Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

:lol: jest 15.00 a ja dopiero wstałem .. Pic to trzeba umic . :lol:

 

Heh, SeQu Ty dalej chcesz te chlapaki? bo juz mi w aucie do podlogi bagaznika przymarzly :lol: Mialem sie dzisiaj wybrac z wami ale oberwala mi sie tyleja dolna na amortyzatorze i tlucze sie nie milosiernie i jakos mi sie odechcialo :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ociepliło się do - 10:)

 

Zapowiadają śnieg. Może w końcu polecimy gdzieć polatać?

Zapowada się trening w górach na weekend a może polecimy na lotnisko?

 

Wesoły: zakombinuj tę Twoją ekipę. Było spoko ostatnio :lol:

Weź piffko:)

 

Rafał: odpal sprzęt do weekendu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognozy się zmieniły, ze śniegiem będzie ciężko.

Na lotnisku pewnie sporo grud lodu, przywalenie w coś takiego kołem bokiem może być bolesne.

Z piwkiem nie ma sprawy, ale lotnisko chyba nie jest najlepszym mijscem na spożywanie.

Ekipę zapytam, jak coś będą kombinowali to dam znać.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesoly, Zaczynam robić 4 rodzaje wiśniówek. Pierwszy raz w życiu. Jak coś to prosze o porady. Robię nalewkę Chilli, cytrynówkę, wiśniówkę i pomarańczową:)

 

Mam nadzieję,że wyjdą kozacko i będzie czym sie wzmocnić jak nie bedziemy jeżdzić akurat :):mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesoly, Zaczynam robić 4 rodzaje wiśniówek. Pierwszy raz w życiu. Jak coś to prosze o porady. Robię nalewkę Chilli, cytrynówkę, wiśniówkę i pomarańczową:)

 

Ja niestety nie tak ostro. Ale robię dzisiaj barszcz na grzybach (nie halunach). Jak ktoś chętny to zapraszam ;D Ostry, dużo czosnku, jutro powinien być gotowy. Generalnie full-wypasik ;D

 

ps: dobry na kaca, więc zapraszam w sobotę i niedzielę z rana ;P

 

ps2: drzwi w aucie otwarte. Teraz tylko akumulator. Nie pchać się, nie wszyscy naraz ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesoly, Zaczynam robić 4 rodzaje wiśniówek. Pierwszy raz w życiu. Jak coś to prosze o porady. Robię nalewkę Chilli, cytrynówkę, wiśniówkę i pomarańczową:)

 

Mam nadzieję,że wyjdą kozacko i będzie czym sie wzmocnić jak nie bedziemy jeżdzić akurat :):mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Kurcze, skąd masz zimą wiśnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, skąd masz zimą wiśnie???

 

Misiek byl przewidujacy, za wczasu wiedzial ze bedzie siarczyscie zimno i zamrozil wisnie :mrgreen: A teraz jak znalazl :mrgreen:

 

Hehehe, a jak wszyscy pamiętamy "Wiśnia jest wiśnia. Witaminy ma przede wszystkim. Wypijesz takie dwie i masz komplet" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepis na wiśniówkę:

"2 kg wisni, 0,5 l spirytusu 96 %, 0,5 l wodki 40 %, 8-10 migdałów, ok. 200 g cukru

 

Wisnie wypestokowac, pozostawiając ok 1,3 z pestkami. Owoce i migdały (opcjonalnie) zalac mieszaniną alkoholi. Odstawic na 2 tygodnie. Następnie zlac do innego naczynia gotowy nalew, a owoce zasypac cukrem tak aby pusciły sok, a cukier całkowicie się rozpuscił (trzeba potrząsac, czas oczekiwania ok 7 dni). Połączyc syrop z nalewem i w zasadzie nalewka gotowa :tak: Owoce można jeszcze raz zalac wódką, uzyskamy w ten sposób napój mniej esencjonalny, a najlepiej je po prostu zjesc nie przejmując się zbytnio dodawaniem do czegokolwiek"

 

Więcej info na forum wino.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zauważyliście byłem naiwny i wiśni nie znalazłem:(

 

Zarobiłem tylko cytrynówkę i nalewkę z chilli ( hmm ciekawe jak to będzie samakować :? )

 

Jak tylko coś się pisze o gorzale wszyscy się nagle odezwali:) heheh wyszło szydło z worka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj.... co tu się porobilo!

Zawsze było o oponach, zaworach, rozpurkach i takich tam, a teraz mówicie do Michała Misiu i wymieniacie sie przepisami!

 

:lol::lol: no fakt .

 

".... o nowa dieta bananowa. " :D

 

Szkoda, że nikt z was się nie pojawił na pokazie warzenia Porteru Bałtyckiego

 

No w sumie troche daliśmy dupy ze sie nie pojawiliśmy. Ale chciałbym przytoczyć fragmęt artykułu.

 

"Dzieś w piwnicy pana Rafała stoi połtora tysiąca różnego rodzaju trunków, a wśród nich głównie butelki z winem, piwem i miodem pitnym."

 

Chyba bedzie jakis napad na piwnice :D dobrze ze mam kombi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...