Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wracając od rodzinki musiałem zjechać w szuter (asfalt robią, światła itp)...

Jest to odcinek Babiak-Bugi-Runowo. Jest to jakieś 7km

Jak ktoś będzie miał kiedyś okazję to polecam.

Babiak - Bugi - wąsko, prosto, trochę nierówności kamienistych - forester przelatuje, inni będą musieli chyba zwolnić.

Bugi - Runowo - tutaj to ciężko to opisać - jak dla mnie to raj szutrowy. Szeroko, bez dziur, piaseczek z kamyczkami i miejscami sam piaseczek na łukach. Ja jechałem bezpiecznie (do 90), bo z dzieckiem, ale radocha była niesamowita.

Ogólnie u nas to więcej jest takich miejsc... mam jeszcze kilka w zanadrzu, ale niektóre są za wąskie dla upalaczy i jeszcze jakieś dzwonki później będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem kilka fotek z ostatniej Ornety, jest akcja z przebitą oponą Jacka no i popisowe zamiatanie tyłkiem przez Axmana :) niestety nie miałem czasu posortować fotek

 

http://imageshack.us/g/1/10259097/

 

Poznaję miejsce z 1:25 - 1:29 z pierwszego filmiku. :D

 

oj zapamiętasz nie tylko Ty, wrzuciłem jedną fotkę z tego miejsca z ostatniego przejazdu, auto... znajome :D

 

Ostatnio wracając od rodzinki musiałem zjechać w szuter (asfalt robią, światła itp)...

Jest to odcinek Babiak-Bugi-Runowo. Jest to jakieś 7km

Jak ktoś będzie miał kiedyś okazję to polecam.

Babiak - Bugi - wąsko, prosto, trochę nierówności kamienistych - forester przelatuje, inni będą musieli chyba zwolnić.

Bugi - Runowo - tutaj to ciężko to opisać - jak dla mnie to raj szutrowy. Szeroko, bez dziur, piaseczek z kamyczkami i miejscami sam piaseczek na łukach. Ja jechałem bezpiecznie (do 90), bo z dzieckiem, ale radocha była niesamowita.

Ogólnie u nas to więcej jest takich miejsc... mam jeszcze kilka w zanadrzu, ale niektóre są za wąskie dla upalaczy i jeszcze jakieś dzwonki później będą.

 

mieszkam niedaleko więc na bank sprawdzę :)

Edytowane przez fary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro wrzesien to czekam z niecierpliwoscia :D

 

Czyżbyś w końcu miał się wybrać, pogodzić nam Axmanna z Marchewą? :)

 

godzic nikogo nie chce, ale do Ornety pewnie sie z przyjemnoscia wybiore. chociaz moim priorytetem jest inna impreza w naszym regionie i zobaczymy na kiedy bede miec przygotowane auto w 100% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugi - Runowo - tutaj to ciężko to opisać - jak dla mnie to raj szutrowy. Szeroko, bez dziur, piaseczek z kamyczkami i miejscami sam piaseczek na łukach. Ja jechałem bezpiecznie (do 90), bo z dzieckiem, ale radocha była niesamowita.

Pamiętam tą trasę jeszcze z GLa :) Jakoś GT szkoda mi na szutry ale trasa na Bugi fajoska :)

LW - Nowosady istna Finlandia ale w zimie mnie pokarała kiedyś i więcej tam nie jeżdże a są genialne szczyty, równy szeroki szuter i zakręty B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam... od razu popisowe ;) Łukasz zabił skrzynie więc nie musiałem się spinać żeby walczyć o czas tylko mogłem się wreszcie pobawić ;)

 

a co do szutrowych imprez to niestety na dzień dzisiejszy życzę miłej zabawy ;( my mamy przygotowany samochód pod asfalt i na szutry przynajmniej tym samochodem się nie wybieram...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam... od razu popisowe ;) Łukasz zabił skrzynie więc nie musiałem się spinać żeby walczyć o czas tylko mogłem się wreszcie pobawić ;)

no miłe dla oka to było, nie powiem :D miałeś wtedy slicki? jak to powiadają, miotał nim jak szatan :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, na ostatni przejazd założyliśmy zwykłe opony-pirelki trochę żeby się pobawić a trochę żeby sprawdzić jak duża będzie różnica w czasie i byłem bardzo zdziwiony jak wielka jest różnica na trzymaniu w zakręcie a przede wszystkim na hamowaniu. Między slickami to po prostu przepaść, a to tylko profile...co by było jakby założyć profesjonalne sportowe slicki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...