Skocz do zawartości

Nowe karty w Warszawie


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie było znowu pojeździć choć troszkę. :D

Ja zdecydowanie jestem za reaktywacją ligi :arrow: Bęben wyglądał wczoraj tak, jakby miał już na to nawet jakiś plan :twisted::mrgreen:

 

Oczywiście bez hendicapu nie mam z Wami szans (1.02.cośtam), więc poproszę o każdy możliwy :mrgreen:

Z drugiej strony ktoś musi być ostatni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanie było rewelacyjne, bardzo dużo osób z forum. Pozdr dla Moniqi, Zofiji, Macka, Mario, Szubaru, GrzegorzP i wielu wielu innych. Spoza forum niestety tez mnóstwo osób i troche tłoczno było, ale podobno taki urok tego toru. Miejscówa jest bardzo dobra , chyba obecnie najlepszy tor w Wawie.

 

Mój czas to 59,560 zrobiony rzutem na taśme na ostatnim kółku ostatniego podejscia. Warunki na torze bardziej preferowały walkę bark w bark, co tez miało swój zdecydowany urok, niz czyste szybkie kółka czasówki. Musze tam wpaść przy okazji w godzinach wczesno popołudniowych i troche jeszcze zdjąć z zegarka .

 

Jestem zdecydowanie za powrotem LIGI GOKARTOWEJ. Sądząc po opiniach na gorąco większość osób też jest za tym. Otwieramy wiec chyba nowy wątek i tam ustalimy czy, gdzie i kiedy startujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartkowe karty były rewelka!

Faktycznie tor był mocno przepełniony, ale miało to swoje uroki. Przynajmniej kilka razy udało mi się kogoś wyprzedzić a nie tylko mnie omijano :)

Mój najlepszy czas 1:01.20 czyli szary koniec tym bardziej, że trenowałem tam dwa dni wcześniej...wstyd :oops:

A tak się odgrażałem, że zejdę poniżej minuty.................w tym sezonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...