Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

jest ok do czasu aż nie wylecisz, bo razem z wylatującym autem wylatuje połowa układu kierowniczego... + zawias

A jadąc po bułki jak wylecisz, to zawias uratujesz...? Z takim podejściem nigdzie nie pojeździsz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Btw. rakietowa to mordęga dla auta - takie jest przynajmniej moje zdanie. Czas kręcić można tylko kosztem samochodu.

 

 

Jak jedziesz po torze, a nie po trawie, to jest ok. Opon nie zżera jak niektóre nawierzchnie.

No właśnie - jest ok do czasu aż nie wylecisz, bo razem z wylatującym autem wylatuje połowa układu kierowniczego... + zawias :D
Jedź tak żeby nie wylatywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Btw. rakietowa to mordęga dla auta - takie jest przynajmniej moje zdanie. Czas kręcić można tylko kosztem samochodu.

 

Jak jedziesz po torze, a nie po trawie, to jest ok. Opon nie zżera jak niektóre nawierzchnie.

No właśnie - jest ok do czasu aż nie wylecisz, bo razem z wylatującym autem wylatuje połowa układu kierowniczego... + zawias :D
Jedź tak żeby nie wylatywać.

 

Staram się , ja tam jeszcze auta osobiście nie rozwaliłem,ale ... 

Osobiście - płyty na pewno dały w kość mojej maglownicy ...

Dzisiejszy mile spędzony czas jako kierowca pomocy drogowej i jadę sobie jadę i taka okazja się znalazła więc szybko załadowany na pakę i wracamy do Wro ;) Zgadnijcie czyje to autko ? :)attachicon.gif10807951_839666122761312_565894760_n.jpg

Felunek nie inny niż pepe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ok. Trochę dziwi mnie cena montażu gazu i sprzedaż zaraz po zamontowaniu praktycznie, ale może kłopoty, albo coś nowszego. Nie wiem jak radzi sobie forek w automacie więc się nie wypowiem, a na żywo go nie widziałem. Coś piszę gość, że serwisowany w ASO więc najlepiej tam przedzwonić i powiedzą co i jak, albo przy oględzinach powiedzieć, że chce się pojechać do ASO na przegląd koszt chyba 300 zł, a można uniknąć złomu, a jak gość się nie zgodzi to od razu rezygnować ;)

 

@@Werniks, Gratulacje bejcuni i startów ;) Muszę się wybrać i zobaczyć jak sobie radzisz :) Trzymam kciuki ;) Kiedy mogę się wprosić na oględziny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie chwilkę to polecam obejrzeć filmik z Torunia https://www.youtube.com/watch?list=UUgYi_ud2fQ_-dA874Z7T-pA&v=_dL3ikY9hSk  było naprawdę ekstremalnie niebezpiecznie. Większość aut została w mniejszym lub większym stopniu uszkodzone ( Arek w białym BMW urwał półoś, Virnik ukręcił dyfer my uszkodziliśmy pompę wspomagania i kilka duperel ). 

 

PS.

 

Jakby co jestem w czarnej bandanie i w białym kasku, widać tylko oczy aby nikt mnie nie rozpoznał :-) 

Krzysiu postaram się jak najszybciej ale muszę jeszcze kilka spraw pozamykać. Dam znać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...