Skocz do zawartości

Mundial 2010 | ANKIETA


Jachu93

Kto twoim zdaniem zdobędzie Mistrzostwo Świata 2010??  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 697
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak poważnie, podzielę się swoim głosem.

Do tej pory zawsze kibicowałem Hiszpani - uwielbiałem ich piłkę, zawodników itp... ale po ostatniej szopce jaką odstawia Xavi, Iniesta, Pique i oczywiście SZ.P Laporta w sprawie Cesca - odbiera mi ochotę kibicowania 90% drużynie Barcelony.

Natomiast jako miłośnik Arsenalu, całym sercem jest za v.Persiem i jego reprezentacją.

Mam nadzieję że w tym roku nareszcie dojdą dalej niż do 1/4 finału :) zwłaszcza że Roben cały i zdrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie rozumiem, dlaczego w kraju, gdzie kopanie szmacianki jest na tak marnym poziomie, cały czas wychodzą afery, aferki, korupcja oraz nie ma senswonej reprezentacji, ta dyscyplina sportu jest ciągle "sportem narodowym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak do wypowiedzi DNLa dlaczego piłka nożna to nasz "sport narodowy" przecież jesteśmy w tym beznadziejni a w telewizji poświęcają na to najwięcej czasu :evil: Jest tyle innych ciekawych dyscyplin ale zawsze musi być na pierwszym miejscu ta cholerna piłka nożna :evil:

I zawsze jak coś to będą wspominać ten mecz sprzed lat gdy zremisowaliśmy z angolami :evil:

 

 

 

 

 

 

 

 

a co do ostatniego meczu

 

 

1276182560_by_ejoda81_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/MS2010/1,105712,799 ... pilka.html

 

Piłkę przebadano w każdy możliwy sposób - hydraulicznie napędzane syntetyczne odnóże ubrane w but piłkarski uderzało w piłkę tysiące razy. Lot piłki oceniano w tunelu aerodynamicznym, eksperymentowano z ciśnieniem, tetrabajty danych przetwarzały komputery w Niemczech i na brytyjskim Uniwersytecie Loughborough.

 

ROTFL, a mówią, że to rajdy samochodowe są drogim sportem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu mundialu :P

 

Mam 3 faworytów: Hiszpania, Argentyna i Holandia.

 

Niestety Holandia i Hiszpania jak zwykle będą garły wspaniale i jak zwykle odpadną w 1/4 finału.

 

Argentyna natomiast jest dla mnie dużą niewiadomą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak do wypowiedzi DNLa dlaczego piłka nożna to nasz "sport narodowy" przecież jesteśmy w tym beznadziejni a w telewizji poświęcają na to najwięcej czasu Jest tyle innych ciekawych dyscyplin ale zawsze musi być na pierwszym miejscu ta cholerna piłka nożna

I zawsze jak coś to będą wspominać ten mecz sprzed lat gdy zremisowaliśmy z angolami

 

 

całkowicie się z tym zgadzam...

nie rozumiem dlaczego tak się podniecamy sportem w którym praktycznie nie istniejemy... równie dobrze można by transmitować mistrzostwa krykieta czy waterpolo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem dlaczego tak się podniecamy sportem w którym praktycznie nie istniejemy...

 

lubimy sobie piwko wypić :P:mrgreen: podczas meczu przed telewizorem z kolegami bo na stadion strach iść żeby w głowę nie dostać :(

 

ja tradycyjnie kibicuję BRAZYLII 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinniśmy sie pogodzić z tym że gramy w piłkę tak jak gramy.

 

Mamy swoje miejsce w szeregu i koniec.

 

Mistrz jest tylko jeden, a reszta to przegrani.

 

Z naszym systemem szkolenia i promocji sportu nawet w szkołach to i tak uważam że gramy nienajgorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...