Skocz do zawartości

Subaru Outback


184334

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przypominam ze Auto jest dla zony do wyjazdow do miasta. Wiec nie widze potrzeby kupowania H6 .

Skoro uważasz że żona nie musi wyprzedzać i hamować , to kup jej legacy 2,0 z tarczami hamulcowymi 277 mm :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na hamowanie z 100 kmh to i te wystarcza :twisted:

Moja powiedziala, ze tego wynalazku diabla prowadzic nie bedzie i przesiadla sie do metra :mrgreen:

 

Druga sprawa to palenie sprzegla i szarpanie podczes ruszania w manualu. Dozowanie sprzegla ogarnalem ale szarpania za grosz nie moge :oops: . Szczegolnie jak silnik jest goracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na hamowanie z 100 kmh to i te wystarcza :twisted:

Moja powiedziala, ze tego wynalazku diabla prowadzic nie bedzie i przesiadla sie do metra :mrgreen:

 

Druga sprawa to palenie sprzegla i szarpanie podczes ruszania w manualu. Dozowanie sprzegla ogarnalem ale szarpania za grosz nie moge :oops: . Szczegolnie jak silnik jest goracy.

 

może to kwestia LPG. Ja nie mam takich problemów. Moja ładniejsza połowa również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sadze bo nie odczuwam roznicy pomiedzy benzyna a LPG (motor sie nie trzesie) i to zjawisko wystepuje podczas poszczania sprzegla np. w korku gdy silnk jest goracy nie jest to nic tragicznego ale moze denerwowac. Pamietam jak AK powiedzial ze TTTM :???:

Ale dziekuje za rade dzis pojade na benzynie i zobacze czy jest roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...