Skocz do zawartości

Biegnijcie do salonu po subaru, póki tanie...


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fakt,oceniony był godrzej od mesia(165tys) i Jaguara(215tys) co nie znaczy,że był oceniony źle, mam ten artykuł i jest on tam dość dobrze opisany- jedynie zarzuty były do zbyt słabego silnika no ale chyba mogli porównać 2,5l-też byłby tańszy i nie odstawałby od stawki.Innych zarzutów brak tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt,oceniony był godrzej od mesia(165tys) i Jaguara(215tys) co nie znaczy,że był oceniony źle, mam ten artykuł i jest on tam dość dobrze opisany- jedynie zarzuty były do zbyt słabego silnika no ale chyba mogli porównać 2,5l-też byłby tańszy i nie odstawałby od stawki.Innych zarzutów brak tam

Dokładnie. W tym porównaniu opisali Legasia zaskakująco dobrze.

Ale nie o to chodzi. Moim zdaniem nie powinno się robić takich porównań bo się oszukuje czytelników. Do porównania powinni byli wziąść 3,0 i mniej więcej byłyby to porównywalne samochody.

Tylko wtedy Legas najprawdopodobniej przegrałby z kretesem(cena/jakość/wyposażenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym śmiesznym teście porównawczym nie bardzo brali pod uwagę cenę, nie było tam ocen punktowych ani nic, ot wzieli 3 kompletnie różne auta(w zasadzie trudne do porównania) i je po prostu opisali- wszystkie zresztą ok a na końcu są 3 zdania porównawcze, test bez sensu bo przecie wiadomo,że 2,0 Legasia podstawowego(nawet nie SPE) ciężko porównać z Jaguarem V6 coś 220KM w najwyższej wersji silnikowej i wyposażeniowej- jak i z wypasionym Mesiem pod 200KM. Gdyby wziąść tu postawić Spec B to nie jestem pewny czy by było gorsze- po prostu tamtymi dwoma nie dane mi było jeździć więc trudno mi porównać, ale musiały by być naprawdę super by go zdystansować :D Test bez sensu ale truno mieć tu pretensję do Subaru - raczej do dziennikarzy(inna rzecz,że ten test przez swój bezsens jest ogólnie znany i pamiętany hehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test bez sensu ale truno mieć tu pretensję do Subaru - raczej do dziennikarzy(inna rzecz,że ten test przez swój bezsens jest ogólnie znany i pamiętany hehe)

Dokładnie.

Tylko jakoś przy tak oczywistym idiotyzmie w bezinteresowność dziennikarzy przesataje się wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W auto expressie jest dziś artykuł na temat strategii cenowej subaru. Generalny wniosek jest taki: koniec z dawaniem 'więcej za mniej'; subaru ma zamiar definitywnie pozycjonować się w klasie 'premium' i dostosować do tego ceny.

 

Wyższe ceny mają pojawić się wraz z ogłoszonymi już nowymi modelami (nowe impreza i foryś) :shock: .

 

Nie wiem, czy dotyczy to tylko UK, ale wygląda na to, że nie, chociaż z drugiej strony pamiętam, że we wrzuconym kiedyś przeze mnie na Forum zestawieniu cen w Europie, w UK było zdecydowanie najtaniej... :roll:

 

Więcej szczegółów: http://www.autoexpress.co.uk/news/58410 ... ts_up.html

 

PS. Wrzuciłem to w nowy wątek, a nie w wątek dot. nowej imprezy, bo rzecz dotyczy całej linii samochodów subaru

 

Mnie już nic nie powstrzyma :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ale marka robi swoje i nigdy SEAT czy SKODA nie pokona VV choć są mocniejsze wiele od Hyundai czy KIA, a nawet pokonuja właśnie forda czy opla i to jest osiągnięcie.

 

Tu bym polemizował - wolałbym kupić Seata niż VW. A wcale nie jest tańszy.

 

Jak przejechalem sie testowa Ibiza to stwierdzialem, ze Seatowi do VW jeszcze

wiele brakuje - model testowy mial skrzypiaca kierownice i trzaski w desce...

chociaz democar by nasmarowali, dociagneli :roll:

 

Poza tym Seat konczy sie na "malym" Toledo... a VW praktycznie zaczyna sie od takiej wielkosci samochodow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dluga nieobecnosc na forum, wiec nie przeczytalem calego tematu ale na poczatku jest napisane ze chodzi o nowe modele, a z tego co zrozumialem z broszurki nowa impreza wrx, nie ma juz nic z kompakta ktorym kiedys byla, to klasa srednia jak w morde strzelil, konkurencja dla najmocniejszych wersji mondeo, albo audi a/s4, przynajmniej takie jest moje wrazenie.

 

:shock: :shock: :shock: z ktorej strony?

- gabaryty zewnetrzne nadal spychaja Impreze do Focusa

- wnetrze jest mniejsze niz w Focusie

- materialy wykonczeniowe gorsze

- wyposazenie - lepiej nie wspominac...

tylko mocowo mozna Impreze porownac do samochodow klasy sredniej gdzie coraz wiecej jesdt samochodow >200 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może tak. Rzecz tylko w tym, że na razie jakiekolwiek dane dotyczące modelu 2007 to - z tego, co ja wiem - tylko i wyłącznie spekulacje... Z FHI ciężko wyciągnąć info dotyczące najbliższego modelu :twisted: , a co dopiero tych będących w fazie projektowania czy nawet wstępnego testowania (a pewnie na takim etapie jest MY'07)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, gdybys wygluszyl Impreze tak jak A4 tez bys musial ograniczyc miejsce :wink: ale fakt faktem, ze A4 ma malo miejsca dla pasazerow z tylu... czego nie mozna powiedziec o Mondeo czy nowej 3ce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzedniej? aktualna jest od kilku dobrych lat... poza faceliftingiem tegorocznym na razie nie ma nowej A4...

 

a czym bije... komfortem, wyciszeniem, jakoscia materialow, wyposazeniem, audio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...