Skocz do zawartości

Ułęż - Letnia Szkoła Jazdy - AFTERPARTY 1.08.2010 niedziela!


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych i wielkie dzieki dla organizatorow za super impreze.

 

Pierwszy raz zlozonym na nowo autem i wyjezdzilem sie na maksa :) mozna bylo wsiasc w dowolnej chwili do samochodu i od razu jechac na ktoras z tras. Rewelacja.

Poza tym trasy fajnie ustawione, wszystko czytelnie i porzadnie poustawiane.

 

Wrzucam na razie jeden "out"board z druga trasa, niestety odliczylismy za malo czasu i zrobil sie na chwile korek, pod koniec drugiego kolka niestety tez :P.

upload strasznie dlugo trwa wiec na razie wrzucilem tylko to. Przez weekend wrzuce jakies onboardy.

- start jest ok 30sek.

 

 

Elb dzieki za przejazdzke z box'em - podzielisz sie logami ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś napisać:

 

Przyjechałem

Naklepałem

Pojechałem

 

:lol:

 

Twój czas na szybkiej próbie - mega szacun.

 

czwartek - dzięki za imprezę, jak zwykle bardzo fajnie. Dzisiaj po raz drugi omal nie walnąłem dacha - i znowu na twojej imprezie :mrgreen:

 

Zaraz wrzucę jakieś onboardy. Niestety na chwile przed tym jak moje auto zastanawiało się czy nie zrobić dacha :lol: , skończyła mi się karta pamięci, więc nie jestem w stanie podzielić się tym wielkopomnym eventem.

 

PS. Dzisiaj przestałem się dziwić, 'jak na prostym terenie można w ogóle wydachować' :D Okazuje się, że MOŻNA :mrgreen:

 

no dobra :D

 

Przyjechałem

Naklepałem

Poopalalem sie

Pojechałem

 

-- 30 lip 2010, o 23:49 --

 

A mojej fury ni ma :-(

 

Onbordy evo11:

 

Trochę driftu

 

Okrążenie zapoznawcze (na oko ok 1:17s, potem czasy zeszły od ok 1:08s)

 

 

okrazenie zapoznawcze to wstyd pokazywac w moim wykonaniu, nie widac ze pale papierosa i rozmawiam przez telefon podczas tego przejazdu :lol:

 

alez z tych afrykanskich opon sie dymi.....

 

-- 30 lip 2010, o 23:57 --

 

Okrążenie zapoznawcze (na oko ok 1:17s, potem czasy zeszły od ok 1:08s)

 

nice one. rozumiem że to r888 i full spięty napęd ? znana jest obecna waga auta ?

 

opony afrykanskie model dymiacy, naped? nie mam pojecia nie dotykam bo sie popsuje.

waga, okolo 1290kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo kozak- jak komus malo bylo jazdy to mogl wogole nie wysiadac :)

Ulez nadal przekleta jak dla mnie ale do 3 razy sztuka :mrgreen:

czwarttek - szacun za przejazdzke GLem :shock: :twisted::mrgreen::mrgreen:

 

Polecam ta impreze ! :mrgreen:

 

P.S. Wlasnie sie rozlokowalem w Juracie i ide opijac auto :twisted::twisted:

 

Pozdro dla wszystkich spotaknych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo małej przygody na początku cały dzień był super, jazda kiedy chcesz i ile chcesz - rewelacja.

Podziękowania dla wszystkich organizatorów i pozdrowienia dla wszystkich nowo-poznanych.

Do zobaczenia na następnej imprezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że to r888 i full spięty napęd ? znana jest obecna waga auta ?

 

Pierwsze przejazdy na nalewkach Regal czy coś takiego za 1000zł kpl :mrgreen: Zupełnie nie kleiły, za to fajnie bokami można było latać, robiąc przy tym kupę siwego dymu :D Więc w sumie jakiś pożytek z nich był :D

 

Najlepszy czas na tych oponach z tego co pamiętam to 1:15,1s. Po zmianie na Toyo R888 - 1:08,7s. Co ciekawe, mi po zmianie na R888 udało się urwać tylko 1,5s - na RE70 było 1:16,4s, a na R888 1:14,9s.

