Skocz do zawartości

[Kraków] Wyjazd na SJS forumowy nr 2


Azrael

Czy kupisz sobie Turbonatora ??  

22 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z kłopotami transportowymi niektórych osób i ogólna organizacją wyjazdu Krakusów OGS chciał zeby wrzucić ankietę. To umozliwi organizację i podział miejsc w samochodach.

 

Poza tym wpisy w wątku również pomogą w organizacji. Więcej szczegółów może OGS dorzuci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mam trochę dylemat, wszystko zależy czy przeniosą mi jeden egzamin czy nie, jeśli nie to opcja że zostaję na imprezę, jeśli przeniosą to nie zostaję na imprezie - oczywiście wszystko uzależnione i tak od transportu a z tego co się orientuję to Twój WRX ma w dowodzie 5 miejsc (tylko) więc pewnie się nie zmieścimy wszyscy do jednego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abt - no to mam Cię liczyć na full?

 

OGS - więc chyba wszystko w Twoich rękach... wrócą, jak ich zabierzesz ;-) Tyle, że się nie napijesz - ale to już pasażerowie powinni Ci potem jakoś zrekompensować na miejscu :-D

 

Chłopaki - jutro przed południem powinienem robić rezerwację. Zlitujta się... Decyzje, pliiiizzzz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...