Skocz do zawartości

Ułęż - Letnia Szkoła Jazdy - AFTERPARTY 1.08.2010 niedziela!


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Morgiana
a ja jako początkujące stworzenie chciała się czegoś nauczyć... :|

 

ja tak samo :)

P.S. Kask wymagany ?

lepiej żeby nie bo na mój rozmiar nie robią... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj z tymi kaskami :D Chyba że to taki lans ... lub masz klatkę.

 

Morgiana, jeździmy po kolei, każdy jedzie swoim tempem, więc nie ma przymusu ścigania. My również kiedyś byliśmy na 1 czy 2 pojeżdżawce (ja na swojej pierwszej pojeżdżawce zrobiłem super pirueta przy 100km/h, po czym efektownie wbiłem się w zaspę, wgniatając przy tym drzwi - kto był to pamięta :lol: ).

 

Ja mam zamiar zabrać żonę (o ile będzie miała czas) która również będzie po raz pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Nie żartuj z tymi kaskami :D Chyba że to taki lans ... lub masz klatkę.

 

Morgiana, jeździmy po kolei, każdy jedzie swoim tempem, więc nie ma przymusu ścigania. My również kiedyś byliśmy na 1 czy 2 pojeżdżawce (ja na swojej pierwszej pojeżdżawce zrobiłem super pirueta przy 100km/h, po czym efektownie wbiłem się w zaspę, wgniatając przy tym drzwi - kto był to pamięta :lol: ).

 

Ja mam zamiar zabrać żonę (o ile będzie miała czas) która również będzie po raz pierwszy.

t a ja przy moich zdolnościach to wolę nie myśleć co zrobię...

ostatnio...dawno to było... w Kielcach sobie połamałam kolanem osłonę kolumny kierowniczej ;)

jakoś tak mnie toru zabrakło i mnie trawnik wyhamował... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni będą Pierwszymi... ;-) Podobno... Żeby chociaż otarli się o podium... :D

 

Update:

0. czwartek

1. kj5d - STI

2. Krasik - Alfa

3. Morgiana - GT

4. socko - Legaś

5. zamieszanie - GT lub legaś

6. Monika - Yaris

7. Lanek - WRX

8. Jaskuł - bmw

9. Pum - bojowa foka 1.6

10. Ratinal + 1

11. poziek

12. Elberoth +1 - WRX Total Seria

13. Michalek - sti kombi

14. Nozder - sti

15. Przemek_Evo

16. Cysztof (potwierdze niestety dopiero w czwartek wieczorem bo auto sie ogarnia) - GT

17. Polunho + Justyna (ślubna małżonka... żeby nie było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwalniam miejsce nr 1. Niestety nie będę mogła przyjechać w piątek :(

rozumiem, dziekuje za informacje... nastepnym razem sie uda :roll:

 

To ja miejsce Małgorzaty:

1. kj5d - STI

Dobrze wygrzane miejsce upolowales.

Zobaczymy czy przyniesie spodziewany rezultat :-)

 

 

 

16. Cysztof (potwierdze niestety dopiero w czwartek wieczorem bo auto sie ogarnia) - GT ;)

No to lepiej zeby sie wyrobili ci "ogarniacze" czy inni magicy! Bo gdzie jak nie na Ulezu mozna sobie pojezdzic po "przegladzie" :P

 

 

 

Muszę poprzestawiać parę spraw w pracy i też się stawiam.

8. Jaskuł - bmw

Widac, ze "ma w sobie wikinga"... heeheheh praca w piatek jest przyjemniejsza na lotnisku... :mrgreen:

 

 

Widzę, że muszę się dopisać ponownie...

15. Przemek_Evo

... bo ktoś mnie pominął przy dopisywaniu się do listy 8)

Pewnie dlatego, ze za dobrze jezdzisz.... milo bedzie Ciebie / Was zobaczyc, znowu mnie "Powozisz" co bym mogl sie poopier*&%#c jako instruktor :twisted:

 

 

Ja jak dam radę mam zamiar przywieźć żonę. Na jej pierwszą pojeżdżawkę w życiu.

W takim razie ja też piszę się na piątek. Chętnie poznam żonę, zapoznam się z warsztatem bo planuję podobne mody :wink: :lol:

11. poziek

Mody? Bedziecie sie scigac jak dzieci, czy porownywac zony? Pamietajcie, ze my zawsze sie waszymi Zonami zajmiemy :roll: Tylko zeby nie bylo potem na nas, ze zabiera auto, upala albo jest szybsza od Was :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

nie moge sie doczekac =) ostatnio mialem okazje pojezdzic w legionowie z rok temu, wiec najwyzszy czas! :mrgreen:

13. Michalek - sti kombi

14. Nozder - sti

szmat czasu... pewnie to legionowo tez nie zaspokoilo glodu km... motodrom jest bardzo fajny w obu kierunkach ale jego jedyna wada jest to ze ma tylko 1km i ciezko tam "stowke sieknac za kolkiem co by rece potem bolaly" :shock:

Bedzie was wiecej :?:

 

 

 

Nie żartuj z tymi kaskami :D Chyba że to taki lans ... lub masz klatkę.

