Skocz do zawartości

Co sądzicie o Leszku Kuzaju


Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma co ukrywać, że Leszek jest kierowcą z dużym temperamentem, co nie raz udowodnił. Naturalnie kto chce to go lubi, kto nie, to nie. Ja każdego z kierowców cenię, głównie staram się szukać w nich tego, co wnoszą do sportu motorowego i w jaki prezentują poziom sportowy. Ech, gdyby tylko byli sponsorzy, byłoby piękniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kompletnie abstrahując od reszty posta który zasiał we mnie sporo rozważań...

 

Wspomnijmy jeszcze Rajd Rzeszowski. Kuzaj startował 106 Maxi, wielu kierowców z ośki ostrzyło sobie zęby na rywalizację z nim. Niestety, on zrobił wszystkim kawał i wypakował na jednym z pierwszych OS-ów. Czyżby z obawy przed konkurencją?

 

A czy przypadkiem to nie było tak że ta 106tka to było stare sterane autko w którym rozleciała się skrzynia już na pierwszym OSie? Jakos tak sobie wbiłem że tam były problemy ze skrzynia ale może to pomyłka i coś mi się pokopało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak baj de łej, to Kuzaj może być dumny, bo wzoruje się na nim sam Mistrz Świata Marcus Gronholm... Jak urwał koło na ostatnim Rajdzie Argentyny, to też obwinił za to kibiców...

 

Gdy Marcus zjeżdżał do serwisu, zatrzymał go dziennikarz. Pyta:

 

- Marcus, co się stało?

- Co się stało z czym?

- No z kołem...

- Jakim kołem? - odpowiedział mistrz oglądając się przez drzwi do tyłu. - O kurde! Ktoś je musiał ukraść!

 

Grochu to jest jednak gość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciciel browaru: zgadzam sie z toba ale z ta dziewczynka to nie bylo z tego co pamietam ze ktos ja wypchnol ale chodzilo z slabe a wrecz fatalne zabezpieczenie odcinkow specialnych z tego co odladalem w jednej z telewizi to ktos ja w ostatniej chwili chwycil i zdjal z trasy tuz przed przejazdem kuzaja.

ale jeszcze jedno mnie wkurza w zachowaniu pana Q ze nie mowi nikomu jak jest na prawde tylko zaslanie sie roznymi czynikami i osobami wszyscy sa wini tylko nie on.Szanuje pana Q kibicuje mu mam nawet kilka gadzetow z jego kolekci ale zaczynam wlasnie przez te jego dziwne tlumaczenia tracic do niego szacunek pare razy wymienilem z nim pare zdan na rajdzie nie kiedy jest naprawde przjemnie np. jak na rajdzie Barum w czechach a raz u siebie w krakowie na dniach otwartych robi za wielka gwiazde i nie moze powiedziec jak jest naprawde dlugo by pisac o tym to juz historia ale tak zupelnie na koniec mysle ze jesli pan Kuzaj nie zmieni swojego zachowania to strai wszystkich swoich nawet tych najwierniejszych kibicow poprostu nie mozna tak traktowac ludzi ktorzy interesuja sie tymsportem,pozdrawiam wszystkich tych bylych,obecnych i moze przyszlych (chego zycze panu Q o ktorych bedzie cieszko ) KIBICOW!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze chciałbyś mieć tyle co on,a tak apropo ty na pierwszym lepszy zakreńcie wjeb@#byś sie w drzewo.

DO:WŁAŚCICIEL BROWARU

 

:arrow: 1 co ma piernik do wiatraka :? :?: :!:

:arrow: 2 wypowiedz ta bynajmniej nie jest na poziomie tego forum......jesli w ogole jakis poziomo prezentuje :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz1 - ja nie widziałem tego dziecka, piszę o tym, jak zrozumiałem słowa Kuzaja w Radiu Rajdowym.

 

Powiedzmy sobie szczerze chciałbyś mieć tyle co on,a tak apropo ty na pierwszym lepszy zakreńcie wjeb@#byś sie w drzewo.

DO:WŁAŚCICIEL BROWARU

 

Powiedzmy sobie szczerze: nie chciałbym mieć nawet dwa razy tyle co on, jeżeli byłoby to zdobyte nieuczciwie.

 

A co do uderzenia w drzewo... Wurcem bardzo możliwe. W życiu takiego auta nie prowadziłem. No ale nie mówimy tutaj o mnie, tylko o człowieku o międzynarodowych rajdowych ambicjach i szerokim doświadczeniu w zakresie prowadzenia tego typu samochodów.

