Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mi nic nie wypadnie to tego 21 będę w Ornecie ale jako kibic no chyba, że śnieg spadnie :twisted:

 

na śnieg to bym raczej nie liczył :roll: a Ciebie chętnie bym w końcu zobaczył w akcji a nie jako fotoreporter :wink:

 

Problem w tym, że to auto mnie do pracy wozi i jak coś klęknie to :/ ale kto wie kto wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam ma być dokładnie w ta niedzielę, kto organizuje, na którą godzinę? ma byc tylko na 1/4 mili czy bedzie tez coś ambitniejszego?

 

Dokładnie nie wiem, bo sam jestem zaproszony. :) Z tego co się dowiedziałem to organizują olsztyńskie oddziały Klubów Honda i BMW. Pewnie przysłowiowa ćwiartka będzie, ale ma być też jakiś mini oes, ale co dokładnie to przekonasz się na miejscu. :mrgreen:

 

Ja mam 230 km, to z Olsztyna będzie pewnie sporo mniej, więc jak nie masz co w niedzielę robić to możesz zajrzeć, chociażby po to, żeby pogadać. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem. :mrgreen: Było fajnie, chociaż wiadomo na tych płytach szału niema, ale i nie ma tragedii. :) Był jeszcze WRX, ale kierownik mówił, że nie jest na forum. Twierdził, że seria, a tylko wydech 3,5 cala, w praktyce okazało się inaczej, a potem jego kolega sprzedał info, że tam jest pewnie ok 280 kucy. :shock: Bał się przyznać czy jak? :mrgreen:

 

Poza tym pełno rozmaitych Hond, BMW, Skyline R33 GTR(ten naprawdę ładnie wymiatał). :) Wyjazd ciekawy, a przy okazji pojeździłem sobie trochę po krętych ,mazurskich drogach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem w końcu Tor Kormoran. Jutro wpadnę na chwilę po ręce. :mrgreen:

 

Z kilkoma kumplami z firmy zrobiliśmy 3x10 minut pod rząd - dla kogoś tak nieprzyzwyczajonego, jak nasza ekipa, to już granice ludzkiej wytrzymałości. :wink:

 

 

Musimy zrobić jakiegoś forumowego nielegala, bo teraz jeszcze w naszej ekipie wygrałem, ale było niebezpiecznie blisko. :wink:

 

 

Wózkiem nr 11 zrobiłem czas 27,91s (na trzecim przejeździe) - pewnie gdzieś w granicach żenujących, ale jak na pierwszy raz na torze (i moją masę :lol: ) to i tak liczy się wygrana w ekipie. :twisted:

 

 

PS. Subaru ma stanowczo zbyt silne wspomaganie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam plana aby zorganizować forumowy wypad na tor w formie Grand Prix, wstepnie już rozmawiałem z odpowiednimi władzami ale ceny się trochę pozmieniały i czekam na jakieś konkretniejsze ustalenia ;) i ciekawszą oferte czasową... jak będą szczegóły to na pewno dam znać :D a tym czasem jak coś to zapraszam na tor celem trenować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię gokarty :twisted: ale znam ból 3x10 :mrgreen: Jak tylko będę w LW to na bank jestem na Forumowym upalaniu z GoPro na czole :wink:

W Lublinie rok temu jeździłem 3x10min za 40zł :shock: W życiu tak tanich gokartów nie widziałem a tor i bolidy wypas :roll:

Ile w Olsztynie sobie życzą za ten czas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg strony 25 pln za 10 minut (w tygodniu).

Ujdzie :roll:

27 w rozsądnych godzinach... Nadal tańsze od KJS-ów. 8)

 

-- 12 paź 2012, o 19:01 --

 

w formie Grand Prix

To czego bym nie robił, już przegrałem. ;-)

Nie ta masa na start zatrzymany. :evil:

 

-- 12 paź 2012, o 19:03 --

 

A, jeszcze ostrzegam - nie robić takich jazd (przynajmniej tak intensywnych) przed zawodami w "normalnym" samochodzie. Jeszcze dziś nie czuję co mi się dzieje pod kołami... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście GoPro i inne wynalazki też brane są pod uwage + profi fotoreporter z zamiarem ufocenia chwały zwycięscy i rozpaczy przegranych ;p i jakaś mała niespodziewajka ;) ale o szczegółach potem, na chwile obecną możemy wstępnie ustalić jakąś listę zainteresowanych spotem na torze.

1. Ja :D

2. Axmann

3. Ados

4. Kazio

5.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pablonasowi bo pewnie się zaraz tu dopiszę proponuję dociążyć bolid workiem cementu :mrgreen:

 

Żebym Ci nie dociążył czymś GTka przy następnym przeglądzie :twisted:

 

1. Ja :D

2. Axmann

3. Ados

4. Kazio

5. jpol

6.przemo76

7. Wełniacz

8. pablonas

 

Oczywiście dopisuję się do listy z tym, że wolałbym dni powszednie. Najbliższe 3 weekendy jestem out.

W tygodniu w okolicach 19-20 byłoby git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...