Skocz do zawartości

Jak to jest z policjantem w krzakach?


Fido__

Rekomendowane odpowiedzi

[...] ale 6 punktów odejmują.

 

I chyba trzysta złotych też.

Ale jest to łatwiejsze od ponownego egzaminu. Ja dowiedziałem sie na egzaminie za punkty,

że jeżdzę mało dynamicznie :mrgreen:

No fakt nie musiałem hamować lewą nogą, w zakrety wchodziłem bardzo płynnie :wink:

Niestety pan egzaminator nie dał mi się przewieść dynamicznie.Do dziś tego żałuję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno można "odrobić". Trzeba spędzić 6 godzin w ośrodku resocjalizacyjnym dla piratów drogowych oglądając filmy z wypadków drogowych. Sobota z głowy, ale 6 punktów

odejmują.

 

Wiem, wiem... wybieram się jak tylko sprawdzę, czy w najbliższym czasie nie expirują mi jakieś punkty. Bo to by było marnotrastwo odrabiać punkty które akurat spadają... Na razie póki co jeżdżę grzeczniutko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypatrywalem wypatrywalem i go nie zobaczylem. To na tej niby obwodnicy?

 

Miejscowość Szydlak(?) jest przed "niby obwodnicą" - wioska gdzie na początku jest biała tablica i ograniczenie do 70 kph, lekki prawy, skrzyżowanie z przejściem dla pieszych i przystanek, po czym wioska sie kończy a ograniczenie jest ponowione. Tam w krzakach mieszka fotoradar (IIRC kilka/naście kilometrów przed Miłomłynem).

 

pzdr/m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI.

Najgorsze z tymi punktami, to jest to, ze zeby sprawdzic ile sie ma, trzeba isc na Walicow, dac do reki paniusi prawojazdy. Jak sie okaze ze 21 to zegnaj przygodo.

Lepiej nie sprawdzac.

Mi wlasnie zdjelo 10 pkt z zeszlego lata. Wiec ulga jest. Czyli mam 8.

Najtragiczniejsze jest to, ze jak sie ma stan taki bliski 20 to za glupie parkowanie mozna od strazy zarobic utrate prawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja punkty dostałem 3 razy od 2 lat.

Pierwszy raz za matiza... Wtajemniczeni wiedzą o co loto :mrgreen:

Drugi za oddawanie moczu w miejscu publicznym... Na jakimś zadupi gdzie są dwa domy w odległości 200m od miejsca gdzie "oddawałem", też mi miejsce publiczne, ale tyle mojej radości że jak mnie Szanowny Pan Policjant zaskoczył to się odwróciłem i osiusiałem mu nogawki i buty :twisted:

Przeci nie pamiętam jak był sformuowany ale chodziło o to że była zima a ja byłem subarką i poniosła mnie fantazja o 3 w nocy... chciałem wykożystać 4x4 i udało się... panowie byli w szoku ale mandat i tak dostałem...

teraz mam chyba 4 punkty to listopada... 8)

 

Co do niezatrzymywania się to raz mi się zdażyło bo ich nie zauważyłem, ale załadowali wieeelkie bzuchy na taczki i dogonili mnie (bo nie uciekałem)... skończyło się na gatce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odmówiłem przyjęcia mandatu.....

 

 

Dodam tylko że policjant który Intaka chciał mandatem obdarować to mój sąsiad...który wlasnemu ojcu wklepał mandat za jeżdżenie po chodniku na rowerze(czego nie skomentuje)

a do mnie,jak w podstawówce chodzilam z jego córką do tej samej klasy przychodził sprawdzać, czy ma to samo w zeszycie co ja i pytał o oceny,jej, a tak przy okazji o moje

 

"..Łapy, łapy, cztery łapy

A na łapach pies kudłaty.

Kto dogoni psa, kto dogoni psa

Może Ty, może Ty, może jednak ja..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że policjant który Intaka chciał mandatem obdarować to mój sąsiad...który wlasnemu ojcu wklepał mandat za jeżdżenie po chodniku na rowerze(czego nie skomentuje)

a do mnie,jak w podstawówce chodzilam z jego córką do tej samej klasy przychodził sprawdzać, czy ma to samo w zeszycie co ja i pytał o oceny,jej, a tak przy okazji o moje

 

 

"Dowieriat', no prowieriat'..."

 

On musiał studiować Krótki Kurs WKP(B) do poduszki. Na zmianę z historią Pawki Morozowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi sie wydaje że facet był "esbekiem" i chyba mu trochę nawyków zostało... Ciekawe co by wyszło gdyby facet napisał do IPN'u i dostał swoją teczkę... Pewnie nie mało ciekawego... zawsze myślałem, że policyjanty za ściana to dobry plan, że wystarcszy zaprosić ich na imprezę no i niech sąsiedzi dzwonią sobię na policję, skoro ja w domu mam własnego przedstawiciela tego szczytnego zawodu...

 

"...by chronić i służyć..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...