Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

 

A przy okazji, dopiero licząc te statystyki, zwróciłem uwagę, że słupki na oryginalnym wydruku są posortowane względem najkrótszego czasu pojedynczego okrążenia.

 

To prawda. Dlatego poprosiłem Pawła, żeby dał foty ze średnimi czasami z całego biegu. Chociaż te też nie są do końca miarodajne bo jak jedziemy za jakimś typem, który nie reaguje na niebieską to cały misterny plan w...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcialem się przywitać z krajanami z Olsztyna i okolic. Wracam po kilkuletniej przerwie. Po mojej białej karetce 2.2 miałem kilka różnych aut, puga 206, accorda, golfa oraz sierrę, ale teraz nastąpił powrót do subaru. Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i polubienia nowej strony na facebooku, która ma stać się fanpage'm posiadaczy i miłośników subaru z Olsztyna i okolic. Też jestem chętny do umawiania się na gokarty. Jak na razie jeździłem 3 razy i mój najlepszy czas to 27,93. Nie wiem czy uda się to poprawić przy wadze 90kg, ale mam nadzieję, że tak. Będę poruszać się zielonym kombi na stalowych 15'' lub złotych 16'' of GT-ka z nową rejestracją NO z 0H na końcu. http://www.facebook.com/SubaruOlsztyn555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem wczoraj drugi raz 2 przejazdy i najlepszy czas to 27,8 .....najwięcej trace w pierwszym nawrocie .....nie moge w niego dobrze wjechać albo za szybko i robie go slajdem pod bande albo za wolno .....coś pewnie źle dohamowuje....moze jakać podpowiedz jak go dobrze przejechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko to wytłumaczyć :) Spróbuję.

Ja jadę cały ten długi prawy łuk bardzo blisko bandy, później gdy pojawia się prawy zacisk, tylko dotykam hamulca żeby kart się wyprostował i wtedy lekko skręcam i mocno wciskam hamulec żeby kart dostał nadsterownego poślizgu wokół bandy (jak od cyrkla).

 

Inaczej. Ja tam nie mam takiego typowego "hamowania". Hamulca używam tylko do ustawienia karta we właściwą stronę. Samo hamowanie odbywa się w momencie gdy kart jest w poślizgu dookoła bandy - opór z opon mnie wyhamowuje, a nie hamulec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliście nowy rekord toru??? 25,622s gość 70kg kartem nr 9 ....dobry był

 

Co w zasadzie podsumowuje naszą dyskusję o różnicach między wózkami. ;-)

 

 

Nie wiem ile jeszcze będzie udawało mi się organizować sobie każdy czwartek wolny, ale na razie się dopisuję. (w sumie akurat 22-go powinienem mieć urlop ;-))

 

Lista na Kartingowy Czwartek (22.11.2012):

1. filipozz

2. Wełniacz

3. Pablonas

4. jpol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...