Skocz do zawartości

skrzynia


Arek 33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam prawdopodobnie do wymiany cały 3 bieg ,mam takie pytanko czy ktoś się orientuję , czy będzie pasowała do wrx 2001 , jakaś inna skrzynia chociażby od gt , nie jezdże wyczynowo już kupę kasy i tak w to auto włożyłem i szukam teraz jakiś tańszych rozwiązań .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakowanie skrzyni z turbo 2000 to porazka i robienie sobie niebawem kolejnych kosztow.

Oszczedzac trzeba z glowa.

 

EDIT: zeby nie bylo, ze tak sobie popierduje tylko - skrzynie i z gt, i z turbo 2000 do najwytrzymalszych nie naleza - ani najmlodszych.

Pojezdzisz jakis czas i bedziesz znow szukal skrzyni, bo Ci sie ktorys bieg skonczy.

 

Nieco mocniejsze zapewne sa z JDM'ow - ale i tak niestety - albo kupisz/zrobisz tanio, albo dobrze - no, chyba, ze jednak najpierw chcesz tanio, to potem zrobisz drugi raz - dobrze :) Ale po co robic to dwa razy?

 

EDIT2: chyba generalnie lepiej po prostu szukaj skrzyni od new age'a albo ew. od Foresterow tez po 2000r? czy tych z 2.5l silnikiem? Bo prawde mowiac w tym temacie sie nie orientuje za mocno - ale ktores tam podobno sa mocniejsze (i na krotszym dyfrze? - co akurat w codziennym samochodzie niekoniecznie musi byc zaleta chyba :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm mi za odbudowe JDM skrzyni type r w MTS pan marek za kompletny koszt usługi zawołał 1200zl +do tego zębatki w zalerzosci jaki sie wysypały z mozliwoscia odbudowy na urzywaych JDM-owych czesciach (3 i 4 bieg sa razem i w pl koszt ich w aso wynosi 1200zl..)

 

 

I teraz wogole zacznijmy do jakiego auta szukasz model rocznik podaj choc nr skrzyni jakis masz, bo bwrew pozorom tam jest sporo wiecej zalerznych te skrzynie ie sa plug and play ja do siebie szukalem 1,5 tyg ........

Przejrzyj tabele z nr skrzyn i dokladnie sprawdz nr kupowanej co bys nie zalorzył i po 30km było duzeeeeee BUM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawołali mi od 600 funtów w górę zależy jaki zakres prac plus części , pewnie macie racje żeby na tym nie oszczędzać i raczej jeszcze poszukam kilka dni , zanim coś zrobię

 

Kiedys widzialem, ze API bierze na wymiane skrzynie i za poserwisowa bierze jakies 650 funtow czy cos? Plus ew. koszta wymiany skrzyni w samochodzie.

Tylko nie wiem czy z vat, czy bez.

Zadzwonic i popytac nie zaszkodzi po roznych warsztatach - robota moze roznie kosztowac.

 

Tak czy inaczej - lepiej naprawde poszukaj dobrej skrzynki, bo sie zdenerwujesz potem naprawiajac albo wymieniajac kolejna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cypis, czy Ty w ogóle znasz taką literkę jak 'ż' ? Oczy bolą od czytania Twoich postów.

 

 

Niestety zalerzy z ktorego kompa pisze ....z akurat tego wszystko jest po anglosasku i brak takowych liter....pozatym jakos nie lubie uzywac alt gr :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cypis, czy Ty w ogóle znasz taką literkę jak 'ż' ? Oczy bolą od czytania Twoich postów.

 

 

Niestety zalerzy z ktorego kompa pisze ....z akurat tego wszystko jest po anglosasku i brak takowych liter....pozatym jakos nie lubie uzywac alt gr :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

No to może pisz 'z' zamiast 'rz'... :P Dobra, nie będę już offtopił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...