Morgiana, jeździmy po kolei, każdy jedzie swoim tempem, więc nie ma przymusu ścigania. My również kiedyś byliśmy na 1 czy 2 pojeżdżawce (ja na swojej pierwszej pojeżdżawce zrobiłem super pirueta przy 100km/h, po czym efektownie wbiłem się w zaspę, wgniatając przy tym drzwi - kto był to pamięta :lol: ).

Znam kilka osob, ktore to pamietaja. Ja za Twoimi plecami skomentowalem to tak: "Pierwszy raz w subaru po sniegu a polecial niczym Malysz... jesli sie wykopie ta lopatka to beda z niego ludzie!!!". Pamietam, ze sam wrocilem po 30-45min w okolice miejsca gdzie bylo "wyjscie z progu" i "miales zostac do pierwszych roztopow" a tu juz WRX na trasie stal a Elberouth pakowal szpadelek :shock: :mrgreen: 8)

 

A wracajac do tematu... KASKI... rozwine troche temat bo ciekawy...

 

Jesli ktos chce pojezdzisz szybko, sportowo powinien jezdzic w kasku - kask ma wlasnie zadawac szyku bo nie przewidujemy innych zastosowan :P W rajdowkach z klatka podczas jazd treningowych kaski obowiazkowe :!:

 

Natomiast w samochodach seryjnych... yhhymn np. taki "Total seria WRX" :oops: to kierowca podczas trenigow na czas, na probie gdzie predkosc oscyluje miedzy 50-150km/h powinien juz przemyslec sprawe kasku ("trzeba sobie odpowiedziec na bardzo wazne pytanie..." - sprawa kierowcy). Wszystko zalezy od podejscia ale jesli juz robi sie ostatnie okrazenia aby urwac te ulamki sekund, bieznik sie konczy, slonce zachodzi.... na lotnisku jest super, jest otwarta przestrzen, mozliwosci sa do zabawy jak i do rajdowej jazdy. Ja sie nauczylem juz jako amator, ze na treningu jezdze tak samo ubrany jak podczas zawodow - bylo to dawno temu, nie bylo Youtuba a z Wrooblem upalalo sie w okolicach dzisiejszej fontanny przed Arkadia... niewinne polozenie samochodu na bok na dzien przed KJSem... ale jak to w takich chwilach "wiecej szczescia niz rozumu"... tez jest kilka osob, ktore to pamietaja i widzialy efekty bo jak sie opowiada to brzmi jak ubarwiona historyjka :lol:

 

Natomiast podczas jazd z instruktorem nie mozna jezdzic w kaskach bo jezdzimy wolniej i staramy sie wam cos podpowiedziec... krzyk, strach i dym z opon tutaj nie pomaga w komunikacji...

 

Wjezdzajac na teren Motopark Ulez jezdzicie na wlasna odpowiedzialnosc - kaski nie sa wymagane ale polecane. Sprawne amortyzatory, cisnienie w oponach wszystko jest tak samo wazne. Bezpieczenstwo przede wszystkim. Wyznaczone trasy przygotowujemy starannie biorac pod uwage zarowno walory techniczne i sportowe ale rowniez ewentualne ekstra miejsce lub kierunek "lotu na Malysza". Na imprezie musi byc szkolenie, jezdzenie, trenowanie a nam zalezy jeszcze na Waszym bezpiecznym powrocie do domu z "bananem" na twarzy.

 

 

 

Ostatni będą Pierwszymi... ;-) Podobno... Żeby chociaż otarli się o podium... :D

17. Polunho + Justyna (ślubna małżonka... żeby nie było)

ooo fajnie, ze razem przyjedziecie... przypomnij mi czy ty byles na 2 czy na 1 Zimowej Szkole Jazdy?

ale nie pozwole zebys byl Ostatni czy tez Pierwszy :P

lista jest ograniczona blizej 30-35 uczestnikow bo nas moze byc zawsze wiecej :P

 

 

 

 

Update:

0. czwartek

1. kj5d - STI

2. Krasik - Alfa

3. Morgiana - GT

4. socko - Legaś

5. zamieszanie - GT lub legaś

6. Monika - Yaris

7. Lanek - WRX

8. Jaskuł - bmw

9. Pum - bojowa foka 1.6

10. Ratinal + 1

11. poziek

12. Elberoth +1 - WRX Total Seria

13. Michalek - sti kombi

14. Nozder - sti

15. Przemek_Evo

16. Cysztof (potwierdze niestety dopiero w czwartek wieczorem bo auto sie ogarnia) - GT

17. Polunho + Justyna (ślubna małżonka... żeby nie było)

18.

19.

20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć padać ma i ok 20 stopni.

