Jump to content

Mundial 2010 | ANKIETA

Jachu93

Kto twoim zdaniem zdobędzie Mistrzostwo Świata 2010??  

58 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• Replies 697
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kogo typujecie do finału?? Ja Holadię i Brazylię :twisted:

Nie macie gdzieć takiej tabeli do której moge wpisywać wyniki i mi samo dodaje punkty itp.?? :D

a nasi grają? :mrgreen:

Nie macie gdzieć takiej tabeli do której moge wpisywać wyniki i mi samo dodaje punkty itp.?? :D

Klose i Podolski... :mrgreen:

Klose i Podolski... :mrgreen:

Zapomniałeś o Rogerze i Olisadebe :twisted:

tak poważnie, podzielę się swoim głosem.

Do tej pory zawsze kibicowałem Hiszpani - uwielbiałem ich piłkę, zawodników itp... ale po ostatniej szopce jaką odstawia Xavi, Iniesta, Pique i oczywiście SZ.P Laporta w sprawie Cesca - odbiera mi ochotę kibicowania 90% drużynie Barcelony.

Natomiast jako miłośnik Arsenalu, całym sercem jest za v.Persiem i jego reprezentacją.

Mam nadzieję że w tym roku nareszcie dojdą dalej niż do 1/4 finału :) zwłaszcza że Roben cały i zdrowy

Wygra Legia.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Swoją drogą nie rozumiem, dlaczego kobiety nie potrafią odróżnić piłki klubowej od reprezentacyjnej i dlaczego w Lidze Mistrzów i Mistrzostwach Świata grają zupełnie inne drużyny :)

a ja nie rozumiem, dlaczego w kraju, gdzie kopanie szmacianki jest na tak marnym poziomie, cały czas wychodzą afery, aferki, korupcja oraz nie ma senswonej reprezentacji, ta dyscyplina sportu jest ciągle "sportem narodowym".

tak do wypowiedzi DNLa dlaczego piłka nożna to nasz "sport narodowy" przecież jesteśmy w tym beznadziejni a w telewizji poświęcają na to najwięcej czasu :evil: Jest tyle innych ciekawych dyscyplin ale zawsze musi być na pierwszym miejscu ta cholerna piłka nożna :evil:

I zawsze jak coś to będą wspominać ten mecz sprzed lat gdy zremisowaliśmy z angolami :evil:

a co do ostatniego meczu

1276182560_by_ejoda81_500.jpg

http://www.sport.pl/MS2010/1,105712,799 ... pilka.html

Piłkę przebadano w każdy możliwy sposób - hydraulicznie napędzane syntetyczne odnóże ubrane w but piłkarski uderzało w piłkę tysiące razy. Lot piłki oceniano w tunelu aerodynamicznym, eksperymentowano z ciśnieniem, tetrabajty danych przetwarzały komputery w Niemczech i na brytyjskim Uniwersytecie Loughborough.

ROTFL, a mówią, że to rajdy samochodowe są drogim sportem :D

Wracając do tematu mundialu :P

Mam 3 faworytów: Hiszpania, Argentyna i Holandia.

Niestety Holandia i Hiszpania jak zwykle będą garły wspaniale i jak zwykle odpadną w 1/4 finału.

Argentyna natomiast jest dla mnie dużą niewiadomą

tak do wypowiedzi DNLa dlaczego piłka nożna to nasz "sport narodowy" przecież jesteśmy w tym beznadziejni a w telewizji poświęcają na to najwięcej czasu Jest tyle innych ciekawych dyscyplin ale zawsze musi być na pierwszym miejscu ta cholerna piłka nożna

I zawsze jak coś to będą wspominać ten mecz sprzed lat gdy zremisowaliśmy z angolami

całkowicie się z tym zgadzam...

nie rozumiem dlaczego tak się podniecamy sportem w którym praktycznie nie istniejemy... równie dobrze można by transmitować mistrzostwa krykieta czy waterpolo :twisted:

nie rozumiem dlaczego tak się podniecamy sportem w którym praktycznie nie istniejemy...

lubimy sobie piwko wypić :P:mrgreen: podczas meczu przed telewizorem z kolegami bo na stadion strach iść żeby w głowę nie dostać :(

ja tradycyjnie kibicuję BRAZYLII 8) 8)

Moim zdaniem powinniśmy sie pogodzić z tym że gramy w piłkę tak jak gramy.

Mamy swoje miejsce w szeregu i koniec.

Mistrz jest tylko jeden, a reszta to przegrani.

Z naszym systemem szkolenia i promocji sportu nawet w szkołach to i tak uważam że gramy nienajgorzej.

a ja stawiam na Brazylię. Hiszpanie zagrają piękny futbol ale w którymś spotkaniu będą mieć problemy i gwiazdy nie dadzą rady.

Holandia wydaje się też bardzo mocna

no i z grupy śmierci typuje że wyjdzie WKS obok Brazylii