Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wygląda ok. Trochę dziwi mnie cena montażu gazu i sprzedaż zaraz po zamontowaniu praktycznie, ale może kłopoty, albo coś nowszego. Nie wiem jak radzi sobie forek w automacie więc się nie wypowiem, a na żywo go nie widziałem. Coś piszę gość, że serwisowany w ASO więc najlepiej tam przedzwonić i powiedzą co i jak, albo przy oględzinach powiedzieć, że chce się pojechać do ASO na przegląd koszt chyba 300 zł, a można uniknąć złomu, a jak gość się nie zgodzi to od razu rezygnować ;)

Ponoć kłopoty finansowe zmuszają do sprzedaży i właściciel nie ma nic do ukrycia, więc pewnie do ASO podjedzie bez marudzenia. Będę musiał kolegę dla którego ma byc to auto wysłać na forum żeby poczytał  jeszcze o automacie i LPG bo w tych tematach też mu nic nie podpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja odgrzebię kotleta - Gucio, nie mam konkretnego terminu. Już się składa, ale biorąc pod uwagę, że chłopaki z MTSu też mieli niefart ostatnio to nie naciskałem na żadne konkretne terminy. Choć faktycznie już zaczynam odczuwać braki, gokarty to jednak nie to :)

 

Nawet nie wiecie, jak człowiek wyposzczony zyskuje umiejętność rozpoznawania dźwięków bokserów na drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska macie jakies sprawdzone miejsca we wrocławiu i okolicy gdzie jest mały ruch i śnieżnymi zimowymi wieczorami można normalnie poupalać? 
Nie pytam o duże parkingi/place chodzi o jakies trasy odcinki itp. Uprzedze tutaj pytanie/odpowiedz wiem ze jest takie miejsce jak rakietowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,grubo,dobrze żeś cały. Gratuluje zakupu

dzieki :)

 

 

Kamil Dzwon jak cholera, kiedy to było?

 

02.11.14r nie było szans ,laska mi wyjechała nagle i bez kierunka w lewo nie patrzac ze juz wyprzedzam :( nic powaznego, troche stłuczen i kark obolały ale gdybym sie nie ratowal uciekajac w lewo do rowu to bym chyba ja zabił na miejscu a sam nie wiem jakbym z tego wyszedł, ale jest oki :) buduje nastepna i juz silnik rozebrany do złozenia czeka jakby co to wiecej fotek na https://www.facebook.com/falekkamil, pozdrowki dla was i dziekuje wszystkim ktorzy mnie odwiedzili w szpitalu :)

 

 

a wiem czyja to srebrna piękność na lawecie Ok juz jest zdjęcie juz wszyscy wiedza gratuluje zakupu

 

dziekuje Aniu, Ty w zasadzie wiedziałas pierwsza od Krzyska pewnie :) jak jeszcze po nia jechalismy hehe, mielismy swietna traske i fajna zabawe w drodze powrotnej a do tego zjedlismy wspaniały obiad po raz kolejny w tej samej restauracji i mieli tam fajne fotele sportowe ale niestety nie mam fotek :) pzdr 

Na dobry początek tygodnia Panie i Panowie, zimowy kozak wsunięty, mrozik trzyma, tylko śniegu dajcie proszę!!   Załączone miniaturki [/quot

 

Pepe oddawaj moje auto złodzieju hehe :) są identyko !!!!!!!!! 

Edytowane przez kamilwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja odgrzebię kotleta - Gucio, nie mam konkretnego terminu. Już się składa, ale biorąc pod uwagę, że chłopaki z MTSu też mieli niefart ostatnio to nie naciskałem na żadne konkretne terminy. Choć faktycznie już zaczynam odczuwać braki, gokarty to jednak nie to :)

 

Nawet nie wiecie, jak człowiek wyposzczony zyskuje umiejętność rozpoznawania dźwięków bokserów na drodze :)

No co ty... Mam to samo :) Wszedzie imprezy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To ja odgrzebię kotleta - Gucio, nie mam konkretnego terminu. Już się składa, ale biorąc pod uwagę, że chłopaki z MTSu też mieli niefart ostatnio to nie naciskałem na żadne konkretne terminy. Choć faktycznie już zaczynam odczuwać braki, gokarty to jednak nie to :)

 

Nawet nie wiecie, jak człowiek wyposzczony zyskuje umiejętność rozpoznawania dźwięków bokserów na drodze :)

No co ty... Mam to samo :) Wszedzie imprezy ...
:) życzę Wam wytrwałości w czekaniu!

p.s.jako dobra koleżanka mogę na życzenie "poburczeć" po oknami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pepe oddawaj moje auto złodzieju hehe :) są identyko !!!!!!!!!

 

Ty mi tu nie sugeruj kradziejstwa!! ;) W każdym razie teraz masz właściwy model BLOB!! :yahoo:

 

 

taaaaa :) moja rakietka ma już drugiego starszego brata loff loff :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...