 

Ewidentnie więc, RE70 > nalewka :D

 

Inne czasy z tego co pamiętam to 1:16,5s kj5d i 1:15,1s Michałka. Przy okazji, ten Spec-C Michałka wkręca się na obroty jak głupi :shock: Z 6 do 8 tys wkręca się tak jak mój z 3 do 5 tys :shock: :shock: :shock: - zupełnie bez wysiłku.

 

Niestety nie mam logów z Racelogica, bo włożyłem do niego przez pomyłkę pełną kartę z kamery i NIC się nie nagrało. Dla odmiany do kamery włożyłem kartę z Racelogica, a ta miała tylko 2GB, więc poza pierwszymi przejazdami Karola, też prawie nic się nie nagrało, bo zaraz się przepełniła. Jakaś porażka z tymi kartami wczoraj była w moim wykonaniu :?

 

-- 31 lip 2010, o 09:16 --

 

Wcześniej dałem zły link do filmu z małym driftem evo 11:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy czas na tych oponach z tego co pamiętam to 1:15,1s. Po zmianie na Toyo R888 - 1:08,7s. Co ciekawe, mi po zmianie na R888 udało się urwać tylko 1,5s - na RE70 było 1:16,4s, a na R888 1:14,9s.

 

Ewidentnie więc, RE70 > nalewka :D

 

Inne czasy z tego co pamiętam to 1:16,5s kj5d i 1:15,1s Michałka. Przy okazji, ten Spec-C Michałka wkręca się na obroty jak głupi :shock: Z 6 do 8 tys wkręca się tak jak mój z 3 do 5 tys :shock: :shock: :shock: - zupełnie bez wysiłku.

Po dotankowaniu auta do pelna przestalo przerywac (czasem po ostrym zakrecie - ponoc wina Walbro typowa dla Imprez...) i zrobilem jeszcze kilka kolek. Stoperowo udalo sie poprawic calkiem niezle ten czas :) Opony re50a runflaty, waga auta niestety 1,5t+.

Druga proba na stoperze wychodzila 2 minuty z groszami (ok 2:04-05).

 

Jak na pierwszy raz od tak dawna z czasow w jestem nawet happy, teraz oby jak najwiecej okazji na kolejne pojezdzawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na szybko napisze że ogromne dzięki dla organizatorów za ogarnięcie imprezy. z jednej strony piknik, a z 2 genialne upalanie :). oby więcej takich imprez.

wielki szacun za ogarnięcie tak fajnej trasy (szkoleniowej).

no i przede wszystkim wyjeździłem się!

 

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych i wielkie dzieki dla organizatorow za super impreze.

Pierwszy raz zlozonym na nowo autem i wyjezdzilem sie na maksa :) mozna bylo wsiasc w dowolnej chwili do samochodu i od razu jechac na ktoras z tras. Rewelacja.

Poza tym trasy fajnie ustawione, wszystko czytelnie i porzadnie poustawiane.

 

 

Dziekuje w imieniu calej ekipy Instruktorow. Dzieki pomocy Instruktora Kozaka udalo sie ustawic ciekawe trasy - "Kozak Trasy - dla kazdego cos milego" ;-)

Na miejsce dojechala Instruktor Jaga i Daniel, ktorzy zagwarantowali pelne powodzenie imprezy.

Ciesze sie ze sie spelniliscie wszystkie zalozenia naszego piknikowego spotkania!

 

 

 

 

dzieki za spotkanie, sorry ze sie nie pozegnalem ale jak zwykle mialem jakas przygode wiec musialem szybko zmykac......

 

Dzieki wielkie za obecnosc, rozmawialem tez z Jaga i byla zadowolona z Twoich przejazdow :-D

Twoje nagrania na YouTube robia robote!!!!

