Skocz do zawartości

Nowe karty w Warszawie


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

Albo taki leszcz jestem ....

 

ćwiczyć Bzyku musisz wiecej a nie za dziewczynami sie oglądasz :wink: :mrgreen:

 

beben napisał/a:

mi bardziej pasuje w tygodniu, dowolny dzień w godz wieczornych typu 19-20

 

 

 

jakby co to ja też się chętnie na takiego "spota" piszę

 

taki czwartek 22.04 pasuje :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

otwórz nowy wątek z tym terminem i obadamy sprawę

 

chyba nowego to nie trzeba ten ma ledwo kilkanaści postów :idea: wystarczy odpowiednio wysoko go trzymać , ulubioną liste zrobić i powinno wystarczyć :grin:

 

Lista na 22.04 :

1. beben

2. Bzyk

3. Bartekfi

4. FITNES

5. szubaru

6.

7.

8.

9.

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sam widzisz ! Różnica jest niewyobrażalna.

Albo taki leszcz jestem .... :mrgreen:

W piatek w Ułęzu sprawdzimy hahahah

 

Róznica miedzy naszymi umiejętnościami dawno ustalona - niestety na moją niekorzyść i najbliższy Ułęż pewnie to znowu to potwierdzi.

 

A jeżlei chodzi o czasy to wydaje mi się, że tor RCW jest "coraz szybszy" pnieważ:

1. Po pierwsze została zeszlifowana spora część tej "farby".

2. Karty mają teraz oponki typu slick

3. Tor się toachę nagumował (powiało F1 :wink: )

 

[ Dodano: Pon Kwi 12, 2010 8:33 pm ]

1. beben

2. Bzyk

3. Bartekfi

4. FITNES

5. szubaru

6. the.wolf

7. MaciejM

8. kj5d

9.

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kj5d niezly czas :cool:

 

Panowie z kwestii organizacyjnych

- kartow jest 20, tyle moze jechac i z tego co widzialem tyle z reguly jezdzi w 1 wyscigu

- najlepsza cena jak zauwazyl beben miedzy poniedzialkiem a czwartkiem, nadal maja promocje, 10min 30pln

- na chwile obecna w tygodniu ciagle maja komplet i mimo ze tor czynny jest do 23 to czesto pracuja jeszcze po polnocy

- wobec powyzszego teoretycznie wypadaloby zrobic rezerwacje, zeby za dlugo nie czekac

 

1. beben

2. Bzyk

3. Bartekfi

4. FITNES

5. szubaru

6. the.wolf

7. MaciejM

8. kj5d

9. MarioF

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. beben

2. Bzyk

3. Bartekfi

4. FITNES

5. szubaru

6. the.wolf

7. MaciejM

8. kj5d

9. MarioF

10. Panek

11.Gapp

12.Pitter

13.

 

[ Dodano: Wto Kwi 13, 2010 1:21 am ]

można poniżej 1,04 robić.

 

A można bo rekord toru to aktualnie 57.66

Mi osobiście udało się 58.84 :twisted:

 

 

Tak sie wkrecilem w te gokarty ze jestem tam codzienie wieczorem . Na poczatku rzeczywiście czasu byly ok 1.03 juz bardzo dobre teraz by załapac sie do ligi ktorej organizatorem bedzie RCW trzeba zejsc ponizej 59,5 . Mi osobiscie udalo sie wykrecic czas 58.42 .:) Rywalizacja bedzie 22.04:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kartow jest 20, tyle moze jechac i z tego co widzialem tyle z reguly jezdzi w 1 wyscigu

 

:shock: :twisted:

 

20 kartów na torze na raz, to już brzmi ciekawie :twisted:

 

slicki, nagumowany tor, 20 bolidów, jeszcze tylko brakuje tłumaczeń, że nie ma jak wyprzedzać przez "brudne powietrze i brak docisku" i mamy F1 pełną gębą :mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Kwi 13, 2010 9:10 am ]

Tak sie wkrecilem w te gokarty ze jestem tam codzienie wieczorem .