 

oj to pewnie znowu będę zwiedzał okoliczne łąki :lol:

 

Ja mam zamiar jechac na slickach, to dopiero będzie wycieczka w plener :mrgreen:

 

no ja na R888 lecę więc najwyżej piknik sobie urządzimy, a co 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R888 dobrze kleją na mokrym w Ułężu (slick rajdowy zresztą również nieźle - jeździliśmy kiedyś z Jurkiem Pyzlem jak padało :D ) bo asfalt jest bardzo porowaty i nie ma kolein, więc nie stoi na nim woda.

 

Ale jak znam życie to przyjdzie piątek i będzie ładnie. W ostatnią sobotę też miało padać - miały być burze przez cały dzień w całej Polsce, nastawiłem się na ostrą jazdę na mokrym (bo nie mam slicków) - i co ? Ani grama nie spadło ! :(

 

Tak czy inaczej - ja przyjeżdżam na zwykłych oponach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę, że muszę się dopisać ponownie...

15. Przemek_Evo

... bo ktoś mnie pominął przy dopisywaniu się do listy 8)

Pewnie dlatego, ze za dobrze jezdzisz.... milo bedzie Ciebie / Was zobaczyc, znowu mnie "Powozisz" co bym mogl sie poopier*&%#c jako instruktor :twisted:

 

 

chyba trochę przesadzasz z poziomem mojego zaawansowania :)

"Wszystko dobrze, tylko strasznie wolno jedziesz..." - oto komentarz Wróbla do mojej jazdy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update:

0. czwartek

1. kj5d - STI

2. Krasik - Alfa

3. Morgiana - GT

4. socko - Legaś

5. zamieszanie - GT lub legaś

6. Monika - Yaris

7. Lanek - WRX

8. Jaskuł - bmw

9. Pum - bojowa foka 1.6

10. Ratinal + 1

11. poziek

12. Elberoth +1 - WRX Total Seria

13. Michalek - sti kombi

14. Nozder - sti

15. Przemek_Evo

16. Cysztof (potwierdze niestety dopiero w czwartek wieczorem bo auto sie ogarnia) - GT

17. Polunho + Justyna (ślubna małżonka... żeby nie było)

18. lukki

19.

20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michalek napisał(a):

nie moge sie doczekac =) ostatnio mialem okazje pojezdzic w legionowie z rok temu, wiec najwyzszy czas! :mrgreen:

13. Michalek - sti kombi

14. Nozder - sti

 

szmat czasu... pewnie to legionowo tez nie zaspokoilo glodu km... motodrom jest bardzo fajny w obu kierunkach ale jego jedyna wada jest to ze ma tylko 1km i ciezko tam "stowke sieknac za kolkiem co by rece potem bolaly" :shock:

Bedzie was wiecej :?:

Licze na ladna pogode i sucha nawierzchnie, mam jakies stare sliki do dojechania :)

 

Wpadamy w 2 auta + 2-3 kibicow

 

Przy okazji update listy

 

0. czwartek

1. kj5d - STI

2. Krasik - Alfa

3. Morgiana - GT

4. socko - Legaś

5. Monika - Yaris

6. Lanek - WRX

7. Jaskuł - bmw

8. Pum - bojowa foka 1.6

9. poziek

10. Elberoth +1 - WRX Total Seria

11. Michalek - sti kombi

12. Nozder - sti

13. Przemek_Evo

14. Cysztof (potwierdze niestety dopiero w czwartek wieczorem bo auto sie ogarnia) - GT

15. Polunho + Justyna (ślubna małżonka... żeby nie było)

16. lukki

17.

18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogode zapowiadaja raczej do jazdy niz do biesiady. Zabierajcie bieznik do opon :mrgreen:

Moga byc seryjne, moga byc slicki...aa nikt nie wypowiedzial sie w kwestii jedzeniowej. Jak bedzie padac deszczyk to chyba grill bez emocji bedzie... placki najlatwiej zamowic... zaleznie od warunkow mozemy tez zostac troszke dluzej i zrobic jakis performance wieczorny :mrgreen:

 

Czekam na wasze propozycje.

Jest narazie 16 uczestnikow... tak, ze chyba 2 trasy. Glosujcie i wypowiadajcie sie.

 

0. czwartek

1. kj5d - STI

2. Krasik - Alfa

3. Morgiana - GT

4. socko - Legaś

5. Monika - Yaris

6. Lanek - WRX

7. Jaskuł - bmw

8. Pum - bojowa foka 1.6

9. poziek

10. Elberoth +1 - WRX Total Seria

11. Michalek - sti kombi

12. Nozder - sti

13. Przemek_Evo

14. Cysztof (potwierdze niestety dopiero w czwartek wieczorem bo auto sie ogarnia) - GT

15. Polunho + Justyna (ślubna małżonka... żeby nie było)

16. lukki

17.

18.

19.

20.

 

Kto jeszcze mysli niech sie zapisuje :P

 

Prosze potwierdzajcie swoja obecnosc przez PW lub @. Standardowo czekam na wasze dane (imie, nazwisko, auto, nr rej., tel). Dane te sa tylko na uzytek listy wjazdowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...