Skocz do zawartości

Test Polityczny


Gość dolann

Rekomendowane odpowiedzi

Wolność Ekonomiczna: 54%, Tradycjonalizm: 33%, Wolności Obywatelskie: 44%

Logo Partii

 

Twoje poglądy polityczne są najbardziej zgodne z partią:

Platforma Obywatelska (56% zgodności)

 

Inne partie o zbliżonych poglądach:

 

Prawo i Sprawiedliwość (52% zgodności)

 

Unia Polityki Realnej (47.5% zgodności)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wyszła mi ta partia, na którą planuję głosować. Zdziwiłbym się, gdyby było inaczej, bo wiem, jaki program popieram :roll:.

 

To dokładnie tak jak ja. 8)

 

A - dodam, że część pytań nie jest jednoznaczna. Typu to dot. finansowania służby zdrowia, bo pomija podejście do systemu ubezpieczeń dobrowolnych.

 

Siłą rzeczy wiele pytań jest wątpliwych i wymagałoby ustalenia lub doprecyzowania np.: co to znaczy najbardziej potrzebujący (pytanie o pomoc socjalną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodząc troche od tego co komu wyszlo widze ciekawą prawidłowość.

 

Każdy komu wyszedł PiS jest tym faktem przerażony/zaniepokojony/zdziwiony. Myśle że część osób poprostu nie miała zielonego pojęcia o programie tej ( i wielu innych) partii i nagle się okazuje że ich poglądy są w gruncie rzeczy takie same. I to wywołuje niepokój, no bo jak to, ten okropny,śmierdzący PiS z pierwszym kociarzem RP myśli tak samo jak ja ? Niemożliwe ! To tylko pokazuje w jakim stopniu świadomość polityczną kształtują media,a w jakim realne zainteresowanie tematem.

 

 

A może między tymi wszystkimi partiami nie ma za bardzo różnic, tylko sztaby krzykaczy każdej z nich na siłę się "zwalczają".

 

Otóż to, w gruncie rzeczy prawica to prawica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że część osób poprostu nie miała zielonego pojęcia o programie tej ( i wielu innych) partii i nagle się okazuje że ich poglądy są w gruncie rzeczy takie same.

 

Któraś z gazet (niestety nie wiem która, słyszałem tylko o tym), zrobiła analizę z której wynika, że dwóch głównych kandydatów na Prezydenta ma w 70% takie same poglądy.

 

Ale musimy pamiętać, że mimo wszystko liczą się dwie rzeczy:

 

- ta 30% różnica

 

- a w przypadku tych 70% sposób prezentacji tych poglądów oraz tolerancja dla odmiennego zdania

 

Niby tylko tyle ale jak dla mnie aż tyle. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodząc troche od tego co komu wyszlo widze ciekawą prawidłowość.

 

Każdy komu wyszedł PiS jest tym faktem przerażony/zaniepokojony/zdziwiony. Myśle że część osób poprostu nie miała zielonego pojęcia o programie tej ( i wielu innych) partii i nagle się okazuje że ich poglądy są w gruncie rzeczy takie same. I to wywołuje niepokój, no bo jak to, ten okropny,śmierdzący PiS z pierwszym kociarzem RP myśli tak samo jak ja ? Niemożliwe ! To tylko pokazuje w jakim stopniu świadomość polityczną kształtują media,a w jakim realne zainteresowanie tematem.

 

Ale ważne są i poglądy i ludzie, którzy je za nas, z ramienia partii, reprezentują... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zdziwienia nie ma:

Wolność Ekonomiczna: 64%, Tradycjonalizm: 25%, Wolności Obywatelskie: 48%

tym samym:

Twoje poglądy polityczne są najbardziej zgodne z partią:

Platforma Obywatelska (73.5% zgodności)

choć dziwi nieco:

Polskie Stronnictwo Ludowe (56.25% zgodności)

Nie dziwi natomiast wynik:

Partia Kobiet (56.5% zgodności)

A to dlatego, że jestem wielkim amatorem Kobiet ;) a niektóre "partie" bywają zachwycające :D;)

Pazdrawliajem

 

P.S. Oczywiście cały test jest jedną wielką prowokacją, w której trzeba naprawdę wiedzieć czego oczekuję, żeby się obronić bo jak nie to PIS jak w mordę strzelił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodząc troche od tego co komu wyszlo widze ciekawą prawidłowość.

 

Każdy komu wyszedł PiS jest tym faktem przerażony/zaniepokojony/zdziwiony. Myśle że część osób poprostu nie miała zielonego pojęcia o programie tej ( i wielu innych) partii i nagle się okazuje że ich poglądy są w gruncie rzeczy takie same. I to wywołuje niepokój, no bo jak to, ten okropny,śmierdzący PiS z pierwszym kociarzem RP myśli tak samo jak ja ? Niemożliwe ! To tylko pokazuje w jakim stopniu świadomość polityczną kształtują media,a w jakim realne zainteresowanie tematem.

 

 

A może między tymi wszystkimi partiami nie ma za bardzo różnic, tylko sztaby krzykaczy każdej z nich na siłę się "zwalczają".

 

Otóż to, w gruncie rzeczy prawica to prawica.

 

w 100% się z tym zgodzam co napisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...