 

 

 

Powinieneś napisać:

czwartek - dzięki za imprezę, jak zwykle bardzo fajnie. Dzisiaj po raz drugi omal nie walnąłem dacha - i znowu na twojej imprezie :mrgreen:

 

Zaraz wrzucę jakieś onboardy. Niestety na chwile przed tym jak moje auto zastanawiało się czy nie zrobić dacha :lol: , skończyła mi się karta pamięci, więc nie jestem w stanie podzielić się tym wielkopomnym eventem.

 

PS. Dzisiaj przestałem się dziwić, 'jak na prostym terenie można w ogóle wydachować' :D Okazuje się, że MOŻNA :mrgreen:

 

Takie doswiadczenia sa nam potrzebne tak samo jak pierwszy poslizg :mrgreen::D

Ciesze się, ze i tym razem sie udalo. Udowodniles slusznosc naszej porannej pracy przy oczyszczaniu trawy z rozrzuconych opon - akurat w Twoim miejscu bylo ich wystarczajaco... i Ty juz wiesz do CZEGO ;-)

 

Dzieki wielkie za zorganizowanie profesionalnego pomiaru czasu!

Nastepnym razem musimy sie jakos umowic na wspolprace ;-)

 

 

 

Dzięki wielkie za super spędzony dzień w atmosferze niekończącego się pikniku :P

Ale przede wszystkim dzięki za cierpliwość i nauczenie mnie mnóstwa rzeczy :)

PS: Krzysiu odstawiony i szykuje się w dalszą drogę ;)

 

Morgiana, jak zwykle przesadzasz... swietnie smigasz za kolkiem fajnego GTeka!!!! A to co mozna jeszcze naprawic to tylko Twoja pozycja za kierownica:

1. Wstawic nabe i wlasciwa kierownica (np. OMP Corsica).

2. Przerobic mocowania fotela abys mogla zajac lepsza pozycje.

Reszta wyjdzie "w praniu" ale bedziesz jeszcze boooookiem jezdzic!

 

 

bylo kozak- jak komus malo bylo jazdy to mogl wogole nie wysiadac :)

Ulez nadal przekleta jak dla mnie ale do 3 razy sztuka :mrgreen:

Polecam ta impreze ! :mrgreen:

 

P.S. Wlasnie sie rozlokowalem w Juracie i ide opijac auto :twisted::twisted:

Pozdro dla wszystkich spotaknych!

 

Pozdro.... opijaj bo to Najladniejsze Auto imprezy zarlo pieknie i wcale nie tak krotko!!! Jak zwykle na tym "ostatnim okrazeniu" cos pewnie peklo w sprzegle... bedzie dobrze ;D

 

Jesli ponizsza akcja wypali... to jade do Nowodworow moim GTekiem, przekladam sprzeglo i wysle Ci on-board abys mogl sie zrelaksowac podczas urlopu i pochwalic znajomym jakie masz zaje(*&(*e Subaru :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

AFTER PARTY Letnia Szkola Jazdy - Ulez - 1.sierpnia 2010 (niedziela)

 

Lotnisko jest wolne i mozna wykorzystac termin.

Jesli beda chetni dla ktorych warto wstac rano i ulozyc trase to prosze o utworzenie listy wyjazdowej!

 

Plan imprezowy - piknikowa atmosfera, dowolne przejazdy, wycieczka rodzinna - dzieci mile widziane (codrive'y), zabierzcie znajomych - zrobimy jakis parking dla gosci, grill lub pyszna pizza, moze spadnie w koncu przelotny deszczyk... Jesli do wieczora bedzie jakis konkretny plan czy zainteresowanie to jedziemy. Koszty spoleczne - zrzuta na lotnisko + pizze.

Czekam na wasze ewentualne sygnaly, nr znacie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Właśnie wychodzę z pracy po ciężkiej końcówce miesiąca...

Więc mogę otworzyć listę 8)

 

1. Przemek_Evo

2.

3.

4.

