Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Pepe Dragunov Ja chętny na spota :)

 

RedSun też widziałem tego bloba koło mnie, ale jeszcze nie ustaliłem czyj to :)

 

Siekierka bo zaraz zrobimy zrzutkę na silnik dla Ciebie :) szuwarek stoi u Ciebie teraz ? Chętnie bym go obejrzał w któryś dzień :)

 

Może by tak rakietową zaliczyć co wy na to??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś mi pasuje sobota 28 :) może jakiś cudem śnieg spadnie, a Siekierka odzyska robala :)

 

Byłoby cudownie na razie ciągle jest szukane co jest nie tak więc nie wiadomo ile jeszcze postoi :( Krzychu dziękuję bardzo za propozycje niestety ja na pewno od 27 do 30 pracuje dzień w dzień do 21-ej więc spotkanie w ciągu dnia będę musiał odpuścić :angry: Czekam cierpliwie jak się sytuacja rozwinie bo sam nie chcę nic ustalać wiadomo z jakiego powodu ;)

Edytowane przez Siekierka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro pod choinkę dostaję moja świnkę z powrotem mam nadzieje,że tym razem to będzie koniec problemu,a jak nie to na spota i tak się dotoczę :P To jak sobota jakoś po 21 ej ? A może trzodna pasterka ? :D

Edytowane przez Siekierka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w weekend możliwe że będę we Wrocławiu więc jakbyście organizowali to też może bym się wkręcił i w końcu pokazał :)

 

Siekierka i co wyszło w bugu?

 

Najprawdopodobniej wtryski ale to się okaże jak pojeżdżę trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe dzięki Krzychu,ale magia to będzie jak okaże się rzeczywiście,że to były wtryski :) Wiem wiem już czarno widzę,ale sami wiecie i widzicie jak się z tym męczę można stracić nadzieję po którymś razie :D Jak dla mnie może być milenijny jak ostatnio byle by to było po 21 ej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siekierka rozumiem Cię w 100% jak mój stał w MTS to przez 2-3 tygodnie bałem się usłyszeć telefon, że coś jeszcze wymaga naprawy :) Milenijny po 21 by pasował, a jakie plany coś pojeździć czy postać ? Może grilla zrobimy w tą straszną grudniową zimę ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...