Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

"Nowy początek" - nie jest to typowy sci-fiction, ale może i dobrze. Zamiast efektów jest coś do przemyślenia. Czekam z niecierpliwością na "Łowcę androidów 2" nad którym pracuje podobno ten sam reżyser

"Łowcę androidów 2" Najbardziej nie czekana i niechciana kontynuacja .... w dziejach SF ! Mi się aż mdło robi na myśl o tej dwójce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Nowy początek" - nie jest to typowy sci-fiction, ale może i dobrze. Zamiast efektów jest coś do przemyślenia. Czekam z niecierpliwością na "Łowcę androidów 2" nad którym pracuje podobno ten sam reżyser

"Łowcę androidów 2" Najbardziej nie czekana i niechciana kontynuacja .... w dziejach SF ! Mi się aż mdło robi na myśl o tej dwójce ...

 

 

Dlaczego ? Boisz się, że nie ma szans dorównać pierwszej części ? Pewnie tak, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Nowy początek" - nie jest to typowy sci-fiction, ale może i dobrze. Zamiast efektów jest coś do przemyślenia. Czekam z niecierpliwością na "Łowcę androidów 2" nad którym pracuje podobno ten sam reżyser

 

"Łowcę androidów 2" Najbardziej nie czekana i niechciana kontynuacja .... w dziejach SF ! Mi się aż mdło robi na myśl o tej dwójce ...

 

Dlaczego ? Boisz się, że nie ma szans dorównać pierwszej części ? Pewnie tak, zobaczymy.

Jaki jest sens 2. Oprócz kasy oczywiście. W oryginale zostało powiedziane wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro były np. pomysły wskrzeszenia Maximusa, to równie dobrze można zrobić dwójkę Łowcy... 

Mam bardzo ambiwalentne zapatrywanie na tę sprawę, z jednej strony umieram wręcz z ciekawości,

z drugiej, właśnie na zasadzie, że jest to skończona całość, boję się, że wyjdzie straszny gniot "fabułowy", bo o efekty się nie boję (może trochę o muzykę ;) ).

W każdym razie parafrazując "I'll see things you people wouldn't believe..." ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wg mnie najlepsza z wszystkich nowych, czulem sie jak w 87 ogldajac 4 epizod w tvp

Miałem bardzo podobne wrażenia.

Wczoraj byliśmy i przyznaję, że jest naprawdę dobry, a ostatnia sekwencja, to już w ogóle ukłon w stronę starych wiernych fanów i wisienka na torcie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wg mnie najlepsza z wszystkich nowych, czulem sie jak w 87 ogldajac 4 epizod w tvp

Miałem bardzo podobne wrażenia.

Wczoraj byliśmy i przyznaję, że jest naprawdę dobry, a ostatnia sekwencja, to już w ogóle ukłon w stronę starych wiernych fanów i wisienka na torcie... 

 

Dokładnie. Zdecydowanie lepszy niż Nowa Trylogia, moim zdanie przebija też Przebudzenie Mocy.

Dbałość o szczegóły scenariusza i scenografii, godne jak najbardziej Nowej Nadziei, którą oglądnąłem po raz kolejny po powrocie z Łotra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

moim zdanie przebija też Przebudzenie Mocy.

Zdecydowanie... niestety :rolleyes: 

 

 

 

Dbałość o szczegóły scenariusza i scenografii, godne jak najbardziej Nowej Nadziei

To mnie w ogóle rozwaliło i urzekło jednocześnie. Widać, że mieli pomysł i skutecznie go zrealizowali. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zapuściłem ciekawy filmik typu Horror o tytule: Dom umęczonych dusz (Abattoir)  i co mnie urzekło w tym filmie to pomysł którego wcześniej nie było w filmach oraz nietypowa kolorystyka barw sprawiająca że jest się w czasach 70/80 pomimo że czas realny to lata 20 obecnego wieku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Sully" - kolejny dobry film z Tomem Hanksem.

Reżyserem jest Clint Eastwood, film rzeczywiście świetny.

Polecam "Księgowego"  z Benem Affleckiem, rewelacyjny film.

 

Każdy film Clinta jest konkretny jak dla mnie, należy dodać że jest świetnym kompozytorem.

 

Ostatnio odświeżyłem sobie "American beauty", film dający do myślenia. Mega

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...