Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

No ja jeżdżę codziennie... do roboty i z powrotem ;) Orneta była w lipcu, sierpniowa dopiero za tydzień (o ile się odbędzie).

 

Ja odpuszczam, muszę szanować (czytaj docierać) nowy silnik. Tym bardziej, że żaba pewnie niedługo na allegro poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clio na co dzień się nie nadaje. :twisted:

 

Każda zmiana pasa (przejście przez koleiny przy wyprzedzaniu), to śmierć w oczach. Hamowanie w koleinach podobnie - dotkniesz tylko hamulca, a już przestawia o minimum pół metra, losowo w jedną lub drugą stronę. Do tego jest po prostu niewygodne. ;)

 

Impreza jako dupowóz jest rewelacyjna, a Szrotka jak na razie jakoś sprawdza się w upalaniu (w Ornecie nie ma kolein :D). Choć dostępność części do Subaru jest chyba lepsza... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zrzut z karty" - http://temp.politowski.pl/20130825-orneta/ (nawet nie chciało mi się fotek obracać, a były ze dwie pionowe ;))

 

Panowie, jakie finalnie wyniki? Udało się objechać C2?

 

Liczyłem, że jednak tradycyjnie pudło zajmą czterołapy, a najszybsze ośki najwyżej będą je podgryzać. I choć trasa całkiem sprzyjała mocnemu N/A z ogarniętym kierownikiem, a jazda C2 była czystą poezją (+auto fantastycznie się zbierało), to prognozowałem mu jednak gdzieś szóste miejsce w generalce - zaskoczyliście mnie informacją o tak bliskiej rywalizacji.

 

Bardzo podobała mi się też jazda Marcina Pętlaka - w końcu zrozumiałem dlaczego dwie eliminacje temu był tak blisko mnie (choć z góry założyłem wtedy, że RWD powinno być daleko z tyłu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się działo :) Ja niestety z przyczyn ode mnie nie zależnych byłem wolny dopiero ok 14:30 przez co nie było sensu jechać na oglądanie :(

 

To jak wyniki?

 

Bardzo podobała mi się też jazda Marcina Pętlaka - w końcu zrozumiałem dlaczego dwie eliminacje temu był tak blisko mnie (choć z góry założyłem wtedy, że RWD powinno być daleko z tyłu).

Pooglądaj sobie filmy z bmw-chellenge Zwróć zwłaszcza uwagę na to jak te auta skręcają (w porównaniu do Subaru). Jest potencjał chociaż na takim Orneckim syfie może być trudniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...