 

czwartek, podaj proszę minimalną liczbę uczestników, żeby każdy wiedział na ile impreza jest realna...

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Właśnie wychodzę z pracy po ciężkiej końcówce miesiąca...

Więc mogę otworzyć listę 8)

 

czwartek, podaj proszę minimalną liczbę uczestników, żeby każdy wiedział na ile impreza jest realna...

 

No wlasnie przez takie sygnaly coraz bardziej jest realna :mrgreen:

Wpisuje w liste ponizej 8 pozycji, wydaje sie ze to taki minimalny sklad 8)

Ale oficjalnie potwierdzona impreza bedzie dzis wieczorem.

 

1. Przemek_Evo

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

No to ja się dopisuję - nie wiem ile pojeżdżę, bo musi mi starczyć bieżnika na powrót do Wawy ;)

I, póki co, namówiłam kolegę od volvo, a saracen44 ma potwierdzić w ciągu godziny :mrgreen:

 

1. Przemek_Evo

2. Morgiana - GT

3. Kuba - Volvo S70

4. saracen44 +1 - GT (wstępnie)

5.

6.

7.

8.

 

 

A co do mojego przesadzania - wolno mi, jestem w wykształcenia ogrodnikiem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga proba na stoperze wychodzila 2 minuty z groszami (ok 2:04-05).

 

Dobry czas, ja na drugiej próbie zrobiłem tylko 2:06s (na zwykłych oponach).

 

-- 31 lip 2010, o 13:31 --

 

No wlasnie przez takie sygnaly coraz bardziej jest realna :mrgreen:

Wpisuje w liste ponizej 8 pozycji, wydaje sie ze to taki minimalny sklad 8)

Ale oficjalnie potwierdzona impreza bedzie dzis wieczorem.

 

1. Przemek_Evo

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

 

Daj oddzielny temat, bo tu nie wszyscy potencjalnie zainteresowani zaglądają :!: Też bym chętnie przyjechał, ale obawiam się, że taki numer u mnie w niedzielę nie przejdzie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

update ;)

 

1. Przemek_Evo

2. Morgiana - GT

3. Kuba - Volvo S70

4. saracen44 +1 - GT

5. Jaskuł

6. Luqu - GT

7.

8.

 

-- 31 lip 2010, o 16:39 --

 

Może ja bym poraz 1wszy zawitał ;)

Jaki jest koszt takiej zabawy?? i w jakich godzinach??

 

Przyjedź koniecznie, to będą same GTki :P

 

o koszty dokładne pytaj czwartka.

Wczoraj było po 250 zł, a teraz ma być społecznie, ale ile to wyjdzie - nie mam pojęcia :wink:

 

Zbiórka na miejscu chyba tak ok. 10 :roll:

 

-- 31 lip 2010, o 16:42 --

 

Dopiero na obiad coś zjem. :(

a tym razem to "coś" to więcej niż trawa będzie? czy nadal katorga na zielsku? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Przemek_Evo

2. Morgiana - GT

3. Kuba - Volvo S70

4. saracen44 +1 - GT

5. Jaskuł

6. Luqu - GT

7.

8.

 

 

 

Lotnisko potwierdzilem. Bedziemy startowac jutro rano. Postaram sie aby kolo 10:00 byla gotowosc, jednak jak bysmy sie troszke spoznili to prosze o cierpliwosc - i tak Ci co chca sie wyjezdza. Ustawimy 1 trase - cos na ksztalt szkoleniowej.

 

Przy takiej frekwencji to tylko dzieki uprzejmosci wlascicieli lotniska i przy spolecznym podjesciu naszej ekipy mozemy posmigac.

 

Warunki moze nie beda stale:

 

Stali bywalcy (2 imprezy SJR) oraz uczestnicy Letniej Szkoly Jazdy - 200zl

Pozostali - 250zl

 

Bedziemy pewnie we 2 - tak, ze znou Kozak trasy i nienerwowy instruktarz :P

 

Potwierdzac i dopisywac sie !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...