Skocz do zawartości

UWAGA PIRAT (TVN T.) ktoś z forumowiczów?


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wlaśnie oglądałem powtórkę, to jakiś debil... Czy na pewno jest z forum :?: Myślałem że tu są normalni ludzie, ale koleś swoimi tekstami mnie rozwalił...

No właśnie chcemy tego dociec czy z forum...

Straszny kozak z gościa, a im więcej kozaczył tym gorzej dla niego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj Adaś... aleś urwał :mrgreen:

Trzeba było przyjąć mandat :P

 

Tak naprawdę to kolega m.adam ma na imię Marcin (adam to skrót od nazwiska)- poważnie! Czyli poza tym, że jest piratem drogowym, kombinuje coś z nickami!

 

Szybki tematyczny Rebus:

 

pirat.jpgdroga-szybkiego-ruchu-489-OBRAZKY.PL.jpg

 

rozwiązanie poniżej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

m.adam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc uczony w pismie widze /ale jak dla mnie blazenek co to jeszcze nie wie na czym prawo polega/ - zastosowal trick.

 

Bycmoze ma sporo punktów karnych. Skoro nie przyjął mandatu, to nie dopisuje się mu punktów na konto - tylko są one jedynie odnotowane w zawieszeniu na jego koncie - do czasu rozstrzygnięcia sprawy przez Sąd. Jeżeli zapadnie niekorzystny dla niego wyrok, punkty zostaną przypisane, jak zostanie uniewinniony to punkty mu anulują. Od chwli popełnienia czynu - biegnie roczny czas przedawnienia, chyba ze w tym czasie zostanie wszczete postepowanie sadowe - wtedy liczy sie okres lat 2. W miedzyczasie moze mu punkty jakies sie skasuja i wtedy podczas przesluchania na Policji powie ze sie przyznaje i przyjmuje, lub w Sadzie przez rozpoczeciem przewodu sadowego zgłosi wniosek, że sie poddaje karze. Z reguly dostanie grzywne w wsyokosci mandatu + koszty sadowe - jakies 50 PLN. Chyba ze Sad sie rozczuli nad nim i mu strzeli z gornej polki maksyalna wysokosc.

 

Z praktyki wiem ze bardzo duzo osob tak postepuje.

Ale taka jazde nalezy tepic.

 

link do odcinka

http://hotfile.com/dl/47532055/5c4654d/Uwaga_Pirat_08.06.2010.avi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc uczony w pismie widze /ale jak dla mnie blazenek co to jeszcze nie wie na czym prawo polega/ - zastosowal trick.

 

Bycmoze ma sporo punktów karnych. Skoro nie przyjął mandatu, to nie dopisuje się mu punktów na konto - tylko są one jedynie odnotowane w zawieszeniu na jego koncie - do czasu rozstrzygnięcia sprawy przez Sąd. Jeżeli zapadnie niekorzystny dla niego wyrok, punkty zostaną przypisane, jak zostanie uniewinniony to punkty mu anulują. Od chwli popełnienia czynu - biegnie roczny czas przedawnienia, chyba ze w tym czasie zostanie wszczete postepowanie sadowe - wtedy liczy sie okres lat 2. W miedzyczasie moze mu punkty jakies sie skasuja i wtedy podczas przesluchania na Policji powie ze sie przyznaje i przyjmuje, lub w Sadzie przez rozpoczeciem przewodu sadowego zgłosi wniosek, że sie poddaje karze. Z reguly dostanie grzywne w wsyokosci mandatu + koszty sadowe - jakies 50 PLN. Chyba ze Sad sie rozczuli nad nim i mu strzeli z gornej polki maksyalna wysokosc.

 

Z praktyki wiem ze bardzo duzo osob tak postepuje.

Ale taka jazde nalezy tepic.

 

link do odcinka

http://hotfile.com/dl/47532055/5c4654d/Uwaga_Pirat_08.06.2010.avi.html

 

Podobne podejrzenie padło na kierowcę TIRa, który się do mnie przytulił. Na policji powiedziano mi, że nawet jak sąd go ukarze za 3 lata, zostanie sprawdzony stan punktów na dzień kolizji i jeżeli miałby na ten dzień przekroczony limit, prawko mu zabiorą tak czy siak.

To ja już nie wiem jak to jest :roll: .

 

Gdyby to była prawda, to do tego czasu ja pewnie będę egzaminatorem i sobie zrobię odpowiednie kategorie :twisted::P:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu....

Też widziałem ten odcinek!

OFICJALNIE MÓWIĘ - TO NIE BYŁEM JA!!!

Ja mam Bugeye-a WRX w heblunkiem D2. Jestem inżynierem, już dawno po studiach i nawet drugich podyplomowych więc na egzaminy już się nie śpieszę. :D

Poza tym ten koleś miał STI z 2003-2005, ze złotymi Brembo.

 

W związku z tym bardzo proszę autora postu o zmianę tytułu postu, admini mogą to chyba też zrobić. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspominałem - wiemy, że to nie Ty, ale niesmak pozostał :mrgreen:.

 

 

 

To z tego kawału:

 

- Nie przychodź do nas więcej,... jak byłeś ostatnio to zginęły nam pieniądze

mówi Kowalski do swojego kolegi.

- Chyba nie sądzisz, że to ja wam te pieniądze ukradłem ?

- O to cię nikt nie posądza bo pieniądze się znalazły, ale- wiesz- niesmak pozostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu....

Też widziałem ten odcinek!

OFICJALNIE MÓWIĘ - TO NIE BYŁEM JA!!!

Ja mam Bugeye-a WRX w heblunkiem D2. Jestem inżynierem, już dawno po studiach i nawet drugich podyplomowych więc na egzaminy już się nie śpieszę. :D

Poza tym ten koleś miał STI z 2003-2005, ze złotymi Brembo.

 

W związku z tym bardzo proszę autora postu o zmianę tytułu postu, admini mogą to chyba też zrobić. :?

:mrgreen: Niestety nie moge zmienic tytulu, bo zostalo to uzgodnione powyzej, ze taki ma byc! Wiadomo, ze to nie Ty, ale... -niesmak pozostal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...