 

 

Jak się wpadnie wieczorkiem "tak z ulicy", to długo trzeba czekać na wolnego karta :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- na chwile obecna w tygodniu ciagle maja komplet i mimo ze tor czynny jest do 23 to czesto pracuja jeszcze po polnocy

- wobec powyzszego teoretycznie wypadaloby zrobic rezerwacje, zeby za dlugo nie czekac

 

to trzeba zarezerwować :idea: na 2 godziny :?:

 

Tak sie wkrecilem w te gokarty ze jestem tam codzienie wieczorem

 

to może zrób wstępna rezerwacje na 22.04 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wpadnie wieczorkiem "tak z ulicy", to długo trzeba czekać na wolnego karta :?:

Bartekfi, od poniedziałku do piątku, gdy jest czynne od 15.00 do 23.00 to na początku jest luz , nawet nie wszystkie karty są zajęte. Później jest coraz więcej chętnych. Sobota niedziela jest podobnie tylko wtedy czynne od 11.00 do 23.00

Poniedziałek -czwartek 30 zł 10 min

Piątek -niedziela 40zł 10 min

Tor jest koło mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu wynająć cały tor, koszt około 1500 PLN na 1godz jak się nie mylę.

W zależności od ilości osób moze się to nam opłacić a jak weźmiemy 2 godz możemy spróbować wynegocjować jeszcze lepsze stawki ???

 

20 kartów na raz to słabo ...

 

[ Dodano: Wto Kwi 13, 2010 1:22 pm ]

Róznica miedzy naszymi umiejętnościami dawno ustalona - niestety na moją niekorzyść i najbliższy Ułęż pewnie to znowu to potwierdzi.

 

Obawiam się, że jeździsz już lepiej odemnie. Mamy bardzo podobne auta w tej chwili :-) Twoje czasy z rozety sa lepsze od moich, choć ja byłem tam ostatnio 2 lata temu i srebrną strzalą a ona od 4000 dopiero zaczynała się budzić.

 

Generalnie najwzniejsze żeby jeździć :-))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może zrób wstępna rezerwacje na 22.04 :cool:

 

pewnie nie ma najmniejzego problemu tylko musze wiedziec dokladnie po 1: o ktorej godzinie,ile razy chcemy sie przejechac(uwazam ,ze 3 razy to swiat i ludzie) i najwazniejsze ile bedzie osob bo rzeczywiscie jesli bedzie ok 20 osob to najlepiej wynajac tor na 1h .

Jutro bede jechal do RCW napewno wiec dobrze by bylo jak bym im przedstawil jakis wstepny plan:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynajęcie toru na godzinę daje 6 rund po 10 min, zakladajac że bedziemy jeździc co drugą to mamy 3 przejazdy. Koszt jest wtedy zależny tylko i wyłącznie od ilosci chetnych:

- przy 10 osobach to 150 na łeb czyli 50 zł za 10 min

- przy 15 os to 100 na głowe czyli 33 zł za 10 min, ciągle drożej niz normalnie

- ale juz przy 20 to tylko 75 zl za 30 min jazdy, czyli bardzo przystępnie. Jeździmy wtedy po 10 os na raz, nie wiem czy to tłok czy luz na tym torze bo nigdy nie byłem

- strach pomyslec co by było przy 30 os :lol: :wink:

 

Dziękuję za uwagę over and out :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od poniedziałku do piątku, gdy jest czynne od 15.00 do 23.00 to na początku jest luz , nawet nie wszystkie karty są zajęte. Później jest coraz więcej chętnych.

 

 

Niestety nie mam możliwości dojechania tam w tygodniu wcześniej niż na jakąś 18, więc może być już sporo chętnych...

 

Choć w sumie, jako że dużo trochę :wink: mam po drodze to może zajrzę tam jutro lub w czwartek. Najwyżej tylko rzucę okiem jak ten tor wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jestesmy albo sie uzbieramy :twisted: na tyle silną grupą że imho powinnismy celowac w wynajecie toru na wyłączność. Zdecydowanie wolę porywalizować z forumowiczami niż z zupełnie anonimowymi osobami.

 

Tyle że jesli to co mówi grzegorzp o tych 3-4 przejazdach na godz jest prawdą to zeby sie to kalkulowalo potrzebna bedzie silna grupa. Z drugiej strony nie chce mi się wierzyć ze jest to az tak źle dograne, że przerwy pomiedzy jazdami to 8-10 min. Imho moze nie 6 ale 5 przejazdów powinnismy cyknąć w godz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...