Skocz do zawartości

Nowe karty w Warszawie


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

1. beben

2. Bzyk

3. Bartekfi

4. FITNES

5. szubaru

6. the.wolf

7. MaciejM

8. kj5d

9. MarioF

10. Panek

11.Gapp

12.Pitter

13.Kanon

 

Mysle ze na spokojnie moze byc wiecej niz mniej kartow na torze, walka kolo w kolo jest zdecydowanie przyjemniesza niz trzaskanie czasowek a trzeba pamietac ze tor jest DUZO dluzszy niz np na imoli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem jakimi Wy kartami jeździliście, że takie czasu macie :o

Mi udało się max 1:12 wycisnąć :o

Ale Pan coś mówił, że nowa nawierzchnia... ? Nie wiem jaka była wcześniej ale ta co ja na niej jeźdiłem to każdy zakręt bokiem i to na slickach.

 

Co do jazdy grupowej to powyżej 8 osób z tego co pamiętam można wynegociować jakieś karnety grupowe, też ciut taniej.

 

Jeśli można to chętnie się dołączę ;)

 

1. beben

2. Bzyk

3. Bartekfi

4. FITNES

5. szubaru

6. the.wolf

7. MaciejM

8. kj5d

9. MarioF

10. Panek

11.Gapp

12.Pitter

13.Kanon

14.Snt

15. Retro (jeśli nie trzeba mieć Subaru, żeby się poganiać z lepszymi:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec dowiedzialem sie jak wyglada sytuacja. Wynajecie toru na 1h kosztuje 1.500zl + oplata za kazdy 10min przejazd ,zupelnie sie to nie oplaca.

Zrobilem wstepna rezerwacje na 22 z mozliwoscia jeszcze potwierdzenia godziny .maksymalnie moze nas pojechac w jednym przejezdzie 20osob .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500 plus przejazdy to faktycznie nie ma sensu. Umówmy się wiec konkretnie na np 20.00 22.04.2010

 

Kto będzie to będzie , oczywiście im wiecej nas tym weselej ale przynajmniej nieobecność wczesniej zgłoszonych nie bedzie kosztowac tych co sie pojawią :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500 plus przejazdy to faktycznie nie ma sensu. Umówmy się wiec konkretnie na np 20.00 22.04.2010

 

Kto będzie to będzie , oczywiście im wiecej nas tym weselej ale przynajmniej nieobecność wczesniej zgłoszonych nie bedzie kosztowac tych co sie pojawią :twisted:

 

 

1,5kPLN tylko za zapewnienie, że jeździmy we własnym gronie, to rzeczywiście sporo...

 

Co do 22.04 to pewnie będę bliżej 20.30 niż 20 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500 plus przejazdy to faktycznie nie ma sensu. Umówmy się wiec konkretnie na np 20.00 22.04.2010

 

Kto będzie to będzie , oczywiście im wiecej nas tym weselej ale przynajmniej nieobecność wczesniej zgłoszonych nie bedzie kosztowac tych co sie pojawią :twisted:

 

 

1,5kPLN tylko za zapewnienie, że jeździmy we własnym gronie, to rzeczywiście sporo...

 

 

normalnie zdzierstwo w biały dzień :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja dzis odwiedzilem rcw. tor jest baaaardzo fajny. troche ciasnawo...wiec wyprzedzac kogos wolniejszego bedzie ciezko.. miesjcami nieco slisko...

obsluga mila ,sprzet nowy .... zdazylem przejechac 9 kolek.... i mam ochote na wiecej -> dopisuje sie na sciganko :)

 

1. beben

2. Bzyk

3. Bartekfi

4. FITNES

5. szubaru

6. the.wolf

7. MaciejM

8. kj5d

9. MarioF

10. Panek

11.Gapp

12.Pitter

13.Kanon

14.Snt

15. Retro

16. Hogi

17. buni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na torze, naprawde fajne miejsce. Tor jest dluuugi, rowny i calkiem szybki :) Karty nowe, kaski nowe, opony nowe, obsluga na torze sympatyczna :) Pojezdzilem 10 min. czas to 60.06s :(

Poniewaz zlozylem dzisiaj obietniece wiec musze napisac o dosyc kuriozalnej rozmowie chyba z jakims pracownikiem tego toru ( Pan nie podal nazwiska, moze jakas infamia w rodzinie....... ). Bylem z kolezanka ktora dzien wczesniej niepochlebnie wyrazila sie na temat toru w obecnosci jakiegos prawcownika ( byla miedzy innymi rozmowa o oplacie 1500zl za rezerwacje ). Dzisiaj wiec ten Pan w dosyc natarczywy sposob domagal sie wyjasnienia kto, dlaczego itp. Normlnie przez pierwszych kilka minut myslalem, ze jestem w kinie na filmie Barei :lol:

Pozdrawiam tez Pania ktora sledzi to forum.

Konkludujac, fajne miejsce do zabawy oby tylko nie wdawac sie w dyskuje z "obcymi" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze jeździmy, ja się szykuję, a ponieważ mam odrobinę dalej niż większość z was to fajnie byb yło gdybyście mnie nie wystawili :twisted::mrgreen:

 

Ja też się nastawiam, że jeździmy. Tylko tak jak pisałem wcześniej będę trochę po 20.

Z tego co wiem to Allrad też będzie, bo wczoraj poupalaliśmy trochę i wyglądało, że mu się podobało :twisted:

 

Tor jest rzeczywiście bardzo fajny; przede wszystkim długi. Jak my jeżdziliśmy to było chyba 14 kartów na torze i nie było tragedii.

Czasu niestety nie wykręciłem imponującego 1.01.8, ale mam nadzieję, że się uda coś z tego urwać jutro :twisted:

Jak ktoś ma własną balaklawę to niech weźmie, bo jednorazowych nie mają, tylko trzeba kupić bawełnianą za 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze jeździmy, ja się szykuję, a ponieważ mam odrobinę dalej niż większość z was to fajnie byb yło gdybyście mnie nie wystawili :twisted::mrgreen:

 

Ja też się nastawiam, że jeździmy. Tylko tak jak pisałem wcześniej będę trochę po 20.

Z tego co wiem to Allrad też będzie, bo wczoraj poupalaliśmy trochę i wyglądało, że mu się podobało :twisted:

 

Tor jest rzeczywiście bardzo fajny; przede wszystkim długi. Jak my jeżdziliśmy to było chyba 14 kartów na torze i nie było tragedii.

Czasu niestety nie wykręciłem imponującego 1.01.8, ale mam nadzieję, że się uda coś z tego urwać jutro :twisted:

Jak ktoś ma własną balaklawę to niech weźmie, bo jednorazowych nie mają, tylko trzeba kupić bawełnianą za 10 zł.

 

cenna uwaga lepiej z własną przyjechać 8)

 

ja będę jutro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...