Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już w domu i z Jackiem się nie spotkaliśmy bo za mało LPG miałem a kolega PB :mrgreen: Wyjeździłem się i to konkretnie. Orneta przysypana więc śmigaliśmy aż się zrobił lód i ciemno i trzeba było wracać. Na twardym zawiasie jest zdecydowanie ciekawsza jazda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy. Czyli pierwszy śnieg oswojony. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Raz wydachowałem... samochód na szczęście nie. 8)

 

Późno dojechaliśmy, bo ruch na drodze Dobre Miasto - Orneta był nieziemski (nie mam pojęcia skąd tam się tyle samochodów wzięło...), a na dodatek warunki pozwoliły na kilkukrotny test ABS-u :roll: (lodzik :P ).

 

Na samej płycie zastaliśmy generalnie trochę śniegu wyjeżdżonego do lodu i kilka osiek z okolic i Lidzbarka.

 

Miejscami było trochę za ślisko, a przeszkód za daleko nie chciało się nosić. Ale gdy się człowiek pospinał, to nawet udawało się jakoś slalom przejechać (a nawet ciasno nawrót na końcu slalomu). Głównie jeździliśmy wolne i dość ciasne slalomy, trochę wygłupów w stylu ósemek i tylko kilka przejazdów slalomopokrewnych dla oswojenia się z wyższymi prędkościami.

 

Trochę błąd, że nie wyłączyłem ABS-u, ale i na to znowu przyjdzie czas - w końcu nie zawsze jeździ się samochodami w których ABS da się prosto wyłączyć - więc i ten system wypada oswoić :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może i dzisiaj i jutro. Dzisiaj po 11 jak coś wstępnie mógłbym być w Ornecie.

 

-- 4 gru 2010, o 14:05 --

 

Wróciłem z Ornety i jest lipa. 1 płyta ta na wprost wjazdy lekko zaśnieżona + odnogi leśne, a reszta płyt to czysty beton i zero śniegu :evil: Nie ma co tam jechać póki co :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na upartego możesz się jutro wybrać plyta pod lasem ciut osniezona i tylko sie wokol opon pokrecilem i tyle :/

Są tęż wyjścia z lasu ośnieżone i reszta płyty pod lasem ale jak dla mnie zbyt nierówno i zbyt przyczepnie :( Muszę czekać na większy opad śniegu aby jechać na Ornetę :roll:

 

-- 5 gru 2010, o 02:39 --

 

:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...