Skocz do zawartości

doposazenie naglosnienia do Forestera


pikona

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowna Dyrekcjo,

mialem ostatnio przyjemnosc odwiedzenia jednego z salonow Subaru w USA.

Otrzymalem tam folder z oferta doposazenia Forestera m.in.w upgradowane glosniki, subwoffer, zmieniarke plyt. Czy jest mozliwe zamowienie u nas takiego doposazenia ?

Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonie sa wystawione rozne glosniki Alpine* (wlacznie z subwooferem). Wiec wydaje mi sie, ze powinno sie dac. Sprobuj dryndnac do jakiegos salonu (najlepiej tego "u zrodla" - w KRK :wink:), tam Ci powinni od razu odpowiedziec :)

 

[edit]

 

*mowie o tym w kraku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm te, ktore maja wystawione w salonie chyba powinny pasowac? :roll: Chociaz to nigdy nie wiadomo. W kazdym razie sadze, ze i tak predzej beda Ci w stanie odpowiedziec na to pytanie w dziale sprzedazy :) Mowie Ci, zadzwon jutro do SIP, popros o dzial sprzedazy i powinienes sie dowiedziec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem dziwacznej niewymiarowej ramki głośników Subaru (u mnie fabrycznie to były jakieś tekturowe clariony) obchodzi się montując odpowiedni reduktor plastikowy, wtedy bez kombinowania mieszczą się w drzwiach zwykłe głośniki 16,5 cm. Przynajmniej tak jest moim szuwarku. W miejsca fabrycne gwizdków weszły inne już bez kombinowania. Ale oczywiście trzeba się udać do firm zajmujących się car audio, a nie dealera. Cena mniejsza i większe doświadczenie w instalacjach. Dodatkowo wiele firm stara się tak audio przerabiać, by nie robić z auta sita, tylko dostosować się do istniejących warunków - dla 95% klinetów zupełnie to wystarczy, reszta robi zabudowy indywiduale, ale to już zupełnie inna kasa a i jakość pewnie nieco lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem dziwacznej niewymiarowej ramki głośników Subaru (u mnie fabrycznie to były jakieś tekturowe clariony) obchodzi się montując odpowiedni reduktor plastikowy, wtedy bez kombinowania mieszczą się w drzwiach zwykłe głośniki 16,5 cm. Przynajmniej tak jest moim szuwarku. W miejsca fabrycne gwizdków weszły inne już bez kombinowania. Ale oczywiście trzeba się udać do firm zajmujących się car audio, a nie dealera. Cena mniejsza i większe doświadczenie w instalacjach. Dodatkowo wiele firm stara się tak audio przerabiać, by nie robić z auta sita, tylko dostosować się do istniejących warunków - dla 95% klinetów zupełnie to wystarczy, reszta robi zabudowy indywiduale, ale to już zupełnie inna kasa a i jakość pewnie nieco lepsza.

Fakt! Skąd FHI bierze te głośniki?

Przyznam że wprawiły mnie w osłupienie gdy zobaczyłem te mikroskopijne ceweczki.

Sam dorobiłem z pleksi i twardej pianki redukcje z głośników 16,5cm na oryginały tak aby wykorzystać oryginalne dziury i wkręty.

Gwizdki zostawiłem bo jako jedyne z całego sprzętu audio wydały mi się jako takie.

Pomimo wszystkich przeróbek najchętniej zamienił bym radio na coś przyzwoitszego ale niestety się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo wszystkich przeróbek najchętniej zamienił bym radio na coś przyzwoitszego ale niestety się nie da.

Dlaczego niby sie nie da?

W Foresterze z glosnikami jest duzo lepiej niz w Imprezie (Legacy?), po prostu jest wiecej miejsca. Mozna sobie wejsc na strone http://www.crutchfield.com/ , wybrac swoj model auta i zobaczyc jakie zestawy glosnikowe pasuja bez przerobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Taki katalog istnieje. Nie ma wprawdzie wersji polskiej ale jest niemiecka. Zapytaj sie w swoim salonie a jak nie tow Krk powinni miec. Ewentualnie zawsze mozesz poszukac na necie czegos takiego jak Subaru Zubehor i powinienes znalezc pdf-a.

 

Pozdrawiam

Pluszowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...