Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio info o rallysprincie w Ornecie przyszło bardzo późno.

 

Teraz wygląda, że rusza nowy cykl imprez w Ornecie. Pierwsza impreza 6 maja. Pełne info tutaj -> http://rally.olsztyn.pl/viewtopic.php?p=25515#25515

 

Ma ktoś chęć startować? Ja może się skuszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 maja AK Mazurski, w ramach Motomajówki 2012, rusza z akcją charytatywną na rzecz naszego kolegi Łukasza, który jest w śpiączce. Tego dnia, dzięki zaprzyjaźnionym z klubem kierowcom, każdy kto wesprze naszą akcję będzie miał możliwość przejażdżki na prawym fotelu po Torze Rajdowym w Mikołajkach. Zapraszamy!

Poniżej Regulamin Uzupełniający Rallysprintu - Motomajówka 2012, który odbędzie się w sobotę 5 maja:

https://docs.google.com/open?id=0B7xE05 ... 05CQnNBekE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla równowagi :wink:

 

http://www.rallysprinty-milano.pl/

 

06.05.2012

Witamy wszystkich serdecznie na nowej stronie Rally Sprintów.

 

Olsztyński Klub Rajdowy wraz z zaprzyjażnionymi firmami postanowił reaktywować rally sprinty na znanym lotnisku w Ornecie. Głównym celem i zadaniem rally sprintów jest podnoszenie umiejętności kierowców samochodowych co napewno przełoży się na bezpieczniejszą i bardziej tolerancyjną jazde po naszych drogach. Drugim celem jest podnoszenie kwalifikacji pilotów - zawodników jak i pilotów- uczestników co by bezpieczniej prowadzili swoich kierowców na różnych zawodach.

 

Przewidzieliśmy 7 rund sprintu, aby być sklasyfikowanym na koniec sezonu trzeba będzie ukończyć minimum 4 sprinty.

 

Klasyfikacje będą prowadzone w generalce sprintu jak i w klasach oraz gość.

 

Główną nagrodą dla zwycięzców cyklu w generalce będą puchary Prezesa Olsztyńskiego Klubu Rajdowego Pana Krzysztofa Szeszko z wpisem Mistrzowie Klubu OKR w Super Rally Sprintach Milano na rok 2012.

 

Na koniec sezonu przewidujemy również nagrody w klasyfikacji generalnej jak się uda to i też w klasach, wszystko zależy od sponsorów.

 

Trasy sprintów będą wyznaczane na płycie lotniska Orneta w różnych konfiguracjach oraz jechane dwa razy w jedną stronę i dwa razy w drugą stronę.

 

Przewidujemy 5 przejazdów z czego 1 przejazd treningowy, 4 przejazdy sportowe z których 3 zaliczane będą do klasyfikacji końcowej.

 

Mamy nadzieję, iż spodoba Wam sie ten pomysł reaktywacji i licznie będziemy spotykać sie na sprintach.

 

Ze swojej strony dodam, iż za Wasze podniebienie zatroszczy się firma Milano. Nie zapomnimy również o naszych kibicach licznie dopingujących Was i będzie czekała na nich gorąca kawa, herbata, czekolada itp w gratisie. A więc można zapraszać przyjaciół, rodziny oraz znajomych.

 

Zapraszam wszystkich do wpisów i wypowiedzi w zakładce Księga Gości.

 

Z Rajdowymi pozdrowieniami do zobaczenia na Rally Sprintach Milano

 

 

 

Vic. Pr. OKR

 

Na 99% jadę do Ornety.

Mikołajki odpuszczam ze strachu. Ostatni raz "rajdowo" jechałem w 2009 roku, a tor w Mikołajkach jednak jest bardziej niebezpieczny i wymagający od Ornety...

 

Kto jedzie do Ornety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Motomajówka na Torze Rajdowym w Mikołajkach zbliża się wielkimi krokami. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ramach naszej akcji charytatywnej „Razem z Hołkiem budzimy Łukasza”, przeprowadzimy licytację 3 egzemplarzy książki „Piekło Dakaru” autorstwa Krzysztofa Hołowczyca i Juliana Obrockiego (oczywiście z dedykacją). Oficjalna premiera książki zaplanowana jest na 19 maja, więc będzie to niepowtarzalna okazja, aby zostać osobą, w ręce której trafią pierwsze, niedostępne jeszcze na rynku egzemplarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, weź proszę swoją magiczną pompkę do kół w niedzielę. 8)

Przejechałem się dziś kawałek na ciśnieniu pomiędzy pojeżdżafffkowym a cywilnym i coś mi się kompletnie kleić nie chcą. Może mi jeszcze odbije i zechcę regulować na miejscu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny się wrzuca ale ważą po 250mb i chwilę to potrwa.

Tu kolejny się pojawi do 30 minut myślę

Z tylnej szyby z nazwiskiem

 

-- 5 maja 2012, o 21:00 --

 

Coś to się długo wgrywało ale już 2 link działa :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...