Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie zapraszamy wszystkich kierowców, zarówno amatorów, jak i licencjonowanych zawodników oraz kibiców, do udziału w tegorocznej Motomajówce, która odbędzie się w sobotę 5 maja na Torze Rajdowym w Mikołajkach. Jedym z głównych punktów imprezy będą zawody w formule Rallysprintu, podczas których kierowcy trzykrotnie zmierzą się z 2,5 - kilometrową próbą sportową na bardzo wymagającym torze, znanym z eliminacji RSME - Rajdu Polski. Nasza najbliższa impreza będzie miała jeszcze jeden szczególny wymiar i cel. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że gościem specjalnym naszej imprezy, będzie znakomity kierowca rajdowy, mistrz Europy oraz wielokrotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych – Krzysztof Hołowczyc, który zaprezentuje swoje umiejętności podczas jazd pokazowych. Popularny Hołek postanowił dodatkowo wesprzeć swoją osobą akcję charytatywną na rzecz Łukasza – naszego kolegi z Mikołajek, który znajduje się w stanie śpiączki, po ciężkim wypadku samochodowym. Podczas sobotniego spotkania Automobilklub Mazurski przeprowadzi licytację przejażdżek z Mistrzem. Oprócz zmagań sportowych, na wszystkich uczestników czekać będzie wiele dodatkowych atrakcji – quady, symulatory rajdowe i wyścigowe oraz wiele innych. „Razem z Hołkiem budzimy Łukasza!” – pod takim właśnie hasłem odbędzie się tegoroczna Motomajówka. Liczymy na Waszą obecność! Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś mógł 8) A jak z kasą ? Marek Tobie przelew czy jak ? Z tego co pamiętam to Axmann i Żuczek... chciał jeszcze ale coś na forum się nie pojawiają :roll: a to już by 8 było. Pablonas Ty masz w Szczytnie masę Subaraków, na które namówiłeś ich właścicieli to teraz ich za to na hamownie pogoń :mrgreen: A i na placu masz coś czarnego co możnaby też schamować :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ja chcę porównać wynik PB/LPG to mam się wpisać 2x na listę :roll: :?: :mrgreen:

Jak ja kiedyś hamowałem felicie to było w cenie PB/LPG, najwięcej czasu i tak trwa zamontowanie samochodu na rolkach.

Ssaki też hamują? :mrgreen: Próbowałem namówić ADOS'a, ale on nie wierzy w takie rzeczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w poniedziałek ich zapytam.

A z kasą, to chyba tak zrobimy że przelew do mnie na konto albo osobiście jeśli komuś tak bardziej pasuje i ja z całą kwotą pojadę zapłacić, ale poczekajmy jeszcze do poniedziałku, bo może kogoś w weekend nie ma, a też by chciał się "shamować" :D Wtedy zobaczymy ilu nas jest i po ile wpłacamy.

Ssaki też hamują :D I turbo-ssaki takie jak ADOSa też :mrgreen:

 

Lista:

1. marecki_ol

2. Kaiser_Sowza

3. Wełniacz

4. Albajn

5. pablonas

6. jpol

7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mamy jakiś dead line ? Czy obojętne jest nam kiedy jak i tak grupowo na raz nie musimy przyjeżdżać tylko w terminach każdemu pasujących? To poczekajmy i zbierzmy grupkę do kolejnej zniżki, bedzię więcej wykresów do porównania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...