Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z filmu Non Stop gdzie spotkałem Kubeusza którego serdecznie pozdrawiam. A film można obejrzeć w wolnej chwili. Spodziewałem się troszkę więcej np po Uprowadzonej

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z filmu Non Stop gdzie spotkałem Kubeusza którego serdecznie pozdrawiam. A film można obejrzeć w wolnej chwili. Spodziewałem się troszkę więcej np po Uprowadzonej

odpozdrawiam serdecznie :) i zgadzam się, nie było źle, ale... no właśnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane Davis. Wczoraj byłem. Jak zwykle u Cohenów świetnie zagrane role drugiego planu, pierwszy też znakomity. Rozmaity zbiór śmiesznych i dziwnych osobowości. Goodman rewelacyjny i wielu innych. 

Jednak film oceniam tylko na "dobry", nie zostanie moim ulubionym ich dziełem. Świetnie się go ogląda, człowiek wychodzi z kina spełniony pod względem filmowych doznań. Ale nie jest to film wyjątkowy. Muszę obejrzeć go jeszcze raz w poszukiwaniu smaczków. Tak miałem z "Poważnym człowiekiem" za drugim razem dopiero odkryłem ten film w całości.

Oczywiście polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane Davis. Wczoraj byłem. Jak zwykle u Cohenów świetnie zagrane role drugiego planu, pierwszy też znakomity. Rozmaity zbiór śmiesznych i dziwnych osobowości. Goodman rewelacyjny i wielu innych. 

Jednak film oceniam tylko na "dobry", nie zostanie moim ulubionym ich dziełem. Świetnie się go ogląda, człowiek wychodzi z kina spełniony pod względem filmowych doznań. Ale nie jest to film wyjątkowy. Muszę obejrzeć go jeszcze raz w poszukiwaniu smaczków. Tak miałem z "Poważnym człowiekiem" za drugim razem dopiero odkryłem ten film w całości.

Oczywiście polecam

z checia sobie obejrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny film dzisiaj widziałam ... "Witaj w klubie" ... naprawdę polecam, daje do myślenia, bardzo poruszający, smutny, wspaniały film.

 

Rewelacyjni Matthew McConaughey i Jared Leto!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś podobało sie 300-stu to kolejna odsłona czyli "początek imperium" jest dużo lepsze:-D

Dla mnie świetna rozrywka,sporo historii-10 lat w skrócie,zakończonej bitwą pod Salamina.

 

Nieźle,jak dla mnie wpisuje sie w sytuację na krymie,przez cały film przewija się dylemat Temistoklesa i Greków-czy paktowac lub poddać się wielokrotnie silniejszemu przeciwnikowi czy walczyć o wolność.Wiadomo co wybrali i dzięki temu dziś Europa i reszta demodratycznego świata ma się z czym utożsamiać.Niektóre ubiory persow jako żywo przypominają afganskchtalibów,ale mnie to nie przeszkadza choć wiem,że to manipulacja;-)

Oprócz tego świetne efekty,batalistyka morska najlepszą w historii kina IMO.

I sporo seksu,musiałem synowi oczy zakrywać:-D:-P

 

Jeśli ktoś lubił 300 to gorąco polecam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś podobało sie 300-stu to kolejna odsłona czyli "początek imperium" jest dużo lepsze:-D

Dla mnie świetna rozrywka,sporo historii-10 lat w skrócie,zakończonej bitwą pod Salamina.

 

Nieźle,jak dla mnie wpisuje sie w sytuację na krymie,przez cały film przewija się dylemat Temistoklesa i Greków-czy paktowac lub poddać się wielokrotnie silniejszemu przeciwnikowi czy walczyć o wolność.Wiadomo co wybrali i dzięki temu dziś Europa i reszta demodratycznego świata ma się z czym utożsamiać.Niektóre ubiory persow jako żywo przypominają afganskchtalibów,ale mnie to nie przeszkadza choć wiem,że to manipulacja;-)

Oprócz tego świetne efekty,batalistyka morska najlepszą w historii kina IMO.

I sporo seksu,musiałem synowi oczy zakrywać:-D:-P

 

Jeśli ktoś lubił 300 to gorąco polecam:-)

Wow... w ogóle nie słyszałem o tym filmie :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zalewie gangów, obcych/mutantów, więziennych historii i innych klonowań piątej wody po kisielu "zabili go i uciekł" - wchodzi na ekrany film! :D

W ten weekend są przedpremierowe pokazy ale przywalony robotą jestem, wiec nie zrelacjonuję, tylko poczekam tydzień-dwa.

 

Przedsmak:

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny film dzisiaj widziałam ... "Witaj w klubie" ... naprawdę polecam, daje do myślenia, bardzo poruszający, smutny, wspaniały film.

 

Ja nie moge go skonczyc, mnie tak srednio podchodzil ( tematyka )

 

ale gdy domecze napisze swoje zdanie...

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Obydwie części?   Słyszałam same negatywne opinie i jakoś mnie nie zachęcają ...

Dorzucę pozytywną, może zachęci ;) 

Nie są to wyżyny Larsa, ale film warty obejrzenia, analizy  i późniejszych przemyśleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwie części? ;)

 

Słyszałam same negatywne opinie i jakoś mnie nie zachęcają ...

Nie, na razie tylko pierwszą.

 

Wiesz jak to jest, co człowiek to opinia. Znasz mnie trochę, więc możesz przyjąć, że coś w filmie jest, co powoduje, że może jednak warto go zobaczyć.

Jeżeli kogoś gorszy (choć ja nie znam takich osób :twisted: )seks oralny i parę śmielszych scen, to faktycznie powinien odpuścić... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Grand Budapest hotel i wynudziłem się nieźle.Oryginalne,dobra obsada,ale nuda:-(

Szkoda, bo się nakręciłem na ten film...

 

Obejrzałem przedwczoraj NFS... To taki typ filmu dla nastolatków, ale ogląda się go świetnie. Lekko, łatwo i przyjemnie no i fury świetne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...