Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam prośbę do wybierających się w do Ornety kibiców posiadających kamery onboardowe. Możecie użyczyć przy okazji?

 

Chciałbym nakręcić z drugiej kamery widok na załogę, żeby trochę pooglądać później jak głupio kręcę kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załogi trochę nie dopisały, choć reprezentacja forumowa jak zwykle była silna ;), ale za to kibice przybyli tłumnie. :mrgreen:

 

Przede wszystkim posypało się dziś trochę sprzętu... :(

Szkoda Marchewy - skrzynia.

- także skrzynia... Kojarzy mi się, że komuś jeszcze auto się pddało, ale pewien nie jestem.

 

Wygraną oczywiście znów zgarnęło Forum :D - tym razem Axmann, który pozwolił sobie nawet na powtórkę z Panizziego w ostatnim przejeździe. :mrgreen: Nie wiem jak wyglądała walka na pierwszym przejeździe między Marchewą i Axmannem (czekam na wyniki), bo niestety Łukaszowi auto odmówiło współpracy już chyba na drugim przejeździe.

 

 

U mnie debiut nowego pilota całkiem udany, a był to jego pierwszy start w życiu! Na treningowym, zwłaszcza na początku, trochę był zaskoczony szybkością przemieszczania się trasy :twisted:. Chwilami jeszcze dziwne komunikaty rzuca ;), ale już od pierwszego mierzonego generalnie trafia w tempo. Lewej z prawą też nie myli. Jest dobrze! :)

 

W trzecim przejeździe straciliśmy oponę - dokładnie w tym samym miejscu, co w debiucie - a do tego momentu całkiem fajnie jechało się ten przejazd... Jak nauczę się jeździć ;), to jakiś kontakt z pudłem w klasie będzie. Dziś nie było nikogo z etatowej trójki zwycięzców, więc wynik niezbyt miarodajny. Około +9s do zwycięzcy, ale jeśli się nie mylę to spadek zarówno względem debiutu (+6s) jak i poprzedniej eliminacji (-30s z uwzględnieniem 20s kar) (a może to tylko zbieżność nazwisk w Celicach?). Finalnie, wynik dokładnie jak ostatnio - 2. w klasie i 4. w generalce.

 

 

Mam teraz poważny zgryz - czy iść od razu w Profil Sport 185/55 R 15 XR01 H (a może inną twardość?), czy eksperymentować jeszcze z Firestone SZ90u, których mam dwie nówki sztuki... Sliki jednak wyraźnie droższe są (ok 100/szt względem tych Firestone'ów), a jeśli Szrotka będzie cięła je równie chętnie, co cywile, to nie wiem czy mi budżetu starczy. :mellow:

 

 

Filmy powoli się ogarniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Dla Ciebie i nowego pilota :)

 

Mam teraz poważny zgryz - czy iść od razu w Profil Sport 185/55 R 15 XR01 H (a może inną twardość?), czy eksperymentować jeszcze z Firestone SZ90u, których mam dwie nówki sztuki... Sliki jednak wyraźnie droższe są (ok 100/szt względem tych Firestone'ów), a jeśli Szrotka będzie cięła je równie chętnie, co cywile, to nie wiem czy mi budżetu starczy. :mellow:

 

Zostań na cywilach IMO. Zaczną się sypać półosie i/lub skrzynie. Do tego może dojść problem z wyrywaniem półosi ze skrzyni przy dużych przeciążeniach.

Oddzielną kwestią jest faktycznie ilość kapci jaka Ci się przydarza. W Subaru to było nie do pomyślenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córka mówiła, że niebieski wygra...nikt nie wierzył ;)

Gratulacje!

 

Jpol ...mówiłem, że łyse już są...renia wcina gumę aż miło, ale zacnie się odpycha. Fajne autko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kamerce Pawła mały bonus, niepubliczny:

 

(wrzuci się za chwilę, jest w kolejce do przetwarzania)

 

Poza niektórymi fragmentami kierowania kciukiem :facepalm: nie jest tak źle jak się spodziewałem. Choć z nauk u Wroobla niewiele już pozostało. :twisted:

Edytowane przez jpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotnisko w Ornecie mamy "objeżdżone" z każdej strony więc nie bardzo jest czym się stresować :) Pewnie gdyby Jacka wypuścić na zamknięty dla ruchu "wymój-mańki" to oczy miałby nieco szerzej otwarte ;):D

 

Każdy z nas upalaczy miałby pełne gacie na normalnym szybkim OSie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...