Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

byłem wczoraj na prologu na stadionie, było fajnie, kilka obcierek....

 

asy zapindalały że aż miło było popatrzeć, nasz kolega forumowy Opał również ujeżdżał swoją Beemkę

 

:D szacun, Opał, fajnie ogarniasz tylnego napęda :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział, zna ten egzemplarz:

http://otomoto.pl/subaru-forester-navi-skory-230ps-eu-C20553588.html.

Co z nim jest nie tak? Wydaje mi się, że "sprzedaje się" w różnych miejscach od ponad pół roku.

Szukam jakiegoś "turbowanego", bezmodowego Forka do 45kPLN i będę wdzięczny za każdą pomoc.

Zamieściłem post w przeznaczonym do tego miejscu ale sądzę, że prędzej doczekam ew pomocy "u źródła" :)

 

Pozdrawiam Olsztyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj ogłoszenie: 'dam się karnąć' to zobaczysz jaki będzie odzew i ilu chciałoby się tym zająć. :mrgreen:

 

Ależ nie ma problemu, udostępnię auto każdemu na jazdę próbną, bez najmniejszego oporu.... :D:D:D

 

Pokaże mi prawo jazdy......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

i ze czterdzieści koła pln w gotówce.... :twisted: i jedzie.... :mrgreen::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem takiego jednego.przyjechal,przejechał, pogazował, powiedział że sie zastanowi........zadzwoniłem do niego po tygodniu i przyznał sie że miał mażenie przejechać sie subaru :mrgreen:

( gość jeździ teraz po olsztynie szarym murano ....więc jak sie zjawi to niech chociaż da na wache ze 100zł ) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc dziś do przedszkola z córką na skrzyżowaniu sielska-szumana 3 subaraki (2 forestery i outback) na światłach.

Potem na kawałku leśnej (ten objazd) kolejny forester i to z kurnikiem, potem mijanka z legasiem z fajną kobitką w środku, a potem wyjeżdżając z aryleryjskiej kolejny forester. A jadąc do pracy przez miasto impreza w kombi, impreza niebieska w dyszlu.

Ktoś już wcześniej powiedział, że Olsztyn to Zagłębie Subarowe...

 

Odnośnie Mikołajek... mam jutro drugie urodziny córki :) Córka lubi jeździć foresterem po lesie, ale już babcie nie za bardzo :) także siedzę w domq...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) słyszałem że w Ornecie 2 października ma być pożegnanie sezonu będą hondy BMW i inni mniej liczni, wybiera się ktoś?? podobno impreza otwarta ;) chłopaki organizują jakiś mały tor z pachołkami może pozwolą się przejechać i zmierza czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...