Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

"Tajemnica Westerplatte". Ani nie zgadzam sie z T. Raczkiem, ktory film zjechal jak bura suke, ani nie rozplywam sie w zachwytach. Raczej jest lepiej, niz sie spodziewalem...

 

PS Bylem jakis czas temu na przegladzie krotkometrazowych filmow dunskich. Jeden szczegolnie przypadl mi do gustu. Troche w stylu Tarantino. I chyba nawet dostal Oscara, polecam.

Edytowane przez Mikad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam LOT -wbrew obiegowej środowiskowej opinii nie jest to film o upadających polskich liniach lotniczych. Co zadziwiające prezesa linii przez cały film gra jeden i ten sam facet (zamiast 6 jak u nas). D.Washington nie zawodzi i znakomita rola J.Goodmana ogólnie bardzo pozytywnie.

Edytowane przez Simon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziewczyna z Tatuażem Sherlock Holmes oglądał ktoś ma zamiar obejrzeć?

"Dziewczynę z Tatuażem" odpuść, jak chcesz wczuć się w szwedzki klimat to obejrzyj "Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet", a najlepiej całą trylogię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego polecam pierwszą część

Zgadzam się.

 

W sobotę widziałem "Niepamięć"... Kurna, dawno nie miałem tak mieszanych uczuć po filmie. Niby wszystko spoko, niby ok, ale momentami panuje jakiś taki marazm ni w pięść ni w oko. Poza tym jak dla mnie to mieszanka kliku filmów SF, więc brakowało mu oryginalności. Ogólnie polecam, ale można się troszkę rozczarować...

 

Pozostając w konwencji, obejrzałem też "Intruza"... Nie wiem co mam powiedzieć, poważnie :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę widziałem "Niepamięć"... Kurna, dawno nie miałem tak mieszanych uczuć po filmie. Niby wszystko spoko, niby ok, ale momentami panuje jakiś taki marazm ni w pięść ni w oko. Poza tym jak dla mnie to mieszanka kliku filmów SF, więc brakowało mu oryginalności. Ogólnie polecam, ale można się troszkę rozczarować...

 

Ale pomysł na scenariusz, musisz przyznać, ciekawy B)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę widziałem "Niepamięć"... Kurna, dawno nie miałem tak mieszanych uczuć po filmie. Niby wszystko spoko, niby ok, ale momentami panuje jakiś taki marazm ni w pięść ni w oko. Poza tym jak dla mnie to mieszanka kliku filmów SF, więc brakowało mu oryginalności. Ogólnie polecam, ale można się troszkę rozczarować...

 

Ale pomysł na scenariusz, musisz przyznać, ciekawy B)

Nie muszę, ale przyznam :P;)

Bo to ogólnie jest dobry film, tylko, tak mi się wydaje, pozostawia niedosyt dynamizmu akcji i nieco większej rozpierduchy... ;)

 

W takim razie przyznaj, że finał, ten zasadniczy, jest żywcem zerżnięty z... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...