Jump to content

[Kraków] Wyjazd na SJS forumowy nr 2

Azrael

Czy kupisz sobie Turbonatora ??  

22 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

W związku z kłopotami transportowymi niektórych osób i ogólna organizacją wyjazdu Krakusów OGS chciał zeby wrzucić ankietę. To umozliwi organizację i podział miejsc w samochodach.

Poza tym wpisy w wątku również pomogą w organizacji. Więcej szczegółów może OGS dorzuci

jaka jest różnica godzinowa między "nie zostaję na wieczór, nie zostaję na noc" i "zostaję na wieczór, nie zostaję na noc" :?: :roll: bo nie wiem co zaznaczyć jeśli chce po prostu wrócić do Kraka jakoś wieczorem, max w nocy

Różnica jest taka jak między kolacją przy świecach z buziakiem na dobranoc pod drzwiami i kolacją przy świecach ze śniadaniem do łóżka.

Znaczy się zostaję na noc, oznacza nocowanie.

charlie, opcja z impreza, a bez nocy polega na tym, ze po imprezie jedzie sie do Krakowa a nie do lozeczka...

to mam trochę dylemat, wszystko zależy czy przeniosą mi jeden egzamin czy nie, jeśli nie to opcja że zostaję na imprezę, jeśli przeniosą to nie zostaję na imprezie - oczywiście wszystko uzależnione i tak od transportu a z tego co się orientuję to Twój WRX ma w dowodzie 5 miejsc (tylko) więc pewnie się nie zmieścimy wszyscy do jednego

Smoki (pod)wawelskie, policzcie się dobrze z czasem... Czy się będziecie bardzo spieszyć, czy nie. Na nocleg nie namawiam, ale ognisko...? W końcu do domu macie godzinkę jazdy tylko...

na chwile obecna:

bez samochodu (tutaj ladny usmiech w kierunku bialego blizniaka), zostaje na wieczor, zostaje na noc

mam nadzieje na komplecik, czyli:

auto, wieczor, nocleg.

j.

Abt - no to mam Cię liczyć na full?

OGS - więc chyba wszystko w Twoich rękach... wrócą, jak ich zabierzesz ;-) Tyle, że się nie napijesz - ale to już pasażerowie powinni Ci potem jakoś zrekompensować na miejscu :-D

Chłopaki - jutro przed południem powinienem robić rezerwację. Zlitujta się... Decyzje, pliiiizzzz!

na noc chcialbym wrocic do Krakowa (nauka wzywa )

Wełniacz, a może małe korepetycje - przy ognisku? ;-)

Wiesz, w miłej atmosferze wiedza lepiej idzie do głowy... Zapewniamy specjalistów z różnych dziedzin 8)

tak tak juz ja znam te nauki przy ognisku ze trzeba caly nastepny dzien odsypiac :D jak to OGS napisal :arrow: tak na krotki wieczor - tak na chwile by mi tak jak WRC fanowi najbardziej odpowiadało

ale zakres pytan :shock: :shock: rownie dobrze wiekszosc tego spisu moglaby byc po chińsku :lol: 1.36Dlaczego i kiedy wyznaczamy całki metodą Monte Carlo. taki torowy przyklad do ogniska idealny 8) :wink: