Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Lista:

1. Terzo

2. Pavel

3. wabik (w końcu zobaczę auto na które strasznie się kiedyś napaliłem ale nie zdążyłem zapiąć budżetu)

4. Krysztal

5. Siepacz

6. kris82 (na 90% )

7. eMTi (na 150% :P )

8. potok

 

 

Przy takiej konfiguracji będzie 31 zł za tor i 19zł za pomiar czasu od każdego, tak więc 50 złociszy proszę mieć w kieszeni...

 

Krysztal, przyprowadzisz kogoś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista:

 

 

Przy takiej konfiguracji będzie 31 zł za tor i 19zł za pomiar czasu od każdego, tak więc 50 złociszy proszę mieć w kieszeni...

 

 

1. Terzo

2. Pavel

3. wabik (w końcu zobaczę auto na które strasznie się kiedyś napaliłem ale nie zdążyłem zapiąć budżetu)

4. Krysztal

5. Siepacz

6. kris82 (na 90% )

7. eMTi (na 150% :P )

8. potok

9.pawlaswrc

To juz sobie policzymy na miejscu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ci co nie byli niech żałują :twisted::P

radix99, niestety nie pozwolili nam ciąć po trawie :cry::P

 

Pomimo przygód w drodze tam i z powrotem wypad dla mnie mega po 1, że towarzystwo dopisało, po 2 że obyło się bez większych strat, no oprócz sprzęgieł i opon :mrgreen: i może trochę wiskozy :lol:

 

Z tego wrażenia zapomniałem najpierw włączyć kamerki, a potem jej wyłączyć i tak pół treningu nie nagrane, za to przelot przez miasto tak :lol:

 

Jak ktoś chce wyniki poznać swoje to meila na PW dawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ci co nie byli niech żałują :twisted::P

 

strasznie żałuję, ale takie są uroki niemieszkania we wrocku :?

 

radix99, niestety nie pozwolili nam ciąć po trawie :cry::P

 

nam też nie pozwalali :mrgreen:

 

wrzućta jakies fotki, albo filmy, to chociaż sobie popatrzę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radix99, jutro wrzucę jakieś fotki ale niestety tylko kilka stacjonarnych bo warunki nie pozwoliły na więcej.

 

Dzięki wszystkim obecnym za polatanie w doborowym towarzystwie :) Dzisiejsza jazda bez strat w sprzęcie także pełen sukces :) Nawet dziewczyna przeżyła jazdę na tylnej kanapie :lol::lol::lol: czego to chłód nie robi :)

Może następnym razem w końcu uda się pojeździć po suchym i ciepłym :D

 

eMTi gratki za best lapy (z tego co pamiętam to 4 czasy najlepsze były Twoje :D )

 

 

EDIT:

Fotki jednak dziś:

https://picasaweb.google.com/1183249792 ... directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTi gratki za best lapy (z tego co pamiętam to 4 czasy najlepsze były Twoje :D )

Bo na dwóch miał dobrego pilota :mrgreen::mrgreen::mrgreen:eMTi THX :D

 

Ja też dziękuję za spotkanie. Kurde Panowie, każde takie spotkanie, utwierdza mnie tylko w jednym przekonaniu.... zgadnijcie jakim :twisted: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysztal, szczur75,

Wystarczy EJ20... , bo na budowanie od podstaw na 100% nie będzie funduszy. Narazie trzeba by zrobić ten pierwszy krok a to i tak będzie krok w przepaść :roll: , a jak by tfu tfu panewa przyszła nieproszona, to wtedy będę się martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Panowie, każde takie spotkanie, utwierdza mnie tylko w jednym przekonaniu.... zgadnijcie jakim :twisted: ?

 

 

EJ22 :?: :mrgreen:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Przepiękny widok, stado Subaraków + jeden rodzynek, który bez dachu szedł po bandzie (fajnie się chłopaki bawili).

 

Gratki dla wszystkich za dyscyplinę i porządek, mimo opóźnienia jazdy było chyba sporo, pierwszy raz udało się aby było 5 aut na raz na torze :shock: (raz nawet 6 ale z fruwającą Mx-5 po małym rondzie ;) )

 

Super że Terzo zebrał fajną ekipę, pomiar czasu był czystą przyjemnością. Dzięki dla kris82 za "czujne pilnowanie newralgicznego pachołka" :mrgreen:

 

Wyniki będą w piątek rano, lecz rozpatrywałbym to w ramach ciekawostki bo sam fakt że się zebraliście pomimo "średniej" pogody jest mega sprawą, zrzucającą najlepsze czasy na drugie miejsce (na bank eMTi się nie zgodzi :mrgreen: ).

 

Już pisałem do Terzo że fajnie by było zrobić z tego cykliczne spotkania.

 

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasy czasami, ale zabawa była przednia , rondo dało mi dużo frajdy , dawno tak nie polatałem sobie bokiem :evil: Czasy zawsze dobra opcja bo dodają smaczku do zabawy.

Co do cyklicznych spotkań, jestem jak najbardziej za ! mega frajda, bez większych strat, testy nowej skrzyni wypadły mega pozytywnie, organizacja też super!

Szkoda ,że nie ma filmów bo na mokrym torze wiele się działo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj fajnie było, fajnie :) Szkoda, że już po... Zastanawiam się tylko, co stało się z moją benzyną, bo chyba z ćwierć baku mi gdzieś wcięło :shock: :twisted:

TERZO, dzięki za organizację, Tomek, za to, że w taką słoneczną i bezwietrzną pogodę stałeś twardo i rozmawiałeś z krótkofalówką, no i wszystkim za miłe towarzystwo :D

 

Dzięki dla kris82 za "czujne pilnowanie newralgicznego pachołka" :mrgreen:

 

Pamiętaj, że obiecałeś odjąć mi za to po 5 sekund na każdym przejeździe :mrgreen: jest to jak do tej pory jedyny sposób jaki znalazłem na objechanie eMTiego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...