Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam niedaleko z warsztatu, Lancą przyjadę. Przygarniecie czarną Włoszkę? :) bo chętnie popatrze na Subaraki ze łzami w oczach :(

Kamil moja przygoda z boxerem to alfa 146 1.6 boxer, do dziś mam sentyment mimo pocisków z tej marki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka Barteq79 ;)

 

o proszę kogo ja widzę?.... na Forum?... :P

 

Ciesze sie że w końcu jesteś w Odpowiednim dla siebie miejscu.. :thumbup:

 

Prawdziwy pasjonat Subaru w końcu do nas dołączył..... :bowdown:

 

 

Więc melduje się jutro o 20stej, do zobaczenia :yahoo:

Barteq też będzie ;) ?

 

 

dzwoniłem do niego, będzie.

 

 

Może będzie a może nie będzie.....:-)

 

jak będe we Wro.... to może podjadę na moment....

 

a jak nie to Pozdrowienia dla Wszystkich... ;)

 

 

Raz jeszcze dzięki, że dałeś się namówić na sprzedaż .... będę dbał o niego :twisted: PS. Kiedy sprzedajesz Type RA ? hahahhahaha

 

Dba...dba.... widziałem ...i ciesze się , że trafiło na Ciebie !!!!  ;) 

 

A co do Type RA.... to zostań przy Blob'ie !!!  już jedno fajne autko ci sprzedałem ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To ja może następnym razem ;)

Którym następnym razem? ;) Ja wiem, że to nie rakietowa, ale raz w roku pod mostem zaliczyłbyś. ;)

 

Zobaczę, może się wyrobię ale trochę będzie wieś jak przyjadę koreańskim dieslem kombi :facepalm:

Edytowane przez macias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak będę miała kandydata na męża i do tego czasu bedziesz jeździł jeszcze tym STI to ja chcę jechać nim do ślubu :):D a jako kolor felg? Szpilki dobiorę wtedy w takim kolorze :D

 

Ok, to w takim razie jesteśmy umówieni ;) ale faceta to już musisz sama poszukać :D A co do koloru felg to postawiłem na klasykę gatunku... ale złoty złotemu nierówny. Producent w różnych latach modelowych stosował różne odcienie. Odszukałem oryginalny kolor kodu lakieru do STI MY04 czyli GK 1. Teraz pozostaje Ci tylko pstryknąć szpilki.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zobaczę, może się wyrobię ale trochę będzie wieś jak przyjadę koreańskim dieslem kombi

Przestań, forum i spoty to ludzie. Taka podstawa. Wpadaj jak dasz radę. :)

 

 

Podpisuje się pod tym...świeżakowi też bardzo miło będzie jak przyjedziesz, pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To ja może następnym razem ;)

Którym następnym razem? ;) Ja wiem, że to nie rakietowa, ale raz w roku pod mostem zaliczyłbyś. ;)

 

Zobaczę, może się wyrobię ale trochę będzie wieś jak przyjadę koreańskim dieslem kombi :facepalm:

nie tylko wieś.. będzie wstyd i hańba, skandal i granda!

 

Ty wiesz co ja o tym myślę.. :coffee:

 

to jak będę miała kandydata na męża i do tego czasu bedziesz jeździł jeszcze tym STI to ja chcę jechać nim do ślubu :):D a jako kolor felg? Szpilki dobiorę wtedy w takim kolorze :D

 

Ok, to w takim razie jesteśmy umówieni ;) ale faceta to już musisz sama poszukać :D A co do koloru felg to postawiłem na klasykę gatunku... ale złoty złotemu nierówny. Producent w różnych latach modelowych stosował różne odcienie. Odszukałem oryginalny kolor kodu lakieru do STI MY04 czyli GK 1. Teraz pozostaje Ci tylko pstryknąć szpilki.... :D

 

 

Pięknie!

 

To ja może następnym razem ;)

Którym następnym razem? ;) Ja wiem, że to nie rakietowa, ale raz w roku pod mostem zaliczyłbyś. ;)

 

Macias był już w tym roku pod mostem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...