Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Yo.

 

Kto wybiera się na Elmot?

 

Jak kto??? Wszyscy się wybierają! :mrgreen:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... 93dcd7a7df

 

Trza czytać też inne wątki! :twisted:

 

Na razie nie mamy planu oglądary, ale odezwij się przed rajdem, na pewno się umówimy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... 93dcd7a7df

 

Trza czytać też inne wątki! :twisted:

 

Na razie nie mamy planu oglądary, ale odezwij się przed rajdem, na pewno się umówimy!

 

Mało czasu ostatnio, czytam z 2 wątki. Ale nadrobię. Umówić się pewnie nie uda ze wszystkimi, każdy ma swoje ulubione miejsca. Ja pewnie będę na Michałkowej, wyżej patelni walimskich, przy wjeździe do lasu. Szybki fragment, dohamowanie i ostry lewy :>

 

Do tego dobre miejsce na grilla itp ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no :) to nie Michałkowa. To spadanie z przełęczy do walimia. Około 1-1,5 km nad patelniami. Oes biegnie od trony Rościszowa:)

 

Pewni będziemy na kamionkach lub sokolcu no i na Michałkowej

 

Fakt, zawsze mi się mylę te odcinki.

 

Dzisiaj rozmawiałem z Patrykiem i chyba preferujemy bardziej stacjonarne podejście do rajdu. Grill, jakieś piweczko, opalanie mord itp ;>

Misio: liczymy, że zaweźmiesz jakiegoś grilla jak w tamtym roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki fragment, dohamowanie i ostry lewy :>

 

ja będe juz na testowym, mysle ze chodzi Ci o zakręt na kostce gdzie w 2004 Kuzi rozwalił bok, i Bębenek rolował.(chyba Sykstus ma tam zrobione zdjęcie w podpisie),ja tam własnie zawinę. tam sie często cos dzieje, na bank bedzie ciekawie. w sobotę smignę na same patelnie bo będzie zjazd w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to. 700 niżej

 

a no tak, wjazd do lasu. choc wydaje mi sie ze mimo wszystko warto przejsc te 700m, tam będzie ciekawiej :smile:

 

p.s. wiecie cos na temat tej drogi która dochodzi do tego zakrętu przy wjezdzie do lasu?(ta okrężna) to jest asfaltówka czy bez nawierzchni? jakos nie moge sobie przypomniec ze tam jest jakas droga, a chcialbym wiedziec, bo mógłbym się tam wbijac na testowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to dobrą robotę policja robiła w Walimiu na patelniach, bo po oesie wyszli na drogę i pilnowali, żeby nikt nie zapinał boków mimo to kilku cymbałom się udało...czarne subaru kombi DW... srebrny sedan, ale co tam w końcu oni mają kontrolę nad autem...

 

No przyznawać się, to ktoś od nas ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...