Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Obejrzeliśmy wczoraj "Zbaw nas ode złego" czy jakoś tak (oryginał to "Deliver us from evil") z Eric'iem Bana. Bardzo fajny, mroczny film i w dodatku na faktach, nawet autentycznych ;)

 

Faktycznie fajny, polecam.

 

Ja oblookałem w weekend "Non Stop" z Liam Neeson'em (po 9/11 undercover agenci latają sobie samolotami jako pasażerowie i w razie co interweniują). Wart obejrzenia, ciekawa fabuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

widział ktoś wiezien labiryntu?

Ja B)

 

 

BartZ, warto?

 

Obejrzałem

7638641.3.jpg

 

 

Dobry film.

Dużo efektów specjalnych, fabuła całkiem spójna.

Co prawda jest to horror  - gatunek za ktorym nie przepadam, ale ten fajnie sie ogląda.;)

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, wlaśnie obejrzałem Więzień labiryntu.

 

Cholera ciężki, momentami mroczny ale dobry film.

 

Sam pomysł filmu - ogromnego labiryntu na duży plus.

 

Pod koniec filmu miałem udczucie że to jednak wstęp do większej części. ...

 

widział ktoś?

Interstellar

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to w tym filmie jest najlepsze-niewiele sie dzieje(biorąc pod uwagę ile trwa film),a film przykuwa od poczatku do końca.

Tak, też miałem podobne wrażenie, przynajmniej na początku. Wydawało mi się, że film się dłuży, ale świetnie wciągał :)

Troszkę mnie zabolały bzdury astronomiczne, ale przymknąłem na to oko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze gdyby zrobili ten film ściśle według praw fizyki i nauk astronom. to nie dałoby sie go oglądać ;)

Tak czy inaczej w produkcji brak udział jakiś znany fozyk astr,autor jakiejś megateorii o czarnych dziurach czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze gdyby zrobili ten film ściśle według praw fizyki i nauk astronom. to nie dałoby sie go oglądać ;)

Tak czy inaczej w produkcji brak udział jakiś znany fozyk astr,autor jakiejś megateorii o czarnych dziurach czy coś.

Tak, nie pamiętam jego nazwiska, ale stwierdził, że jak zaczął konsultować film z Nolanem, to się okazało, że reżyser wrzucił trochę swojej teorii ;)

 

BTW

Pomijam kwestie samego tunelu E-R, "normalna" fizyka zezwala na to, a to że dzisiaj nie umiemy ich "konstruować" niczego nie oznacza, ale... Pierwsza planeta w cieniu mega grawitacji? To tak nie działa. Owszem dylatacja czasu to także "normalne" zjawisko, ale w ujęciu filmowym spowodowana przez oddziaływanie czarnej dziury, gdy tak naprawdę to sama planeta musiałaby ją wytwarzać, aby uzyskać rozbieżność w upływie czasu między orbitą, a powierzchnią. Ślizg po orbicie czarnej dziury pod koniec filmu? Immpossible.

Ale to wszystko jeszcze można przełknąć, jakoś... Ale przejście przez horyzont zdarzeń to absurd i to do kwadratu ;)

Dobra, srał pies :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie Igrzyska śmierci 2012.

te całe igrzyska śmierci pierwszy film to jakieś chore kino, wybrali grupke bardzo młodych ludzi żeby sie nawzajem pozabijali. Pełno okrucieństwa, złości, krwi i nienawiści. Nie wiem czy obejrze kolejne produkcje. To naprawde nie jest fajne gdy sie widzi młodą kilkunastoletnią dziewczynkę jak ktoś ją zabija jak zwierze z włóczni.

 

Ja nie polecam ...

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie Igrzyska śmierci 2012.

te całe igrzyska śmierci pierwszy film to jakieś chore kino, wybrali grupke bardzo młodych ludzi żeby sie nawzajem pozabijali. Pełno okrucieństwa, złości, krwi i nienawiści. Nie wiem czy obejrze kolejne produkcje. To naprawde nie jest fajne gdy sie widzi młodą kilkunastoletnią dziewczynkę jak ktoś ją zabija jak zwierze z włóczni.

 

Ja nie polecam ...

Chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie Igrzyska śmierci 2012.

te całe igrzyska śmierci pierwszy film to jakieś chore kino, wybrali grupke bardzo młodych ludzi żeby sie nawzajem pozabijali. Pełno okrucieństwa, złości, krwi i nienawiści. Nie wiem czy obejrze kolejne produkcje. To naprawde nie jest fajne gdy sie widzi młodą kilkunastoletnią dziewczynkę jak ktoś ją zabija jak zwierze z włóczni.

 

Ja nie polecam ...

To jest środek wyrazu, którego celem jest podkreślenie, uwydatnienie okrucieństwa tej bestialskiej tradycji.

Druga część jest wtórna i powiela pierwszą, natomiast rozumiem, że zmierza to do jakiegoś szczęśliwego finału prze trójkę i czwórkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obejrzałem właśnie Igrzyska śmierci 2012.

te całe igrzyska śmierci pierwszy film to jakieś chore kino, wybrali grupke bardzo młodych ludzi żeby sie nawzajem pozabijali. Pełno okrucieństwa, złości, krwi i nienawiści. Nie wiem czy obejrze kolejne produkcje. To naprawde nie jest fajne gdy sie widzi młodą kilkunastoletnią dziewczynkę jak ktoś ją zabija jak zwierze z włóczni.

 

Ja nie polecam ...

To jest środek wyrazu, którego celem jest podkreślenie, uwydatnienie okrucieństwa tej bestialskiej tradycji.

Druga część jest wtórna i powiela pierwszą, natomiast rozumiem, że zmierza to do jakiegoś szczęśliwego finału prze trójkę i czwórkę...

 

 

 

BartZ,

 

Obejrzałem jedynkę i daruje sobie kolejne produkcje. ;)

 

 

okrucieństwa tej bestialskiej tradycji.

 

...

 

Za dużo okrucieństwa ... to nie dla mnie

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...