś mi umknęło jak wyjeżdżaliście:

dzięki że się skusiliście i pojechaliście, szkoda tylko że wcześnie musieliście jechać, no i przede wszystkim szkoda że się Luqowi auto popsuło :(

pilnuj kolegi, żeby nie zepchnął GTka do Wisły :!:

Długo nie musiałaś namawiać :P

Spoko, Luqu odkuje się psychicznie i zaraz coś wymyśli...

Poza tym wodowanie w Wiśle jest już nazbyt popularne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jrząbek mówi... bo ja nie mówiłem w zesżłym tygodniu... Łubu-dubu... Łubu-dubu... niech nam żyje Prezes naszej Szkoły Jazdy :-)

Wielkie dzięki dla Bartka za pokazanie co można wycisnąć z GL... i za uwagi z prawego... szkoda, że eliksir skończył się w najmniej odpowiednim momencie ;-) Ćwiczę teraz pilnie zadane lekcje i niecierpliwie oczekuję następnej edycji...

 

Pozdrowienia dla wszystkich, fajna integracja miała miejsce... oby jak najczęściej... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przyłączam się do podziękowań dla Bartka za organizacje imprezy... Każdy z Nas ma chyba świadomość, że niedzielną pojeżdżawkę zrobił charytatywnie.

 

Piknikowa pogoda sprzyjała doskonaleniu umiejętności technicznych, bo walka o najlepszy czas równała się wczoraj z zawodami na najszybciej zużyte opony :mrgreen:

 

Link do moich pierwszy przejazdów:

(muszę popracować nad mocowanie kamery)

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknikowa pogoda sprzyjała doskonaleniu umiejętności technicznych, bo walka o najlepszy czas równała się wczoraj z zawodami na najszybciej zużyte opony :mrgreen:

albo na najszybciej zagotowane auto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...