 

Aaa... i popracuj nad ortografią. Nie wiem, gdzie Ty w Polsce masz zakreńty... No i a propos nie pisze się "apropo" (powinna być jeszcze kreska nad "a", ale polski język takiego znaku nie przewiduje).

 

Zazwyczaj nie czepiam się takich szczegółów (choć trudno nazwać szczegółem znajomość ojczystego języka i stosowanych zapożyczeń stojącą na jakimś sensownym poziomie), ale jeżeli ktoś sobie na to zasłuży...

 

Azrael - masz wiadomość na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow az mi ciarki przeszły........................................Nowy szeryf w miescie 8)

 

moze i szeryf nowy, ale jakze skuteczny i jak najbardziej prawidlowy w swoich dzialniach 8) ..........

 

Dziękuję. Komplement niezasłuzony. Ale przyznaję zdecydowanie wole być szeryfem niż... katem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciciel browaru: przepraszam jezeli kogos urazilem swoja "ortografia" to glownie wynika z tego ze piszac na klawiaturze robie troche literowek ja nie mam pretensji do nikogo w tym przypadku jezeli chodzi o ta dziewczynke poprostu chcialem napisac to co wiem i to co widzialem w tv z reszta zgadzam sie prawie w 100%ale tego juz nie bede powtarzal. pozdrawiam wszystkich forumowiczow (a w szczegolnosci tych co robia bledy)

 

(błędy sobie pozwoliłem poprawić - Azrael ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledy robia wszyscy. Niektorzy,bo nie wiedza co sie jak pisze, inni bo sie im wydaje,ze wiedza, jeszcze inni bo pisza szybko i nie sprawdzaja co powpisywali, sa tez tacy, ktorzy bledy robia celowo, aby osiagnac humorystyczny, lub stylistyczny efekt.

Dwa maile wyzej, to jest w tym "poprawionym" sa istotnie bledy.

 

jezeli chodzi o ta dziewczynke poprostu

 

Jeden to "poprostu", bo sie pisze rozdzielnie, oraz wyjatkowo typowy blad dla prawie calej populacji czyli "chodzi o ta dziewczynke". Z niewymownym zalem musze stwierdzic, ze mowi sie TĘ DZIEWCZYNKĘ.

Idę TĄ drogą, widzę TĘ drogę. No i oczywiście parę przecinków. Ale to jest czyjś list, tak napisany, w dodatku w swiecie wirtualnym, gdzie najdziwniejsze rzeczy sa dopuszczalne. Poza tymi o czym pisze ponizej.

 

Zupełnie inne zagadnienie, to poprawianie cudzych listów, o ile to istotnie miało miejsce. Są w tym kraju w końcu jakieś prawa autorskie. Są jakieś zasady przyzwoitości. Jeśli moderator istotnie wszedł w cudzy mail i go poprawiał, powinien natychmiast przestać być moderatorem.

Mam nadzieję, że źle odczytałem post moderatora, który mam nadzieję, nie skorzystał z mocy danej mu przez półboga i nie wszedł do cudzego maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moderator istotnie wszedł w cudzy mail i go poprawiał, powinien natychmiast przestać być moderatorem.

 

Skoro tak uważasz to myśle że Flipper będzie wiedział co z tym zrobić.

 

Mam nadzieję, że źle odczytałem post moderatora, który mam nadzieję, nie skorzystał z mocy danej mu przez półboga i nie wszedł do cudzego maila.

 

Nie popadajmy w egzaltację z półbogami itp itd. Zażartowałem sobie rzeczywiście dopisując uwagę pod mailem i rzeczywiście odwróciłem przestawione literki w jednym słowie, które rzuciły mi sie w oczy. Z jednej strony gwoli eksperymentu z drugiej uznałem to za śmieszny żarcik w tym dialogu o błedach który rozluźni sytuację. Myślę że nikt sie nie obraził. Jeżlei tak istotnie się stało to mi przykro nie było to moja intencją. Nie zamierzam tutaj siać zamentu, zmieniać ludziom postów, ani robić tego typu skandalów, chciałem tylko pomóc Flipperowi który torche nie daje rady z utrzymaniem porządku na rozrastającym się liczebnie forum. Własnie forum, to nie jest prywatna korespondencja. Niemniej mam nadzieje że nikt nie czuje się obrażony. Jeżeli tak to pretensje można kieorwać zarówno do Flippera jak i do mnie, może uda się coś odkręcić, albo wykopać mnie stąd jeżeli moje żarty nie są śmieszne.

 

Aha trochę się off-topicowo zrobiło więc jak cos to może przeniesiemy wątek na forum techniczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...