Skocz do zawartości

Zawias STI vs Ultra SR


aerospin

Rekomendowane odpowiedzi

jako ze Kraków to miasto , ciezko chyba zgodnie z przepisami wprowadzic auto w np.nurkowanie :mrgreen: .....a model 06 zachowuje sie identntycznie, przynajmniej jesli chodzi o zawias..... mam okazje jezdzic i porownywac ile dusza zapragnie :roll:

no chyba ze w US jest jakis niesamowity zawias :mrgreen:

 

ps. jezdziles kiedys Sti w innych warunkach niz Kraków :roll: ????? mam coraz wieksze przekonanie ze musisz byc niesamowicie dobrym kierowca skoro upalasz tylko po miescie......

 

czy ja gdzies pisalem ze upalam sti? jezdze sobie dynamicznie po miescie (oczywiscie wszystko w ramach obowiazaujacych przepisow :wink: ) i czasem po wiochach (tez z godnie z przepisami 8) ) i tam seryjny zawias nie wykazuje zadnych wad a jedynie duze zalety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest okreslic stopien zuzycia amortyzatorow patrzac na nie, wiec zakup uzywanych amortyzatorow bym sobie darowal na Twoim miejscu. Jesli chcesz miec amortyzatory z STI u siebie to zaloz Ultra SR dedykowane dla STI, nowe.

 

Chciałbym się Was zapytać czy takie amorki Ultra SR dedykowane do Sti będą pasowały do WRX? Czy poduszki górne amortyzatorów też trzeba wkładać do WRX od STi żeby podeszły te ULTRA SR dla STi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję że te dedykowane do STi są wzmacniane i solidniejsze od tych do WRX, nawet nie chodzi mi już o to żeby auto było twardsze etc, gdyż na seryjnych spręzynach jest ok. Zależy mi na dobrym tłumieniu nierówności. Jaka będzie różnica między tymi amorami w praktyce......? Są trochę droższe więc może i lepsze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest okreslic stopien zuzycia amortyzatorow patrzac na nie, wiec zakup uzywanych amortyzatorow bym sobie darowal na Twoim miejscu. Jesli chcesz miec amortyzatory z STI u siebie to zaloz Ultra SR dedykowane dla STI, nowe.

 

Chciałbym się Was zapytać czy takie amorki Ultra SR dedykowane do Sti będą pasowały do WRX? Czy poduszki górne amortyzatorów też trzeba wkładać do WRX od STi żeby podeszły te ULTRA SR dla STi?

 

Tak. Pamiętaj, że są upside-down i mogą po kilkunastu kkm zacząć pukać, więc chyba lepiej zrobić tak jak szczur proponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...