Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też nie tyle silnika bo swoje przeszedł ale czasu straconego na naprawę ... bo warunki są lepsze niż zawsze i ciągle sypie śnieg i trzyma mróz ... myślę że mamy jeden z najlepszych torów lodowych w Polsce i ja nie mam czym po nim jeździć ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam miernik taki w postaci dlugopisa na magnes. Dziala, bo kiedys porownywalem. Jak chcesz to mieszkam w okolicach FATu, pisz na priv jak cos.

Dzięki za inflo.

Jak coś to ja mam, taki elektroniczny ;)

Macias jest opcja jutro po niego podskoczyć  i gdzie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 lutego na rakietowej jest szkoła jazdy rajdowej - zastanawiam się czy jeszcze raz nie pójść. Jak będą warunki zimowe na torze to z pewnością pójdę :)

No a jak sypnie śniegiem zaraz to trzeba pilnie obserwować czy nie organizują treningu własnym samochodem na torze. Mrozik kurcze jest tylko białego puchu brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@śledziu, Co, gdzie jak i kiedy ? :) Może skoczymy zobaczyć poligon ?

No chętnie. Możemy dzisiaj- mam czas tak do ok 16tej, jutro mnie nie ma, chyba że w piątek - mam wolny cały dzień możemy coś pojeździć ... A śnieg pada i ma padać jeszcze w nocy i jutro ;)

7 lutego na rakietowej jest szkoła jazdy rajdowej - zastanawiam się czy jeszcze raz nie pójść. Jak będą warunki zimowe na torze to z pewnością pójdę :)

No a jak sypnie śniegiem zaraz to trzeba pilnie obserwować czy nie organizują treningu własnym samochodem na torze. Mrozik kurcze jest tylko białego puchu brakuje...

No właśnie sypie i ma popadać do jutra więc może coś na piątek lub w weekend tam będzie się działo ??

Edytowane przez śledziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 w sobotę odbywa się trening własnym samochodem - płacimy stówkę i latamy (właśnie takie info zamieściła Sylwia 28min temu - jak zobaczyła co za oknem :D).

 

Tutaj info (to jest grupa zamknięta, więc jeśli się nie otwiera trzeba poprosić o dodanie do grupy):

https://www.facebook.com/events/207905559555964/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjeżdżasz na miejsce tuż przed zabawą, idziesz do biura podpisać się i zapłacić i wjeżdżasz na tor :)

na fejsie jest info, że jeździmy od 11 do 15stej.

radzę się nie spóźnić, bo najlepiej się jeździ przez pierwsze pół godziny, potem to już lód jest i tylko 10-20km/h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 w sobotę odbywa się trening własnym samochodem - płacimy stówkę i latamy (właśnie takie info zamieściła Sylwia 28min temu - jak zobaczyła co za oknem :D).

 

Tutaj info (to jest grupa zamknięta, więc jeśli się nie otwiera trzeba poprosić o dodanie do grupy):

https://www.facebook.com/events/207905559555964/

Kurra polatałbym :D tylko właśnie obawiam się faktu spotkania lodu, a tutaj przyjemność z jazdy się kończy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie krzyczą to po co się narzucać na silę...

Wysłano z urządzenia mobilnego.

Rakietową np słychać z 3-4 km, także można się rzeczywiście 2 razy zastanowić czy komuś w nocy nie psujemy życia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...