Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

było spoko czasy ( przynajmniej moje ) nieciekawe ale zawsze to jakaś odmiana .......ciekawy jestem jak to będzie z tym 2h wyścigiem ........trzeba się jakos podzielić z tego co pamiętam max 5 zawodników ( ale to chyba troche za dużo - myśle że po 3 ).....a to nie będzie łatwe

 

2h wyścig, przy załodze 3-osobowej, to np. po 2 stinty 20-minutowe na osobę, z 40-minutową przerwą - wydaje się realne (nawet +treningi i kwalifikacje, oba po 0,5h na załogę). Chyba, że dodatkowe warunki regulaminowe spowodują np. konieczność częstszych zmian.

 

Tylko zapowiadana cena trochę powala. Ok. 500zł za załogę to praktycznie bezpośrednie przeliczenie (2x20+2x10 minut) 3-osobowej załogi na standardowe stawki za 10 minut. Mogłoby być jednak potraktowane jako "zakup hurtowy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na Ornetę chętny sobota/niedziela ?

 

Potencjalnie tak, tylko nie wiem jeszcze czy znajdę czas... Raczej w niedzielę niż w sobotę.

Tylko jak Ty podjedziesz sprawdzić warunki, to jakie by one na wejście nie były, to na koniec będzie już tylko lód. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"10.01.2012 – po raz pierwszy na Torze Kormoran w Olsztynie odbył się WYŚCIG ENDURANCE!

 

7 dwuosobowych załóg w całkowicie nowej konfiguracji – bieg 40 minutowy ze zmianami zawodników co 10 minut! Emocje rodem z F1 sięgnęły zenitu. Dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie. Najgorętsze gratulacje dla zwycięzców: Mateusza WITKOWSKIEGO i Andrzeja KOSEWSKIEGO. Szczególne podziękowania również dla Ekipy Subaru! Brawo panowie! "

źródło: http://torkormoran.pl/pierwszy-druzynowy-wyscig-endurance-10-01-2013/#more-679

 

"Zapraszam do udziału w Wyścigu ENDURNCE na Torze Kormoran w dniu 28.01 o godz. 17:00. Zespoły mogą liczyć się z 3-6 kierowców. Podczas imprezy: 30 min. Treningu, 30 min. kwalifikacje i aż 120 min Wyścigu. Będą sportowe emocje, puchary i piękne hostessy :). Wpisowe za zespół 500zł. Organizują: Zbigniew Staniszewski i Maciej Marcinkiewicz. Ilość miejsc ograniczona"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na niedzielę ustawiacie się na konkretną godzinę ? 11-12 w Ornecie ?

 

a Btw: co do zwycięsców zmagań na torze to : Andrzej Kosowski to pracownic Stanika co na torze jest prawie codziennie ( taki nasz Dziedzic ;) ) a Mateuszek lat 13 no hmmm .... powiedzmy że coś ala młody Michał Kościuszko ...

no ja od swojego taty jak miałem 13 lat nie dostałem lancera Evo 9 :)

 

 

oki wtedy nie było jeszcze Evo 9 a nawet 5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...